Paríž – Bordeaux 6:2 (kon.) | Amiens – Lille 0:1 (odl.) | Dijon – Štrasburg 1:1 (kon.)
Guingamp – Toulouse 1:1 (kon.) | Nantes – Metz 1:0 (kon.) | Rennes – Caen 0:1 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:1)
Toulouse FC
cz Sobota 30.09.2017, 20:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

89
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Somália, přichází Clément Michelin.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Yann Bodiger.

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Lebogang Phiri.

71
    Míč se dostal do sítě! Sanogo na levé straně převzal balon, z druhého doteku ho napálil k zadní tyči. Johnsson byl bez šance, ale zachránil ho postranní rozhodčí, který signalizuje jasný ofsajd hostujícího hráče.

68
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Ludovic Blas.

68
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Yaya Sanogo.

65
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Nicolas Benezet.

64
    Rozhodčí začíná sčítat fauly hráčům. Deaux zatáhl zezadu unikajícího soupeře a vidí žlutou kartu.

61
    A další vytrčený loket při hlavičkovém souboji předvedl Issiaga Sylla, který je tak první potrestaným hráčem druhého poločasu.

45
    Ještě jedna velká šance pro domácí před poločasovou přestávkou. Thuram byl faulován těsně před vápnem a Lafont bude muset být ve střehu.
    41. SOMÁLIA - 1:1

41
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Zničehonic je srovnáno! Po šťastném odrazu se dostal k balonu Delort, který jen špičkou kopačky přehodil obranou linii. Nejlepší start na balon měl SOMÁLIA, který přesprintoval Sorbona a lobem přes Johnssona dostal míč do sítě.
    3. Marcus THURAM - 1:0

3
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Tak to je bleskový Guingampu! Lucas Deaux se na pravé straně ocitl zcela sám, přízemním centrem vybídl ke skórování MARCUSE THURAMA, který mezi nohama brankáře Lafonta procedil míč do sítě.