Tottenham – Arsenal 1:0 (kon.) | Everton – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Stoke City – Brighton 1:1 (kon.)
Swansea – Burnley 1:0 (kon.) | West Ham – Watford 2:0 (kon.) | Manchester City – Leicester 5:1 (kon.)
Everton FC
3:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 10.02.2018, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 27. kolo
    84. Luka Milivojević (CRP) - 3:1

84
    Crystal Palace dal gól! Loptu si na biely bod nemohol postaviť nikto iný ako LUKA MILIVOJEVIĆ, ktorý strelou do stredu brány potvrdzuje pozíciu najlepšieho strelca svojho tímu!
    76. Tom Davies (EVE) - 3:0

76
    Everton FC dal gól! Domáci založili postupnú kombináciu, Jonjoe Kenny skvelým spôsobom našiel v pokutovom území Oumara Niasseho, ktorého strelecký pokus sa neujal, s dorážkou neuspel ani Gylfi Sigurdsson, no prispatú defenzívu Crystal Palce tretíkrát v druhom polčase prekonal TOM DAVIES.
    51. Baye Oumar Niasse (EVE) - 2:0

51
    Everton FC dal gól! Roy Hodgson si musí teraz na lavičke lámať hlavu, kde zostala počas polčasovej prestávky jeho defenzíva. Tá totiž po takmer bezchybnom prvom polčase spravila v prvých šiestich minútach dve ohromné chyby, ktoré dokázali futbalisti Evertonu potrestať dvoma gólmi. Cuco Martina sa uvoľnil už v pokutovom území cez Androsa Townsenda a krásnym centrom našiel OUMARA NIASSEHO, ktorý usmernil svoj volej presne k pravej žrdi!
    47. Gylfi Sigurdsson (EVE) - 1:0

47
    Everton FC dal gól! Tak toto je pre Everton vstup do druhého polčasu ako z ríše snov. Do týchto chvíľ mimoriadne pozornú defenzívu Crystal Palace zaskočila dlhá lopta z hĺbky poľa na hranicu pokutového územia, kde ju Oumar Niasse sklepol GYLFIMU SIGURDSSONOVI, ktorý nešpekuloval a trafil to parádne k pravej žrdi Hennesseyho brány!