Ružomberok – Slovan Bratislava | 1:0 (kon.) | | | Trnava – Dunajská Streda | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Podbrezová | 1:1 (kon.) |
Nitra – Michalovce | 1:3 (kon.) | | | Senica – Zlaté Moravce | 3:1 (kon.) |
Žilina B – Spiš. N. Ves | 3:0 (kon.) | | | Lok. Košice – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | Šamorín – MFK Zvolen | 3:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Inter Bratislava | 1:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Trebišov | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Poprad | 1:0 (kon.) |
Karviná – Dukla Praha | 1:3 (kon.) | | | Brno – Jablonec | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Bohemians | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Teplice | 0:0 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Stoke City – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Swansea | 1:0 (kon.) | | | Leicester – West Ham | 0:2 (kon.) |
Watford – Newcastle | 2:1 (kon.) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | Everton – Southampton | 1:1 (kon.) |
Girona – Eibar | 1:4 (kon.) | | | Bilbao – Real Betis | 2:0 (kon.) | | | Vigo – La Coruña | 1:1 (kon.) |
Villarreal – Valencia | 1:0 (kon.) |
Dortmund – Mainz | 1:2 (kon.) | | | Lipsko – Wolfsburg | 4:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Bayern | 1:3 (kon.) |
Brémy – Leverkusen | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Freiburg | 3:1 (kon.) | | | Frankfurt – Hamburger | 3:0 (kon.) |
Augsburg – Schalke | 1:2 (kon.) | | | Hannover – Hertha | 3:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 2:0 (kon.) |
AC Miláno – Hellas Verona | 4:1 (kon.) | | | Juventus – Bologna | 3:1 (kon.) |
Kortrijk – Waregem | 1:2 (kon.) | | | Eupen – Sint-Truiden | 3:1 (kon.) | | | Lierse – Leuven | 2:2 (kon.) |
Waasland-Beveren – Mouscron | 3:2 (kon.) | | | Lokeren – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Belenenses – Portimonense | 3:2 (kon.) | | | Tondela – Guimarães | 1:4 (kon.) | | | Lisabon – Benfica | 0:0 (kon.) |
Chabarovsk – FK Krasnodar | 0:1 (kon.) | | | Tosno – FK Dinamo Moskva | 1:2 (kon.) | | | Lok. Moskva – Zenit | 1:0 (kon.) |
S. Moskva – Rostov | 2:0 (kon.) |
Táborsko – Vlašim | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Varnsdorf | 1:1 (kon.) | | | Opava – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) |
Linz – Rapid Viedeň | 0:2 (kon.) | | | Austria – Admira Wacker Mödling | 0:0 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) |
St. Pölten – Wolfsberger | 0:1 (kon.) |
Sandecja Nowy Sącz – Gliwice | 2:1 (kon.) | | | Pogoń – Arka | 3:2 (kon.) | | | Wisła Pł. – Lech Poznań | 0:0 (kon.) |
koniec
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:1
(0:1)
SC Rheindorf Altach
Ladislav Pospíchal
Góly:
22. Grbic
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:20.
Rozhodca: M. Hameter – M. Weiss, M. Obritzberger
Diváci:
Karty: 57. Perlak (MTT) – 56. Nutz (ALT), 90. Lukse (ALT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:20.
SV BauWelt Koch Mattersburg:
Kuster – Novak, Malic, Ortiz, Rath (62. Lechner) – Hart, Jano – Okugawa (75. Bürger), Perlak (65. Pink), Gruber – Prevljak.
Náhradníci: Casali – Erhardt, Lechner, Maierhofer, Ertlthaler, Pink, Bürger.
Tréner:
SC Rheindorf Altach: Lukse – Tartarotti, Zech, Netzer, Schreiner – Gebauer, Nutz (90+2. Petkovič), Oum Gouet, Grbic, Meilinger – Cheukoua (68. Aigner).
Náhradníci: Ozegovic – Petkovič, Nussbaumer, Otubanjo, Akyıldız, Aigner.
Tréner:
Náhradníci: Casali – Erhardt, Lechner, Maierhofer, Ertlthaler, Pink, Bürger.
Tréner:
SC Rheindorf Altach: Lukse – Tartarotti, Zech, Netzer, Schreiner – Gebauer, Nutz (90+2. Petkovič), Oum Gouet, Grbic, Meilinger – Cheukoua (68. Aigner).
Náhradníci: Ozegovic – Petkovič, Nussbaumer, Otubanjo, Akyıldız, Aigner.
Tréner:
Rozhodca: M. Hameter – M. Weiss, M. Obritzberger
Diváci:
Po centru Nutze se k hlavičce dostal nikým nehlídaný ADRIAN GRBIC a přesně svojí hlavičku umístil do míst, kde Kuster nemohl zasáhnout.
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Novak, Malic, Ortiz, Rath – Hart, Jano – Okugawa, Perlak, Gruber – Prevljak.
Náhradníci: Casali – Erhardt, Lechner, Maierhofer, Ertlthaler, Pink, Bürger.
SC Rheindorf Altach: Lukse – Tartarotti, Zech, Netzer, Schreiner – Gebauer, Nutz, Oum Gouet, Grbic, Meilinger – Cheukoua.
Náhradníci: Ozegovic – Petkovič, Nussbaumer, Otubanjo, Akyıldız, Aigner..
24.2.2018 SC Rheindorf Altach – SV BauWelt Koch Mattersburg 1:1
18.11.2017 SV BauWelt Koch Mattersburg – SC Rheindorf Altach 1:0
27.8.2017 SC Rheindorf Altach – SV BauWelt Koch Mattersburg 1:0
20.5.2017 SV BauWelt Koch Mattersburg – SC Rheindorf Altach 1:0