Eupen – Genk 3:3 (kon.) | Mouscron – Mechelen 2:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Antverpy 3:0 (kon.)
Kortrijk – Oostende 1:2 (kon.)
KV Kortrijk
1:2 (1:0)
KV Oostende
cz Sobota 30.09.2017, 20:30 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League • 9. kolo

To je ode mne vše. Přeji krásný zbytek sobotního večera a u dalších přenosů na shledanou. (22:25:28)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 6:2. Rohy: 13:4. Fauly: 22:16.

To bylo tedy něco! Poklidné utkání prvního poločasu se ve 2. vlemi změnilo! Hostující celek sice nebyl aktivnější, v zakončení měl ale více štěstí. Nejprve v 60. minutě srovnával krásným dloubáčkem Berrier, v 74. minutě pak Gano upravil skóre na konečných 1:2. Oostende si tak připisuje překvapivou výhru na půdě Kortrijku.

90+4

90+4
    Závěr utkání je velmi emotivní. Diváci pískají, hráči na sebe pokřikují a rozhodčí se všemi silami snaží udržet aktéry utkání na uzdě.

90+3
    To jsou velké zmatky před brankou Oostende! Ač domácí dohrávají v deseti, jsou velmi aktivní a málem se dočkali vyrovnání.

90+2
    Perbet upadl v pokutovém území a dožadoval se penalty. Rozhodčí však rozpažil, penalta se nekoná.

90+1
    Jasná červená karta! K.D´Haene zatáhl za záchranou brzdu, když mu unikal jeden z borců Oostende. Srazil ho k zemi a rozhodčí neváhal s vytažením rudého kartonku ani chviličku.

88
    Mohlo být rozhodnuto! Hlavička Musona však orazítkovala jen tyč!

87
    TOhle hostům vyhovuje. Mají rohový kop, nikam nepospíchají a snaží se udržet hru co nejdále od své brány.

86
    Střídání v týmu KV Oostende; odchází Z.Gano a přichází H.Ozkan.

84
    Kdepak! Dva centry za sebou zblokovala obrana Oostende. Čas se nám krátí, i s nastavením máme před sebou maximálně 10 minut.

83
    Šance na vyrovnání přichází. Kortrijk vybojoval rohový kop.

81
    Střídání v týmu KV Kortrijk; odchází P.Budkivskij a přichází J.Stojanovič.

80
    Oostende hraje skvěle! Vanhamel už se nyní jen díval, jak míč prochází okolo něj. Naštěstí, obrínci byli pohotoví a zabránili pohromě.

78
    Střídání v týmu KV Kortrijk; odchází J.Makarenko a přichází J.Perbet.

76
    Gano měl ihned po vstřelení gólu další šanci! Prudký projektil nyní míří půl metru nad bránu.

74
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Tento gól už platí! ZINHO GANO si naběhl za obranu domácích, rychle si zpracoval míč a střelou mezi nohy překonává Kaminskiho. Oostende tak otáčí vývoj zápasu!