Paríž – Bordeaux 6:2 (kon.) | Amiens – Lille 0:1 (odl.) | Dijon – Štrasburg 1:1 (kon.)
Guingamp – Toulouse 1:1 (kon.) | Nantes – Metz 1:0 (kon.) | Rennes – Caen 0:1 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:1)
Toulouse FC
cz Sobota 30.09.2017, 20:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:8. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 17:18. (21:52:40)

Dvě nastavené minuty uplynuly a zápas končí. Guingamp i Toulouse si z dnešního utkání odnášejí po bodu. Již ve třetí minutě prvního poločasu otevřel skóre zápasu Marcus Thuram, který zužitkoval přízemní pas Lucase Deauxe z pravé strany. Po rychlém zásahu se mohlo zdát, že dnes bude v Guingampu kanonáda, ale opak byl pravdou. Ofenzivní hráči se nemohli dostávat do šancí. Zčistajasna však ještě před pauzou srovnal krok po odraženém míči Somália. Ve druhé půli už měli brankáři téměř zcela volno. Karl-Johan Johnsson i Alban Lafont již míč ze sítě nemuseli lovit a tak zápas skončil smírně 1:1.

90+2

90+2
    Ve druhé minutě nastavení si hostující celek vypracoval rohový kop. Giannelli Imbula centroval do vápna, ale domácí obrana si poradila s vysokým míčem.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Thuram pokoušel vybojovat v devadesáté minutě pokutový kop, ale jeho pád byl vidět i z velké dálky a hlavní rozhodčí, který stál opodál se nenechal nachytat.

89
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Somália, přichází Clément Michelin.

89
    Ani další příležitost od rohového praporku ale domácím nevyšla. Naopak do rychlého protiútoku se hnal Blin s Imbulou. Ani tato dvojice ale neuspěla.

88
    Příliš času již týmům nezbývá. Z levé straně se pokoušel dostat míč do vápna Ludovic Blas. Míč zblokoval na rohový kop těsně před brankou Jullien.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Yann Bodiger.

86
    A také hosté se ještě dostali do útoku. Pas z pravé straně se dostal se štěstím po odrazu k Delortovi, který ale pálil zpoza vápna jen do obránce před sebou.

85
    Další centr do hostujícího vápna předvedl Thuram. V šestnáctce se poroučel na zem Salibur, ale rozhodčí byl blízko celé situaci a nechává hru pokračovat.

84
    Rebocho vybojoval u středové lajny míč, následně ho předal Diallovi, který byl sestřelen skluzem Amiana. Domácí se drží na útočné polovině.

83
    Posledních zhruba deset minut i s nastavením pro oba týmy. Jedna jediná branka stále může rozhodnout o vítězi. V posledních minutách se zdá, že více sil mají v závěru hráči Guingampu.

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Lebogang Phiri.

81
    Po delší době se také hráči Toulouse dostali na útočnou polovinu. Sanogo spolupracoval s Blinem, ale také jednadvacetiletý záložník Toulouse nepředvedl přesný centr.

80
    Ludovic Blas zdatně nahradil Deauxe na pravé straně domácí zálohy. Jeho nebezpečný centr na hranici malého vápna však nedokázal Thuram zasáhnout.

79
    Standardní situace se dnes nedaří ani na jedné straně. Přetažený centr do vápna bez problémů pokryla hostující obrana.