Levante – Girona 1:2 (kon.) | Vigo – Bilbao 3:1 (kon.) | Sociedad – Eibar 3:1 (kon.)
Villarreal – Malaga 2:0 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 3:0 (kon.)
Celta Vigo
3:1 (3:1)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 05.11.2017, 16:15Španielska LaLiga • 11. kolo
    38. Raúl García (ATB) - 3:1

38
    Bilbao dalo gól! Tak toto bol doslova blesk z čistého neba, no treba povedať, že tento gól sa Bilbau naozaj podaril. Pred pokutové územie centroval Eneko Bóveda, defenzíva Celty akoby trochu zabudla na RAÚLA GARCÍU, ktorý skákavú loptu trafil naozaj parádne a namieril presne do pravého horného rohu brány Rubéna Blanca! Krásny gól hostí.
    26. Iago Aspas (CVG) - 3:0

26
    Celta Vigo dalo gól! Tak toto je rozprávkový polčas pre Celtu! Z pravej strany centroval do pokutového územia Daniel Wass, v šestnástke znova zaváhal Unai Núñez, ktorý neustrážil ani tentokrát IAGA ASPASA, a ten sa fantasticky zavesil do vzduchu a nasmeroval loptu presne k pravej žrdi!
    22. Iago Aspas (CVG) - 2:0

22
    Celta Vigo dalo gól! Celta vedie už v polovici prvého polčasu o dva góly! Defenzíva Bilbaa sa teraz dopustila veľkej chyby, keď dlhú loptu na IAGA ASPASA poriadne podcenil najmä Unai Núñez, kanonier Viga sa následne rútil sám na Kepu Arrizabalagu, čo dokázal rutinérsky využiť.
    16. Sergi Gómez (CVG) - 1:0

16
    Celta Vigo dalo gól! Domáci otvárajú skóre zápasu a strieľajú dôležitý prvý gól. Po rozohratí rohového kopu nakrátko sa do následného centra zavesil SERGI GÓMEZ, ktorý svojou hlavičkou nedal šancu brankárovi Bilbaa!