New York City – Seattle 3:0 (kon.) | Chicago Fire – Atlanta United 5:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:1 (kon.)
Orlando City – Philadelphia 1:3 (kon.) | Kansas City – Los Angeles FC 1:5 (kon.) | Houston – New York RB 4:0 (kon.)
Real Salt Lake – Columbus 1:0 (kon.)
Houston Dynamo
4:0 (1:0)
New York Red Bulls
cz Štvrtok 04.07.2019, 03:00 • BBVA Stadium, Houton, Texas • MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 23:18. (05:07:13)

Je za námi zápas, v němž se Houston konečně nadechl k lepším zítřkům. New York Red Bulls přijel do Texasu v dobrém herním rozpoložení, nedokázal to však předvést na trávníku. Tam se, po nudné první půli, začali prosazovat hlavně domácí, kterým hodně pomohl první gól v závěru první půle. Ve druhém poločase pak již v pohodě hrající Houston pojistil své vítězství dalšími góly, dnes proti celkem neškodnému soupeři.

90+8

90+5
    A rovnou červenou kartu dostává také Maynor Figueroa (Houston Dynamo), tak tam zřejmě došlo k nějakému nesportovnímu chování obou vyloučených hráčů.

90+4
    A výsledkem všeho je rovnou červená karta pro Alejandra Romera (New York Red Bulls).

90+4
    Závěr zápasu se protahuje, jsou tam nějaké dohady sudího s hráči, zřejmě po zásahu videorozhodčího...
    90+4. Alberto ELIS - 4:0

90+4
    Houston právě vstřelil branku!
    ALBERTO ELIS dnes dává svůj druhý gól, v poslední nastavené minutě, když prošel s míčem až k vápnu, vystřelil pravačkou, čímž tak trochu zaskočil gólmana Roblese, který tuto střelu asi mohl mít...

90+3
    Thomas McNamara (Houston) rozehrál roh z levé strany, ale bylo to na krátko, domácí šetřili čas.

90+2
    Po parádní střele Alberto Elise, kterou Robles jen tak tak vyrazil, následuje roh pro domácí.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již rozhodnuto, domácí hrají naprosto v klidu a v pohodě.

89
    Alberto Elis (Houston) již nezastihl pas na levém křídle na hrací ploše, hraje Robles.

88
    Střídání v týmu Houston Dynamo: ze hřiště odchází Tomas Martínez, přichází Michael Salazar.

86
    Střídání v týmu Houston Dynamo: ze hřiště odchází Óscar García, přichází Thomas McNamara.

86
    Romero (NY Red Bulls) rozehrál přímý kop a bylo to hodně povedené, Willis musel vytáhnout parádní zákrok!

85
    Ó, García (Houston), hrající pod sportovní přezdívkou Boniek, nyní fauluje a výhodu standardní situace získávají zase hosté.

84
    Houstonu se nabízí výhoda volného kopu na polovině soupeře... domácí to ale zahráli hodně špatně, v podstatě odevzdali míč.

Martin Dvořák

Góly: 39. Manotas (Elis), 56. T. Martínez, 72. Elis (Quioto), 90+4. Elis (Figueroa)

Karty:   41. Quioto (HOU), 70. DeLaGarza (HOU) – 44. Murillo (NYR), 63. Duncan (NYR), 68. Cásseres (NYR)   83. Murillo (NYR)   90+5. Figueroa (HOU) – 90+4. Romero (NYR)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 23:18.
    Houston Dynamo: Willis – DeLaGarza, Struna, Figueroa, Lundqvist – Vera, Ó. García (86. McNamara) – Elis, T. Martínez (88. Salazar), Quioto (76. Cabezas) – Manotas
    Náhradníci: Salazar, Cerén, McNamara, Cabezas, Deric, Hairston, K. Garcia

New York Red Bulls: Robles – Duncan, Murillo, Tarek, Lade – Davis (67. Royer), Cásseres – Muyl (58. Romero), White, Ivan – Barlow (73. Wright-Phillips)
    Náhradníci: Romero, NEalis, Royer, Wright-Phillips, Meara, Rzatkowski, Jörgensen

Rozhodca: Toledo – Mariscal, Hall-Volpenheim