Slovácko – Sereď sk 2:0 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:0 (kon.)
cz Piatok 22.06.2018, 17:00 • Nivnice • Prípravný zápas

90
    Konec zápasu. (18:38:51)

89
    Blíží se konec prvního přípravného zápasu, který Slovácko vyhraje s velkou pravděpodobností 2:0, druhý poločas byl vyrovnanější než ten první, slovenský celek si vypracoval více vyložených šancí, které ale nedokázal proměnit.

85
    Slovácko si vypracovalo nadějnou akci, kterou zakončoval Kubala do náruče brankáře.

80
    Deset minut před koncem zahrával Sereď rohový kop. Po nacvičeném signálu střela slovenského hráče jen těsně minula pravou tyč!

77
    Vasiljev mohl přidat třetí branku Slovácka, Reinberk mu naservíroval míč na zadní tyč, Vasiljev byl úplně sám a z plného běhu v pokutovém území branku Sereďi přestřelil.

75
    Sereď šla do protiútoku, Adekuoroye se vysunul z obránce na útočníka a žádal si od svého spoluhráče míč, ten jej periferně viděl a snažil se mu přihrát, nastřelil však hlavu Krejčího a balon skončil v autu.

73
    Ze standardní situace se slovenský celek neprosadil.

72
    Ve středu hřiště Sadílek přišel o míč a najednou se zrodila brejková situace pro hosty, nakonec velmi nadějnou akci Sereďi ukončil rázným odkopem Dramé.

68
    Nyní se hra odehrává mezi pokutovými územími, bez větší šance.

66
    Reinberk se snažil odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl sražen na roh, fotbalisté v modrých dresech se v pokutovém území neprosadili.

64
    Také Sereď kopala standardní situaci, ale také hráči Slovácka si s rohovým kopem poradili.

61
    Slovácko zahrávalo rohový kop, na hranici vápna balon odvrátil slovenský hráč.

60
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Rezek, přichází Kohút.

57
    Rezek byl faulovaný, když pronikal středem hřiště a bude muset mimo hřiště, protože má zranění na obličeji.

54
    Sereď působí ve druhém poločase lepším dojmem, nyní se pokoušel hlavičkovat v pokutovém území slovenský útočník, ale balon netrefil.

50
    Velkou šanci spálila Sereď, když její útočník vystřelil v pokutovém území, brankář Trmal se blýskl velmi dobrým zákrokem.

47
    Slovácko začalo druhou půli aktivně, o první střelu se postaral Kubala, ale jeho pokus šel vedle levé tyče.

46

45

Tomáš Kučera

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 12. Kohút, 30. Navrátil

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk– Juroška, Hofmann, Tkáč, Kadlec – Navrátil, Daníček, Tischler, Hellebrand, Kohút – Petr
    2. poločas: Trmal – Reinberk, Krejčí, Dramé, Divíšek – Rezek (60. Kohút), Sadílek, Janošek, Machalík, Vasiljev – Kubala