Nové Zámky – Košice 0:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 5:4 (kon.) | Poprad – Žilina 5:2 (kon.)
Trenčín – Budapešť 2:1 (kon.) | Miškovec – Zvolen 4:0 (kon.)
HK Poprad
5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
MsHK Žilina
Nedeľa 25.11.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 26. kolo

58:08
    Zaujímavá situácia sa odohrala pred Mikolášom, Radoslav Macík sa s Jiřím Kučným pustili do seba. Rýchly pästný súboj sa skončil lepšie zrejme pre Macíka, obaja dostávaj 2 minúty za hrubosť a 10 za zhodenie rukavíc.

32:06
    Poprad bude hrať dlhočiznú presilovú hru. Martin Podešva dostáva 5 minút za seknutie a trest do konca zápasu za nešportové správanie.

28:50
    Žilina získava presilovú hru, v ktorej sa jej môže podariť opäť lepšie zasiahnuť do diania v druhej tretine. Radoslav Macík dostáva dve minúty za napadnutie.

24:31
    Poprad získava presilovú hru. Ivan Jankovič dostáva dve minúty za krosček.

17:59
    Poprad získava presilovú hru. Lukáš Dubeň dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

14:24
    Žilinčania čoraz viac dostávajú domácich pod tlak. Získali aj presilovku, Radomír Heizer si odsedí dve minúty za hákovanie.

06:00
    Žiline sa možno teraz podarí dostať sa do zápasu. Ján Ťavoda dostáva menší trest za napadnutie.

03:37
    Gól je uznaný, Mikulov challenge nebol úspešný, a tak dostane Žilina dodatočné dve minúty. Odsedí si ich Juraj Milý.

02:56
    Žilinčanom úvod stretnutia vôbec nevychádza. Aj pri avizovanom vylúčení si domáci vytvorili dva strelecké pokusy. Na trestnej lavici už sedí Jakub Ručkay. Dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 1. Mlynarovič (Petran, Svitana), 4. Paukovček (Mlynarovič, Fabian), 21. Petran (Svitana), 39. Salija (Macík, Belluš), 44. Bondra (Svitana, Mlynarovič) – 46. Milý (Dubeň, Kučný), 60. Ručkay (Jankovič)

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Petran, Salija, Fabian (C), Česánek, Ťavoda, Karalahti – Bondra, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Abdul, Zagrapan, Koyš – Takáč, Heizer, Václav – Belluš, Paukovček, Macík – Kundrík
    MsHK Žilina: Fučík (44. Mikoláš) – Kučný, Bagin, Jankovič, Žilin, Piegl, Dubeň, Rehák, Hrazdíra – Jenčík, Podešva, Balej (C) – Síkela, Húževka (A), Ru. Huna (A) – Hvila, J. Ručkay, Beránek – Bárta, Surovka, Milý

Rozhodca: Baluška, Lokšík – Tvrdoň, Výleta

Diváci: 1 048