Zwickau – Žižkov 6:0 (kon.) | Karlsruher SC – Sigma Olomouc 1:1 (kon.) | Vítkovice – Líšeň 0:2 (kon.)

90+3
    Karlsruhe právě vstřelilo branku! Tak přeci jenom máme srovnáno! K pokutovému kopu se totiž postavil MARVIN POURIÉ, který zamířil k pravé tyči, zatímco se brankář soupeře vydal k opačné konstrukci.
    90+2. Penaltový zákrok.

90+2
    Po faulu v pokutovém území bude následovat pokutový kop pro Karlsruher!

87
    Wanitzek se postavil k rozehrávce velice slibné standardní situace. Jeho technické zakončení bylo velice nebezpečné, avšak plachtilo kousek vedle.
    55. YUNIS - 0:1

55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Do pokutového území se dokázal prohnat Pilař, který ještě přihrával do malého vápna, kde ve skluzu dopravil míč do prázdné branky JAKUB YUNIS.

David Suchý

Góly: 90+3. Pourié (pen.) – 55. Yunis

Karlsruher SC: 1. poločas: Uphoff – Camoglu, Pisot, Kobald, Carlson – Djuricin, Fröde, Hanek, Choi – Fink, Sané

2. poločas: Gersbeck – Thiede, Gordon, Kobald, Roßbach – Stiefler (83. Batmaz), Groiß, Wanitzek, Möbius – Hofmann, Pourié

SK Sigma Olomouc: Reichl – Zahradníček (21. Sladký – 75. Látal), Beneš, Jemelka, Vepřek (75. Polom) – Pilař (56. Nešpor), Greššák, Zmrzlý (56. Plšek – 85. Chytil), Falta (86. Štěrba) – Houska – Yunis (75. Buchvaldek)
    Náhradníci: Mandous – Sladký, Plšek, Látal, Buchvaldek, Polom, Štěrba, Chytil, Nešpor