Jamajka – USA 1:3 (kon.)
Jamajka
1:3 (0:1)
USA
cz Štvrtok 04.07.2019, 03:30 • Nissan Stadium (Nashville, Tennessee) • CONCACAF Gold Cup • Semifinále

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezké a ničím nerušené ráno. (07:00:21)

Finále tedy uvidí zajímavý zápas mezi USA a Mexikem, kde rozhodně bude o co stát.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 7:7. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 18:12.

Je konec. Amerika zaslouženě vítězí a to poměrem 3:1. Vše začalo tlakem Ameriky v prvním poločase, což přineslo v deváté minutě branku. Poté se ale na více jak hodinu přerušilo utkání kvůli počasí, tudíž se hráči schovali do kabin. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, ale v koncovce byli lepší Američané, a to také vypovídá skóre. Hráčem utkání byl zvolen Christian Pulisic a rozhodně zaslouženě. Jamajka na třetí finále v řadě nedosáhla, hold si hráči budou muset počkat na další ročník.

90+3

90+1
    Jamajčané ještě zkouší různé nákopy do obrany Ameriky, obránci však všechno odvracejí do bezpečí.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Do konce základní hrací doby zbývá minuta a dle mě je rozhodnuto.
    87. Christian PULISIC - 1:3

87
    Američané právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto!! Paul Arriola vyslal na brankáře těžkou ránu, tu ale pouze vyrazil a stejně jako u druhé branky, takřka do prázdné sítě zakončoval CHRISTIAN PULISIC.

86
    Fanoušci Ameriky byli teď ve velkém stresu. K míči se ve vápně totiž dostal Leon Bailey, k brance byl naštěstí zády, to mu ale nezabránilo při zakončení, jeho pokus však brankář chytil.

85
    Je-Vaughn Watson poměrně ošklivě zfauloval na středu hřiště jednoho z hráčů Ameriky a může být rád, že nedostal druhou žlutou, protože jednu už má.

83
    Střídání v týmu Jamajka: ze hřiště odchází Peter-Lee Vassell, přichází Andre Lewis.

82
    Američané nehrají moc fér, jelikož si poměrně často přihrávají v obraně a nyní do hry zapojili i brankáře. Uvidíme, zda to Jamajku nějak naštve a přijde srovnání.

81
    Dnešní utkání sleduje 19763 diváků.

79
    Jamajčané kombinovali na polovině Ameriky, jenže Alvas Powell se špatně domluvil s Williamsem a následnou přihrávku přečetli hosté.

77
    Shamar Nicholson byl zfaulován, nebo alespoň ho někdo z hráčů v červeném strčil, rozhodčí však faul nepíská a hra pokračuje dále.