Třinec – Mannheim 3:0 (kon.) | HV71 – Esbjerg 3:0 (kon.) | Brynäs – Cracovia 8:0 (kon.)
Wolfsburg – Tappara 1:7 (kon.) | Jyväskylä – Vienna 4:1 (kon.) | Něman Grodno – Zug 2:3 (kon.)
Mníchov – IFK Helsinky 4:1 (kon.) | Salzburg – B. Bystrica sk 5:0 (kon.)

46:23
    Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Metlyuk – 2 min. + 10 min. osobní trest).
    40:27 DOROFEYEV - 2:3

40:27
    Něman Grodno právě vstřelil branku! Opět je tu gól ihned po zahájení třetiny, tentokrát však domácího celku! Na modré napřáhl SERGEI DOROFEYEV, který propálil vše, co mu stálo v cestě a snižuje. Asistence: Grzegorz Pasiut.

39:58
    Vyloučení v týmu EV Zug (Grossmann – 2 min., podražení).

39:46
    Vyloučení v týmu EV Zug (Roe – 2 min., hákování).

39:41
    Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Malyavko – 2 min., podražení).

36:36
    Vyloučení v týmu EV Zug (Morant – 2 min., hákování).

33:10
    Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Badun – 2 min., podražení).
    31:13 MARTSCHNINI - 1:3

31:13
    Zug právě vstřelil branku!
    Když už to vypadalo, že se domácímu výběru podaří vyrovnat, přišli hosté s dalším gólovým zásahem! Diaz vyhazoval z vlastního pásma a kotouč zachytil LINO MARTSCHINI, jenž právě vyjížděl z trestné lavice. V samostatném úniku pak kotouč trefil přímo ke vzdálenější tyči! Asistence: Rafael Diaz.

29:05
    Vyloučení v týmu EV Zug (Martschnini – 2 min., naražení zezadu).

26:57
    Němam se už zřejmě vzpamatoval a dostává se v druhé periodě do prvních šancí. Levsha nadvakrát dorážel před Staphanem. Hostující brankář vytáhl dva výborné zákroky a vyrovnání nepřipustil.
    25:16 MCINTYRE - 1:2

25:16
    Hosté znovu uzamkli soupeře v pásmu a DAVID MCINTYRE s přispěním brusle domácího hráče obrací skóre dnešního utkání! Asistence: Lino Martschnini
    20:37 STALBERG - 1:1

20:37
    Tomu se říká vstup do třetiny jako hrom! Lammer prostrčil kotouč na opačnou stranu branky, kde natáhl hůl VIKTOR STALBERG, který už zakončoval do odkryté části klece. Asistence: Dominic Lammer, Robin Grossmann.
    19:44 BOYARCHUK - 1:0

19:44
    Něman Grodno právě vstřelil branku! Domácí nakonec velký tlak v závěrečných minutách zužitkovali a PAVEL BOYARCHUK dorazil puk z bezprostřední blízkosti za Stephanova záda. Asistence: Alexei Badun, Alexander Malyavko.

19:23
    Vyloučení v týmu EV Zug (Helbling – 2 min., držení protihráče).

19:01
    Fanoušci Grodna už křičeli nadšením, protože to vypadalo, že se kotouč dostal za brankovou čáru. Rozhodčí ale správně vyhodnotili celou situaci a bude se vhazovat u branky Stephana.

12:23
    Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Badun – 2 min., držení protihráče).

11:21
    Vyloučení v týmu EV Zug (Stalberg – 2 min., krosček).

11:04
    Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Yeronov – 2 min., vysoká hůl).

04:58
    Velmi slibnou šanci si teď vypracoval Yeronov. Jeho prudký pokus nazdvihl Stephan betonem a následně ukryl kotouč do lapačky.

Tomáš Brož

Góly a asistencie: 20. Boyarchuk (Badun, Malyavko), 41. Dorofeyev (Pasiut) – 21. Stalberg (Lammer, Grossmann), 26. McIntyre (Martschnini), 32. Martschnini (Diaz)

HK Něman Grodno: Trus (Samankov) – Badun, Korshunov, Dorofeyev, Stefanovich, Metlyuk, Yeronov, Marchenko – Boyarchuk, Malyavko S., Malyavko A. – Lisichkin, Khoromando, Pasiut – Zhidkikh, Klimenko, Bogdanovski – Kisly, Stepanov, Levsha – Remezov.
    EV Zug: Stephan (Bader) – Grossmann, Diaz (C), Geisser, Helbling, Stadler, Schlumpf, Morant, Fohrler – Schnyder, McIntyre, Martschini – Stalberg, Roe, Lammer – Kast, Senteler, Klingberg – Arnold, Klaey, Forrer.

Rozhodca: Denis Naumov, Vladimir Nalivaiko – Artsiom Labzou, Aleh Kliashcheunikau