Breda – Den Haag 0:1 (kon.) | Zwolle – Groningen 3:2 (kon.) | Eindhoven – Willem II 4:0 (kon.)
Excelsior – Venlo 0:2 (kon.)
PSV Eindhoven
4:0 (0:0)
Willem II Tilburg
cz Sobota 30.09.2017, 19:45 • Philips Stadion, Eindhoven • Holandská Eredivisie • 7. kolo
    70. Marco van Ginkel - 4:0

70
    PSV právě vstřelilo branku!
    Kdo by to byl před startem druhé půle řekl, že Eindhoven bude v sedmdesáté minutě vést už 4:0! MARCO VAN GINKEL z penalty zamířil doleva a nedal šanci Wellenreutherovi, který skákal na opačnou stranu.
    58. Hirving LOZANO - 3:0

58
    A už je to o tři góly! Locadia sklepl míč pro van Ginkela, který jej z prvního doteku odcentroval na HIRVINGA LOZANA a ten se z komfortní pozice při zakončení hlavou nemýlil. Obrana Tilburgu v těchto chvílích vůbec neexistuje.
    55. Gastón PEREIRO - 2:0

55
    Eindhoven může hrát od této chvíle v naprostém klidu. Po rozehrávce na krátkou vzdálenost zprava odcentroval Lozano, jeden z jeho spoluhráčů za vzdálenější tyčí vrátil míč do ohně na GASTÓNA PEREIRA, jehož zakončení zblízka zastavila až síť za bezmocným Wellenreutherem.
    49. Hirving LOZANO - 1:0

49
    Domácí dávají chvíli po změně stran důležitou branku! Steven Bergwijn s menším přispěním jednoho ze stoperů dostal přihrávku k HIRVINGU LOZANOVI, jenž se nezalekl své velké příležitosti a zleva přestřelil Wellenreuthera, který se mu marně snažil zmenšit střelecký úhel.