Sparta Praha – Třinec 1:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 3:1 (kon.)
Liberec – Hradec Králové 4:3 (po pr.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 2:3 (kon.)
HC Sparta Praha
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
HC Oceláři Třinec
cz Nedeľa 25.11.2018, 15:00 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • Tipsport extraliga (ČR) • 22. kolo

52:04
    Sparta půjde do čtyř, David Dvořáček trefil jednoho z hostů do obličeje hokejkou a odsedí si dvě minuty.

42:28
    Svůj tým oslabuje Ethan Werek (TRI) a Sparta může prolomit svou smůlu v přesilových hrách.

37:59
    Tomáš Marcinko (TRI) složil v útočné třetině Matěje Beran a od rozhodčích za to dostává dvouminutový trest za podrážení.

33:16
    Sparta jde do tří poté, co Jan Buchtele atakoval rozehrávajícího Hrubce za bránou. Domácí tábor píská na obranu Buchteleho, druhý kotel zase kvůli provedení samotného faulu. Každopádně Voráček má společnost na trestné a Třinec má přes minutu dlouhou dvojnásobnou početní převahu.

32:32
    Třinec si zahraje přesilovou hru, Tomáš Voráček dostává dvě minuty za podrážení.

26:02
    Jan Hladonik (TRI) se dopustil hákování a oslabí svůj tým na dvě minuty, Sparta si zahraje další přesilovku.

13:51
    Rozhodčí opravdu nešetřili, Marcinka, Krajíčka a Silla doplnil Richard Jarůšek, Sparta bude hrát čtyřminutovou přesilovku pět na čtyři.

10:32
    Máme tu první vyloučení zápasu, na trestnou lavici za sekání usedl sparťanský kapitán Petr Vrána.

Martina Martinková

Góly a asistencie: 10. Buchtele (Kudrna, Piskáček) – 3. Roth, 54. Martin Růžička (Hrňa, Krajíček), 60. Adamský (Dravecký)

HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Piskáček (A), Delisle, T. Voráček, Blain, Tomáš Dvořák, de la Rose, M. Jandus – Forman, Sill, Jarůšek – Kudrna, P. Vrána (C), Buchtele – Rousek, Pech (A), Kumstát – Beran, Pšenička, Dvořáček.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Roth – Martin Růžička (A), Marcinko, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský (A) – Dravecký, Werek, Roberts Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski – Hladonik.

Rozhodca: Pešina, Pražák – Lučan, Pešek

Diváci: 10 589