Bilbao – Atlético Madrid 1:2 (kon.) | Leganés – Girona 0:0 (kon.) | La Coruña – Alavés 1:0 (kon.)
Sevilla – Las Palmas 1:0 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 0:1 (kon.)
Deportivo La Coruña
1:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Streda 20.09.2017, 21:00Španielska LaLiga • 5. kolo

Zápas nám veľa futbalovej krásy neponúkol, ale niekoľko šancí k videniu bolo. O všetkom rozhodol v nadstavenom čase prvého polčasu Luisinho a jeho presná strela po prihrávke od Andoneho. Alavés tak nedal gól ani v piatom zápase a ostáva posledný. (23:03:14)

90+4

90+3
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Federico Cartabia, prichádza Bruno Gama.

90+2
    Mohlo byť definitívne jasno. Pred bránou hostí ostal voľný Colak, lenže loptu trestuhodne poslal ranou z voleja iba nad bránu.

90+2
    Pantilimon síce zaváhal, ale jeho pochybenie potrestané nebolo, pretože nikto z hostí sa k lopte nedostala. Hra bude teraz prerušená, na zemi ostali hneď dvaja hráči.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Florin Andone, prichádza Borja Valle.

88
    Kostaričan Celso Borges chcel vystreliť, v poslednej chvíli mu ale jeden z hráčov súpera zobral loptu z kopačky a nedovolil mu zakončiť.

87
    Hráči La Corune držia loptu na polovici súpera a môžu v tom pokračovať, pretože prišiel faul od hráčov hostí.

86
    Alváro Medrán síce nepríjemne vystrelil z diaľky, lenže mieril iba do miest, kde bol pripravený brankár Pantilimon.

85
    Domáci hráči držia loptu veľmi ďaleko od svojej brány. Tak im to vyhovuje, ale k rozohrávke sa dostane gólman Alavésu Pacheco.

83
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Munir, prichádza Óscar Romero.
    81.

81
    Valverde sa síce dostal do veľkej šance, ale namiesto strely volil ešte prihrávku na Andoneho, ktorý zakončil v páde a jeho pokus medzi tri žrde nevošiel.

80
    Začína sa posledných desať minút riadnej hracej doby. Alavés má ešte nejaký čas, aby so zápasom niečo urobil, ale hostia sú v druhom polčase takmer bezzubí.

77
    Luisinho by bol za svoj druhý presný zásah určite rád, ale túto jeho strelu z otočky brankár Pacheco bez väčších problémov kryje.

74
    Colak hľadal pred bránou súpera nejakých spoluhráčov, tento pokus bol veľmi nepresný, a tak sa k lopte dostali hostia.

71
    Po rozohrávke na krátko sa lopta dostala do šestnástky, kde Borges namiesto centru skúšal šťastie z uhlu, trafil vedľa priestoru brány.

70
    Federico Valverde sa dostal k strele, ktorou našiel len brániaceho protihráča. Získal ale aspoň rohový kop.