Ružomberok – Slovan Bratislava 1:0 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Prešov – Podbrezová 1:1 (kon.)
Nitra – Michalovce 1:3 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)

90
    Pre všetkých, čo stáli za Spartakom počas ťažkých časov, pre všetkých čo zažili Rimavskú Sobotu, čo absolvovali tisíce a tisíce kilometrov s andelmi na cestách po Slovensku a zahraničí. Pre tých, čo pre futbal a lásku k Spartaku odsunuli svoje pracovné povinnosti a rodinné záležitosti Pre nich je tu fakt, že Spartak Trnava sa stáva majstrom Slovenska vo futbale pre sezónu 2017/2018. Čakanie na titul sa po 45 rokoch končí. Trnava do teho!
    Pekný zbytok soboty z majstrovskej Trnavy praje Martin Janiš.

90
    Pehlivan dohral, pride Greššák.

90
    Čivič na zemi, Trnava však stále pri lopte a bude pokračovať v hre.

89
    Egho dohral, príde Pekár.

86
    Trnava si zápas užíva, hráči a diváci už čakajú na záverečný hvizd.

84
    Zápas sa dohráva, diváci si užívajú posledné minúty duelu. Hladík mohol pridať tretí gól, nestalo sa.

81
    Mervo nahradil Herca.

81
    Dnešné stretnutie sleduje 16832 divákov.

78
    Spartak vedie o dva góly a je takmer isté, že sa stane majstrom sezóny 2017/2018.

77
    Trnava dala gól!
    Gól strelil MARVIN EGHO vystihol kľučku brankára a poslal loptu do prázdnej brány. Spartak vedie 2:0.

76
    Tlak po rohu vyústil do centra z ľavej strany a Hladikovej hlavičky nad bránu. Diváci ženú stále Trnavu vpred.

75
    Dunajská Streda bráni šance Trnavy, teraz budú hostia čeliť rohovému kopu.

74
    Po chvíli sa hrá, do konca ostáva asi 15 minút hry, samozrejme niečo sa bude aj nadstavovať.

71
    Jedna pyrotechnika skončila na ploche. Aj toto môže ohroziť zápas a titul pre andelov. Nepochopiteľné.

70
    Do konca zápasu ostáva 20 minút a je čas na prekrikovačku Spartak – Trnava. Magická atomosféra, ktorú zažijete iba v Trnave.

69
    Hostia teraz držia andelov na svojej polovici, krátkymi prihrávkami sa však ďaleko neposúvajú. je to skôr boj o stred poľa.

68
    Dunajská Streda nevie preniesť loptu zo svojej polovice, podarilo sa to až pri faule Tótha. Priamy kop pre hostí.