Levante – Girona 1:2 (kon.) | Vigo – Bilbao 3:1 (kon.) | Sociedad – Eibar 3:1 (kon.)
Villarreal – Malaga 2:0 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 3:0 (kon.)
Celta Vigo
3:1 (3:1)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 05.11.2017, 16:15Španielska LaLiga • 11. kolo

90+1
    Iago Aspas dnes napokon hetrik nezaknihuje, keď do nadstaveného času púšťa svojho spoluhráča z lavičky Jozabeda Sáncheza.

84
    No a práve táto akcia bola poslednou, do ktorej sa v dnešnom zápase zapojil Stanislav Lobotka, ktorý na posledné momenty zápasu prepúšťa svoje miesto Nemanjovi Radojovi.

77
    Až v tejto chvíli prichádza k prvému striedaniu na strane domácej Celty. Z ihriska odchádza Maximiliano Gómez, ktorého nahrádza na posledné minúty zápasu John Guidetti.

73
    Eneko Bóveda dnes z pozície pravého obrancu podporoval ofenzívu Bilbaa len veľmi minimálne, napraviť sa to bude snažiť Iñigo Lekue, ktorý ho nahradí do záverečných minút zápasu.

46
    V úvode druhého polčasu prichádza zo stramy trénera Bilbaa Josého Zigandu očakávaná reakcia. Do hry totiž posiela dvojicu Aritz Aduriz, Ander Iturraspe, na ihrisku už nevidíme duo Iñigo Córdoba, Mikel Vesga.