Chabarovsk – CSKA Moskva 0:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan sk 4:5 (kon.) | Helsinki – Jekaterinburg 0:3 (kon.)
Nižnekamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
HK Soči
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
cz Piatok 21.09.2018, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:11:16)

Je konec. Traktor Čeljabinsk nakonec zvítězil 4:3 po prodloužení nad domácí soupeřem Soči. V první periodě jsme viděli plno vyloučení, ale taky dvě branky. O tu první se postaral v 7. minutě hostující Nikitin, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O tři minuty později byl ovšem Starkov na správném místě, když dorazil kotouč do soupeřovy svatyně. Ve 31. minutě se prosadil v přesilové hře Kravcov a Traktor šel podruhé v dnešním zápase do vedení. Ovšem o tři minuty později bylo opět srovnáno, když se trefil Archipov. Ve třetí třetině poslal domácí do vedení ve 47. minutě Bočarov, ovšem o třináct vteřin později bylo srovnáno, když se prosadil Stoa. A nakonec devět vteřin před koncem prodloužení rozhodl Isajev.

64:51 Igor ISAJEV - 3:4

64:51
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Devět vteřin před koncem je rozhodnuto, jelikož Traktor dává gól a rozhoduje utkání ve svůj prospěch! Hosté se dostali ke střele, která se nepovedla, ale od brankáře Barulina se puk odrazil k IGOROVI ISAJEVOVI a ten následně zavěsil.

64:18
    Soči šlo do přečíslené 2 na 1, ale následná přihrávka byla zblokována.

63:42
    Vasilij Děmčenko byl i tentokrát připraven proti střele Denise Mosaljova z pravé strany.

63:17
    Poté byl hostům odpískán ofsajd.

62:54
    Sean Collins zkoušel zakončit bekhendem, ale opět se předvedl brankář Vasilij Děmčenko.

62:02
    Vitalij Kravcov ukázal velice pěkné sólo, ale následně zamířil vedle levé tyče.

61:48
    Arťom Podšendjalov vypálil zpoza modré čáry jen do lapačky Vasilije Děmčenka.

61:22
    Ryan Stoa se ocitl ve velké šanci, ale Konstantin Barulin ho skvěle vychytal.

61:08
    Posléze se dopředu dostalo Soči, ovšem následná střela byla zblokována.

60:30
    Po následné střele jsou ovšem u puku hráči Soči, ovšem ti ztratili puk a Traktor se dostal do přečíslení, ale následná střela šla vedle.

60:11
    V prodloužení 3 na 3 získali kotouč hosté a drží ho v pásmu soupeře.

60:01

Dnešní utkání sleduje 6337 diváků.

Další třetina začne přibližně v 20:58.

Základní hrací době vítěze nepřinesla a následuje tak prodloužení. Ve třetí třetině poslal domácí do vedení ve 47. minutě Bočarov, ovšem o třináct vteřin později bylo srovnáno, když se prosadil Stoa.

60:00

59:23

58:52
    Nyní už je Čeljabinsk v útočné třetině a dostal se až do zakončení, ovšem to skončilo jen v boční síti.

58:05
    Traktor může rozhodnout zápas ve svůj prospěch, ale zatím se nemůže dostat do pásma soupeře.

57:23
    Vyloučení v týmu HK Soči (Konstantin Barulin – 2 min., sekání).

56:25
    Už to pomalu vypadá, že dnešní utkání půjde do prodloužení.

55:34
    Domácí útočník vypálil nebezpečnou střelu, ale ta letěla jen vedle pravé tyče.

54:58
    Nick Bailen měl před sebou volný prostor, ovšem jeho střela byla sražená do ochranné sítě.

54:55

54:07
    Soči se podařilo vyhodit puk ze své třetiny.

53:20
    Střela Nicka Bailena od modré skončila pouze v moci domácího brankáře.

53:15
    Hosté nyní mohou rozhodnout utkání ve svůj prospěch, jelikož hrají přesilovou hru.

52:55
    Vyloučení v týmu HK Soči (Arťom Podšendjalov – 2 min., sekání).

52:40
    Nyní už se hraje v plném počtu, ale Soči opět drží kotouč v pásmu soupeře.

52:07

51:40
    Přihrávka se domácím nepodařila a následně tak Čeljabinsk vyhodil kotouč ze svého pásma.

50:49
    Hostům se podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma a na chvíli se tak vyprostili z tlaku domácího soupeře.

50:40
    Soči má opět přesilovou hru, ale následná střela skončila jen v moci Děmčenka.

50:07
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Richard Gynge – 2 min., podrážení).

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále nerozhodný.

49:12
    Soči je ve třetí periodě zatím lepším týmem a opět se dostalo až do zakončení, ovšem to tentokrát nebylo nebezpečné.

48:53

47:48
    Rána Yohanna Auvitua zpoza modré čáry skončila jen v moci brankáře Děmčenka.

47:12
    Stanislav Bočarov mohl poslat domácí opět do vedení, ale puk po jeho střele skončil těsně vedle levé tyče.

46:53
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., držení).
    46:24 Ryan STOA - 3:3

46:24
    Traktor bleskově srovnává! Už po třinácti vteřinách je opět srovnáno, když RYAN STOA využil zaváhání domácí obrany a následně překonal Barulina.
    46:11 Stanislav BOČAROV - 3:2

46:11
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou poprvé v zápase do vedení! STANISLAV BOČAROV měl před sebou prostor a svou střelou do levé části branky překonal Děmčenka. Asistence: Damir Musin a Yohann Auvitu.

45:43
    Poté se rovněž i Soči provinilo zakázaným uvolněním.

44:52
    Čeljabinsk se sice dostal dopředu, ovšem následně se provinil jen zakázaným uvolněním.

43:50
    I ve třetí periodě je hra velmi vyrovnaná a hra se přelívá z jedné strany na druhou.

42:56
    Nyní následovalo buly v pásmu Traktoru, ale poté se dopředu vydali právě hosté, ovšem opět bez střely.

41:45
    Velice dobrý a čistý hit předvedl hostující obránce ve svém vlastním pásmu.

41:10

40:52
    Soči pokračuje v přesilové hře, ale zatím nevystřelila.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:17.

Druhá dvacetiminutovka je u konce a stav je stále nerozhodný, ovšem tentokrát už 2:2. Ve 31. minutě se prosadil v přesilové hře Kravcov a Traktor šel podruhé v dnešním zápase do vedení. Ovšem o tři minuty později bylo opět srovnáno, když se trefil Archipov. Zápas je velmi vyrovnaný.

40:00

39:31
    Soči ke konci periody získalo přesilovou hru, ale zatím se vše obešlo bez střely.

39:10
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jevgenij Rjasenskij – 2 min., podrážení).

38:35
    Hostující obránce skvěle zasáhl a znemožnil tak střelu protihráči.

37:35
    Boj o puk v pásmu domácích sice vyhrálo Soči, ale následně o kotouč lacině přišlo.

36:55
    Opět se domácí dostali ke střele, ale ta byla sražená jen do ochranné sítě.

35:50
    Střela domácího hráče od modré neprošla na bránu Traktoru.

34:53
    Dnešní zápas je velmi vyrovnaný, ale nynější nahození hostů do pásma nic nepřineslo.
    33:29 Dmitrij ARCHIPOV - 2:2

33:29
    Podruhé v dnešním utkání je srovnáno! Collins si objel bránu a následně posunul puk DMITRIJI ARCHIPOVI, který dokázal z bezprostřední blízkosti dostat kotouč za záda Děmčenka. Asistence: Sean Collins, Kirill Vorobjov.

32:50
    Konstantin Barulin si tentokrát poradil se střelou Nikita Chlystova od modré čáry.
    30:31 Vitalij KRAVCOV - 1:2

30:31
    Hosté využívají přesilovou hru a podruhé v dnešním utkání jdou do vedení! Glinkin poslal přihrávku z levé strany na pravou, kde nabídl volný prostor VITALIJU KRAVCOVI, který toho využil a vypálil mezi horní tyč a rameno brankáře Barulina! Asistence: Anton Glinkin, Ryan Stoa.

29:35
    Richard Gynge se málem ocitl ve velké šanci, ale bohužel pro hosty si nedokázal zpracovat puk po přihrávce z pravé strany.

29:06
    Vyloučení v týmu HK Soči (Denis Mosaljov – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

29:02

28:36
    Následně se domácí dostali před bránu Traktoru, ale střela stále nepřišla.

28:02
    Soči sice má přesilovou hru, ovšem zatím hraje převážně jen ve své třetině.

27:02
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marcel Šolochov – 2 min., držení).

25:55
    Hosté se provinili faulem a Soči tak bude mít přesilovou hru.

25:28
    Stěpan Starkov si najel do zakončení z pravé strany, ale jeho následná střela nebyla nijak nebezpečná.

25:08

24:25
    Domácí hráč se dostal v oslabení do samostatného úniku, ale svou střelou orazítkoval pouze levou tyč!

24:09
    Posléze se hra přerušila, jelikož se Traktoru nepovedl přechod přes modrou čáru a rozhodčí odpískali ofsajd.

23:35
    Čeljabinsk se zatím nedostal do útočného pásma.

23:08
    Vyloučení v týmu HK Soči (2 min. – zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

23:07
    Následně se domácí mužstvo HK Soči provinilo jen zakázaným uvolněním a bude to tak buly před bránou Vasilije Děmčenka.

22:19
    Vitalij Kravcov bojoval o kotouč v útočné třetiny, ale ten nakonec získalo Soči.

21:10
    Posléze hosté vyhodili kotouč ze svého obranného pásma.

20:40
    Kirill Vorobjov nyní prověřil hostujícího brankáře, který ale byl připraven.

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:24

První třetina je u konce a stav je zatím nerozhodný. V první periodě jsme viděli plno vyloučení, ale taky dvě branky. O tu první se postaral v 7. minutě hostující Nikitin, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O tři minuty později byl ovšem Starkov na správném místě, když dorazil kotouč do soupeřovy svatyně. Utkání je zatím velmi vyrovnané a následné dějství nám toho ještě hodně přinese.

20:00

19:14
    Stanislav Bočarov neuspěl se svým zakončením, které i tentokrát chytil Vasilij Děmčenko.

18:42
    Nikita Točickij mohl být tím, kdo by se postaral o obrat výsledku, ale jeho zakončení z blízky vychytal Vasilij Děmčenko.

17:43

17:30
    Posléze se hosté už dostali s pukem do útočného pásma, ale střely na rány jsou opět tím hlavním, co chybí.

16:42
    Traktor Čeljabinsk si zatím nedokázal vymyslet žádnou šanci v další přesilové hře.

15:43
    Vyloučení v týmu HK Soči (Alexandr Polunin – 2 min., podrážení).

15:26

14:44
    Traktor se dostal hned do dvou šancí, jelikož nyní má on přesilovou hru, ovšem ani jedna střela nezamířila mezi tři tyče.

14:00

13:41
    Opět se tak hraje 4 na 4, ale tentokrát ve třetině Traktoru.

13:26
    Vyloučení v týmu HK Soči (Denis Mosaljov – 2 min., nedovolené bránění).

13:10
    Následně už mají domácí přesilovou hru, ale rána z pravé strany skončila pouze v moci gólmana Vasilije Děmčenka.

12:51

12:35
    I ve hře 4 na 4 se hraje především před bránou domácího brankáře Konstantina Barulina.

12:00
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexander Bergström – 2 min., sekání).

11:44
    Čeljabinsk je nastěhován v útočné třetině, ale zatím nepřišla nějaké vážnější střela na domácí svatyni.

10:51

10:50
    Nyní jsou u kotouče opět domácí hráči, kteří přešli střední pásmo, ale posléze se provinili faulem.
    09:38 Stěpan STARKOV - 1:1

09:38
    Je srovnáno! Soči sice nevyužívá první přesilovou hru, ale o pár sekund později srovnává stav utkání na 1:1. Točiskij vypálil z pravé strany, ovšem kotouč se od betonu odrazil na hůl STĚPANA STARKOVA, který toho využil a dorazil puk do mezery mezi brankářem a bránou! Asistence: Nikita Točickij, Alexandr Akmaldinov.

09:32

08:56
    Sean Collins se dostal do dobré šance, ale jeho zakončení nebylo úspěšné a chytil jej Děmčenko.

08:35
    Zatím ale nepřišla střela na svatyni Děmčenka a posléze se Traktoru povedlo vyhodit puk ze své třetiny.

08:06
    Soči zatím stále prohrává o jednu branku, ale nyní to může změnit v přesilové hře.

07:32
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Anton Glinkin – 2 min., hákování).
    06:17 Nikita NIKITIN - 0:1

06:17
    Hosté jdou v dnešním zápase jako první do vedení! Po vhazování přesně vypálil NIKITA NIKITIN, který překonal Barulina tvrdou ránou. Asistence: Alexandr Rybakov.

05:50
    Soči tentokrát vyhodilo puk je na zakázané uvolnění a následuje buly před bránou Barulina.

04:55
    Posléze se hosté dostali do zakončení, ovšem Konstantin Barulin chytil kotouč do své výstroje.

03:25
    Konstantin Barulin musel být ve střehu před svou bránou, ale nakonec na ně střela nepřišla.

02:45
    Zatím se hraje ve svižné tempu a bez přerušení, ale nyní jsou s pukem v domácí třetině hosté z Čeljabninsku.

01:35
    Traktorku se nepovedla přihrávka přes celé kluziště a u kotouče tak jsou opět domácí.

00:10
    Krátce po úvodním buly se hosté provinili ofsajdem a následuje opět vhazování ve středním pásmu.

00:01

HK Soči: Barulin – Pogorišnyj, Ščitov (C), K. Vorobjov, Jokipakka, Budkin, Auvitu, D. Musin – R. Rosén, Bočarov, Podšendjalov – Archipov, Collins, O'Dell (A) – Mosaljov (A), Chlopotov, Polunin – Akmaldinov, Točickij, Starkov – Rachimullin.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Borodkin, Rjasenskij, N. Chlystov, Nikitin, Isajev, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Stoa, Gynge (A) – Glinkin (A), Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Peňkovskij – Šarov, Gubarev..

Traktor Čeljabinsk:

Traktor je nyní ve Východní konferenci až na jedenáctém místě s pěti body a skóre 12:28. V posledním utkání zavítal na led Spartaku Moskva. Ovšem domácí ovládli první třetinu poměrem 2:0. Ve druhé dvacetiminutovce přidali další tři fíky. I třetí třetinu otevřeli střelecky domácí a šest minut před koncem jen korigoval výsledek jediným vstřeleným gólem na straně hostů Polygalov. Čeljabinsk tak prohrál vysoce 1:6. Nejproduktivnějším hráčem je se šesti body Bailen.

HK Soči:

Soči se momentálně nachází v Západní konferenci na osmém místě se sedmi body a skóre 17:21. V posledním zápase přivítalo Soči na domácím ledě vedoucí Jekatěrinburg. Ve 38. minutě poslal domácí do vedení Auvitu, ale hosté dokázali srovnat a těsně před přestávkou neproměnil nájezd domácí Collins. Ve třetí dvacetiminutovce už hosté jasně dominovali a nakonec vyhráli vysoce 5:1. Nejlepším střelcem je se třemi góly Robert Rosen.

Dnes se proti sobě utkají týmy HK Soči a Traktor Čeljabinsk. Naposled se spolu tato mužstva utkala před jedenácti měsíci na ledě Soči. Domácí šli sice do vedení, ale následně vstřelil Traktor dvě branky a vyhrál 2:1. Nyní se bude hrát opět v Ledovém paláci Bolšoj, který nabídne kapacitu pro 12 000 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Michal Raška

Góly a asistencie: 10. Starkov (Točickij, Akmaldinov), 34. Archipov (Collins, Vorobjev), 47. Bočarov (D. Musin, Auvitu) – 7. Nikitin (Rybakov), 31. Kravcov (Glinkin, Stoa), 47. Stoa, 65. Isajev

HK Soči: Barulin – Pogorišný, Ščitov (C), Vorobjev, Jokipakka, Budkin, Auvitu, D. Musin – R. Rosén, Bočarov, Podšendjalov – Archipov, Collins, O'Dell (A) – Mosaljov (A), Chlopotov, Polunin – Akmaldinov, Točickij, Starkov – Rachimullin.
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – Bailen, (C), Borodkin, Riasenskij, N. Chlystov, Nikitin, Isajev, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Stoa, Gynge (A) – Glinkin (A), Polygalov, Kravcov – Kokujov, Rybakov, Penkovskij – , Gubarev.

Rozhodca: Nikolai Akuzovsky, Alexei Ravodin – Yury Ivanov, Alexander Chernyshyov