Frankfurt – Stuttgart 2:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Mainz 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hannover 2:1 (kon.) | Hamburger – Brémy 0:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (1:0)
VfB Stuttgart
cz Sobota 30.09.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

Je tu konec zápasu, po kterém vládne v Commerzbank-Arena obrovská euforie. Domácí totiž dokázali v deseti mužích v 94. minutě skórovat a vyhrát tak 2:1! (17:27:15)

90+4

90+4
    Žlutou kartu za svlečený dres dostal nyní Sébastien Haller. To je asi to poslední, co by mu vadilo!
    90+3. Sébastien HALLER - 2:1

90+3
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný závěr zápasu! Domácí byli v posledních deseti minutách lepší a odměnou je jim gól na začátku 94. minuty! Po přímém kopu totiž obrana Stuttgartu odvrátila balon jen k SÉBASTIEN HALLEROVI, který se fantasticky položil do střely a míč poslal přesně k tyči!

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zpoza vápna pálil Boateng, míč poslal nad bránu.

88
    Mijat Gaćinović byl faulovaný kousek za vápnem a je pískáno. Následuje přímý kop pro domácí z velmi výhodné pozice.

85
    Hosté v samotném závěru zápasu vypadli z role. Domácí i v deseti dělají vše pro to, aby dali gól na 2:1.

83
    Další obrovská šance domácích! Nyní se na střed velkého vápna dostal míč k Sébastienu Hallerovi, který tvrdou ranou ale zamířil jen do míst, kde stál gólman Zieler!

81
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chadrac Akolo, přichází Ebenezer Ofori.
    78. Gaćinović mohl vrátit vedení domácím

78
    To byla šance! Haller nyní po rychlém protiútoku předložil balon Gaćinovićovi, kterého ve stoprocentní šanci vychytal Zieler!

75
    Hosté mají velkou územní převahu a domácí fotbalisté to budou mít v závěru dnešního zápasu velmi těžké.

73
    Po mezihře přišel centr do vápna Frankfurtu, kde se míč odrazil k prakticky volnému Akolovi, který ale trefil jen dobíhajícího obránce před sebou.

72
    Willems nyní fauloval Tima Baumgartla a je znovu pískáno v neprospěch domácích.

70
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Jetro Willems.

68
    Domácí to budou mít nyní ohromně těžké. Hosté byli ve druhém poločase lepší a nyní navíc hrají v početní převaze.

66
    Následný přímý kop zahráli hosté bídně a gólman Hradecky zasahovat nemusel, protože Ginczek svou tvrdou ránu poslal vysoko nad.