Kolín nad Rýnom – Frankfurt 0:1 (kon.) | Hertha – Leverkusen 2:1 (kon.) | Freiburg – Hannover 1:1 (kon.)
Hamburger – Dortmund 0:3 (kon.) | Mainz – Hoffenheim 2:3 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (2:0)
Bayer Leverkusen
Streda 20.09.2017, 20:30 • Olympijský štadión, Berlín • Nemecká Bundesliga • 5. kolo

87
    Registrujeme posledné striedanie dnešného zápasu. Za potlesku domácich tribún odchádza strelec zatiaľ rozdielového presného zásahu Salomon Kalou, ktorý púšťa na ihrisko na posledných pár minút Genkiho Haragučiho.

69
    Hostia prichystali svoje posledné striedanie, keď z ihriska odchádza kapitán Lars Bender, ktorého strieda Leon Bailey.

68
    Ondrej Duda má pre dnešok odpracované, vidieť ho bolo najmä v prvom polčase. Namiesto slovenského reprezentanta vidíme na hracej ploche už Fabiana Lustenbergera. No a z ihriska odchádza v tejto sezóne aj naďalej bezgólový Vedad Ibišević, ktorého na posledných viac ako 20 minút nahradí Alexander Esswein.

46
    Hosťujúci kouč Heiko Herrlich potrebuje niečo spraviť s výsledkom, a tak do druhého polčasu vytiahol hneď dve zmeny vo svojej zostave. Na ihrisku už nevidíme dvojicu Karim Bellarabi a Wendell, ktorých nahradili Admir Mehmedi, respektíve Jonathan Tah.