Poprad – Žilina 6:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 6:5 (kon.)
Trenčín – Budapešť 4:3 (po pr.) | Miškovec – Zvolen 0:5 (kon.) | Nové Zámky – Košice 2:3 (kon.)
DVTK Miškovec
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
HKM Zvolen
Piatok 21.09.2018, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

Miškolc sa o prekvapenie v dnešnom zápase nepostaral. Na vlastnom ľade podľahol Zvolenu 0:5. Zvolenčania boli po celý zápas lepším tímom a zaslúžene víťazia. Základ úspechu položili v prostrednej tretine, keď sa im podarilo skórovať až trikrát.

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný piatkový večer. (20:55:22)

59:12
    Zvolenčania vyhadzujú puk cez všetky čiary, no musia sa rýchlo vrátiť späť a čeliť ďalšiemu útoku.

58:02
    Zmätok pred zvolenskou bránkou sa gólom neskončil, hosťom sa aj so šťastím podarilo ubrániť sa.

57:18
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Skapski – 2 min., podrazenie). Trest odsedí Halama.

56:59
    Spolupráca Panceho a Kulmalu, prvý menovaný prihrával, Kulmala už nedokázal usmerniť puk za Skapskiho.

55:45
    Zvolen dal gól!
    Hosťujúcim hokejistom sa aj po piatykrát podariko prekonať brankára Miškolca. Kus roboty urobil Obdržálek v blízkosti brány, obhodil brankára, no a MILAN KYTNÁR dokončil jeho robotu, keď sa mu podarilo dostať puk za bránkovú čiaru.

Asistencie: Petr Obdržálek, Michal Chovan.

55:40
    Chovan si obhodil obrancu a natlačil sa pred Adorjána, no nepodarilo sa mu ho prekonať.

54:47
    Zvolenská štvrtá formácia štartuje dopredu, pred bránou je Zuzin, ale k puku sa nedostal.

53:54
    Nesledujeme až tak pohľadný hokej, je to skôr o bojovnosti, Miškolc sa snaží aspoň o čestný gól, Zvolenčania sa zameriavajú na pozornú obranu.

51:48
    Magosi strieľal z ľavého kruhu, následne sa maďarský celok dostal k bezprostrednému ohrozeniu Skapskiho brány, ten vytiahol dôležitý zákrok!

50:00
    Máme pred sebou posledných 10 minút tretej tretiny. Uvidíme ešte nejaké góly?

49:21
    Druhú časť presilovky hrali Zvolenčania o poznanie lepšie, vyhadzovali puk a nepripustili tlak na svoju bránu.

48:31
    Milamn posielal prihrávku na pravú stranu, ale bola príliš prudká a spoluhráč ju nedokázal spracovať. Zvolenu sa nedarí oslobodiť.

47:55
    Miškolc hrá presilovku o dvoch hráčov a to je veľká šanca na strelenie gólu. Domáci hokejisti sú pri puku a majú aj útočné pásmo.

47:15
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Ulrych – 2 min., podrazenie).

47:08
    Miškolc vyhral vhadzovanie a usadil sa v útočnom pásme.

46:57
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Halama – 2 min., hákovanie).

45:49
    Videli sme niekoľko striel z hokejok maďarského celku, Skapski si s ich pokusmi poradil a drží si čisté konto.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 15. Handlovský (Vandas, Špirko), 30. Špirko (Vandane, Handlovský), 33. Vandas (Handlovský), 35. Chovan (Kytnár), 56. Kytnár (Obdržálek, Chovan)

DVTK Miškovec: Adorján – Szirányi, Slovák, Crawford, Kiss, Rusk, Milam, Láda – Miskolczi, Loiseau, Magosi – Pance, Kulmala, Somogyi – Harrison, Vas, Vincze – Ritó, Galanisz, Vojtkó
    HKM Zvolen: Skapski – Drgoň, Ulrych, Vandane, Charnaok, Zeleňák, Poyhonen, Růžička, Andrisík – Obdržálek, Kytnár, Chovan – Vandas, Špirko, Handlovský – Lušňák, Holovič, Zuzin – Šišovský, Halama, Petráš

Rozhodca: Novák, Konc – Synek, Tvrdoň