Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Barys – Novosibirsk 5:2 (kon.) | Ufa – Viťaz 2:1 (kon.)
Jekaterinburg – S.Moskva 2:1 (po pr.) | Helsinki – Čerepovec 3:2 (kon.) | Omsk – Novgorod 1:3 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad sk 0:7 (kon.)
Barys Nur-Sultan
5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
cz Nedeľa 28.10.2018, 12:00 • Barys Arena • KHL

58:58
    Domácí v plném počtu. Barys Astana ubránila i své páté oslabení v tomto utkání a ve všech aspektech hry si dnes vylepšili statistiky.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby a zároveň i celého utkání.

56:58
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Valerij Orechov – 2 min., hákování).

55:07
    Domácí v plném počtu. Astana se v pohodě ubránila a je pět minut od dalších dvou bodů do tabulky.

53:07
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Curtis Valk – 2 min., podrážení).
    51:51 Darren DIETZ - 5:2

51:51
    Astana právě vstřelila branku!
    A je nejspíš rozhodnuto! Autorem branky je DARREN DIETZ, který dostal perfektní pas od Starčenka a prudkou ranou nedal Taylorovi šanci. Asistence: Roman Starčenko a Patrice Cormier.

50:52
    Domácí v plném počtu. Astana ubránila i třetí oslabení v tomto utkání, což je klíčem k vítězství, protože ona sama využila dvě přesilové hry.

50:00
    Posledních deset minut základní hrací doby.

48:52
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Valerij Orechov – 2 min., podrážení).

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.
    37:41 Curtis VALK - 4:2

37:41
    Obrovská chyba hostujícího celku v rozehrávce! Autorem branky je CURTIS VALK, který vytěžil z vynikající práce Michajlise, který získal kotouč a poté ho krásně poslal na Valka, který neměl problém střelou na ose hřiště překonat bezmocného Taylora. Asistence: Nikita Michajlis.
    36:14 Roman STARČENKO - 3:2

36:14
    Barys Astan si opět bere své vedení zpět! Autorem branky je ROMAN STARČENKO, který opět boduje a přesnou střelou střílí branku na 3:2! Parádní druhá třetina pokračuje dál. Asistence: Maxim Semjonov a André Petersson.
    34:59 Gleb ZYRJANOV - 2:2

34:59
    Sibir právě vstřelil branku!
    Novosibirsk za necelou minutu a půl vyrovnává na 2:2! Autorem branky je GLEB ZYRJANOV, který viděl volný puk po velkém závaru před brankou Karlssona a střelou do odkryté branky vyrovnává. Asistence: Konstantin Alexejev a Charles Bertrand.
    33:22 Alexander ŠAROV - 2:1

33:22
    Přeci jenom se hostující mužstvo konečně prosazuje! Autorem branky je ALEXANDER ŠAROV, který podařenou dorážkou snižuje stav utkání na 1:2. Novosibirsk má tedy přes třetinu a čtvrt na to, aby zápas alespoň vyrovnali. Asistence: Jukka Peltola.

33:14
    Domácí v plném počtu. Novosibirsk se nedostal k žádné stoprocentní šanci a zápas je o ně zase o dvě minuty kratší.

31:14
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Curtis Valk – 2 min., držení).
    19:45 Patrice CORMIER - 2:0

19:45
    Barys využívá i svou druhou přesilovou hru! Autorem branky je PATRICE CORMIER, který krásnou střelou střílí druhou branku domácích v této třetině. Asistence: Roman Starčenko a André Petersson.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:20
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Nikolaj Demidov – 2 min., vysoká hůl).

18:00
    Domácí v plném počtu. Barys Astana perfektně bránila je dvě minuty od výhry v první třetině.

16:00
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Nikita Michajlis – 2 min., podrážení).

15:39
    Po obrovské chybě Savčenka mohli domácí přidat druhou branku, jenže do obrany se skvěle vrátil Tkačenko, který zamezil téměř jisté brance.

14:06
    Novosibirsk tentokrát dobře zaútočil! Celý útok vedl Charles Bertrand, jehož rychlou akci musel zastavit až pozorný Henrik Karlsson, který si připisuje svůj šestý zákrok v utkání.
    08:32 Brandon BOCHENSKI - 1:0

08:32
    Parádní akce domácí Astany v přesilové hře! Autorem branky je BRANDON BOCHENSKI, který dostal přesný pas od Valka, který zařídil celou branku po krásném sólu přes celé hřiště. Asistence: Curtis Valk a Dustin Boyd.

08:13
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

Ondřej Klos

Góly a asistencie: 9. Bochenski (Valk, Boyd), 20. Cormier (R. Starčenko, A. Petersson), 37. R. Starčenko (M. Semjonov, A. Petersson), 38. Valk (Michajlis), 52. Dietz (R. Starčenko, Cormier) – 34. Šarov (J. Peltola), 35. Zyrianov (K. Alexejev, Bertrand)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Blacker (A), Dallman, Orechov, Dietz, Klimontov, Makljukov (A), M. Semjonov, Danijar – Bochenski (C), Boyd, Frattin – R. Starčenko, Cormier, A. Petersson – Ševčenko, Valk, Michajlis – Akolzin, Sagadejev, Asetov.
    HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – K. Alexejev (A), Loginov, Vorobej, Piganovič (C), Savčenko, Ignatovič, Demidov, Morozov – J. Peltola (A), V. Komarov, Šarov – Michajlov, Sajustov, Kazakov – Tkačenko, Romancev, A. Jakovlev – Zyrianov, Pešechonov, Bertrand.

Rozhodca: Alexej Ravodin, Sergej Kulakov