Kortrijk – Waregem 1:2 (kon.) | Eupen – Sint-Truiden 3:1 (kon.) | Lierse – Leuven 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mouscron 3:2 (kon.) | Lokeren – Antverpy 1:2 (kon.)
Lierse SK
2:2 (1:1)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 05.05.2018, 20:00Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

Dva góly jsme viděli v prvním poločase, dva ve druhém, a tak se zde narodila v zápase, který mnoho dalších šancí nenabídl, remíza 2:2. (21:52:11)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:7.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Ayyoub Allach, přichází Beni Badibanga.

90+2
    Vykopávat bude domácí brankář, Patrick Rakovsky nikam nepospíchá.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ayyoub Allach (Lierse SK).

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Domácí dostali míč do branky, ale situaci předcházel ofsajd. V něm byl zakončující hráč

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Othman Boussaid, přichází Mohamed Elgabas.

88
    Žlutou kartu dostává Frédéric Frans (Lierse SK).

88
    Ani jeden celek se nikam nežene, rohový kop pro domácí fotbalisty, obránce Kenneth Schuermans odehrál míč do zámezí.

87
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Nico Binst, přichází Aurélien Joachim.

86
    Nico Binst hledal spoluhráče před brankou, ti však byli obsazení, a tak nedokázal Lierse vytěžit z této akce střelecký pokus.

86
    Esteban Casagolda a Yannick Aguemon kombinovali před brankou soupeře, ale aktivně hrající Yoni Buyens připravil hosty o míč, směr hry se tak otáčí.

85
    Hostující celek má momentálně převahu, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Oba týmy drží nerozhodný stav.

83
    Hostující celek se dostal do zakončení, ale rána se Jarnu Libertovi vůbec nepovedla.

82
    Hraje se na polovině hrací plochy, hra byla přerušená, neboť fanoušci na trávník hodili dýmovnice.

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, Thomas Wils po tvrdém souboji zůstává ležet na hrací ploše.