Poprad – Žilina 6:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 6:5 (kon.)
Trenčín – Budapešť 4:3 (po pr.) | Miškovec – Zvolen 0:5 (kon.) | Nové Zámky – Košice 2:3 (kon.)
HK Detva
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 21.09.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

V tretej tretine sme boli svedkami iba jediného gólu, o ktorý sa v presilovej hre 5 na 3 postaral strelou od modrej Chovan. MHK 32 Liptovský Mikuláš však dokázal udržať jednogólové vedenie a pripisuje si dôležité tri body. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (20:20:39)

59:50
    Posledná akcia Detvy už gól nepriniesla aj keď to skúšali v hre bez brankára.

59:22
    Domáci si to sami skomplikovali, keď nevyužili presilovku a teraz sa budú musieť brániť.

58:52
    Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Chovan – 2 min., nedovolené bránenie).

58:47
    Z trestnej lavice sa vrátil Sukeľ a bol z toho samostatný nájazd, no Sukeľ minul bránu Riečického.

58:15
    Detva sa stále nevie usadiť v útočnej tretine hostí a presilovka im za chvíľu končí.

57:30
    Liptovský Mikuláš zvláda túto situáciu na jednotku a nepúšťajú domácich do streleckých pozícií.

56:50
    Ďalšia presilová hra domácich, ktorí majú ďalšiu skvelú príležitosť na vyrovnanie. Hostia sa však oslobodzujú.

56:38
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Sukeľ – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

56:13
    Puliš dostal dobrú prihrávku do útočnej tretiny, no tam ho dokázali odzbrojiť hosťujúci obrancovia.

55:10
    Dostávame sa do poslednej päťminútovky tohto zápasu, ktorá sľubuje zaujímavý hokej, keďže domácim stačí jediný gól na vyrovnanie.

54:49
    Ščurko sa dostal do výbornej pozície, no jeho strela si našla cestu len do ochrannej siete.

54:09
    Hostia v plnom počte.Liptovský Mikuláš je tak z najhoršieho vonku, no Detva je momentálne pri chuti a snaží sa o vyrovnanie.

53:33
    Hostia sú už v štyroch, no Detva má stále k dispozícii početnú prevahu.

52:58
    Hraško to skúšal strelou od modrej, no obrana hostí túto strelu dokázala zablokovať.

52:31
    Obrovská šanca na vyrovnanie pre Detvu, ktorá pokračuje v presilovke 5 na 3. Ich snaha je však prerušená ofsajdom.

51:42
    Detva dala gól!

Je znížené. Detva dokázala využiť početnú prevahu 5 na 3, keď od modrej napriahol k strele MARTIN CHOVAN a jeho strela zapadla za brankára Kislitsyna. Asistencie: Kuklev, Puliš.

51:15
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Horváth – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 52. Chovan (Kuklev, Puliš) – 9. Žiak (Uhrík), 13. Uhrík (Oško, Žiak)

HK Detva: Petrík (Riečický) – Kuklev, Chovan Mar., Hraško, Chovan Mat., Sládok, Fekiač, Gachulinec, Jendroľ – Ščurko, Puliš, Gašpar – Tibenský, Magogin, Žilka – Ďaloga, Valent, Milý – Ľupták, Murček, Fekiač
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Vybiral, Lichanec, Sukeľ – Lištiak, Piatka, Števuliak – Žiak, Uhrík, Oško

Rozhodca: Fridrich, Snášel – Kacej, Orolin – Marušin (video)