Žilina B – Skalica 2:0 (kon.) | Šamorín – Podbrezová B 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Inter Bratislava 3:2 (kon.)

Liptovský Mikuláš dal gól!
    Tak predsa len vidíme ešte gól! Liptáci skórujú v čase, keď sa odpoveď bude hľadať už len ťažko. PATRIK LACO sa stáva hrdinom okamihu!

44
    To je neskutočné! Tatran vyrovnáva v priebehu troch minút a na konci polčasu sa môže začínať prakticky odznova. Liptáci za to vďačia presnej koncovke, ktorú ma na svedomí TOMÁŠ STAŠ.

41
    Domáci sa dokázali konečne presadiť! Po rýchlej akcii sa už Kollár iba prizeral na to, ako po strele MATÚŠA OTRUBU končí lopta v jeho sieti!

20
    FK Inter Bratislava dáva gól! Hostia opäť udreli! Druhá strela na bránu a druhý gól, tomu sa vraví efektivita! ANDREJ ŠTRBA napodobnil Erika Prekopa, Šavol loví loptu druhýkrát z brány.

13
    FK Inter Bratislava dáva gól! Pozrime sa na to! Prvá strela na bránu ERIKA PREKOPA rozvlnila sieť za Šavlom. Hostia sa ujímajú vedenia v pre nich šťastnej 13. minúte.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Inter Bratislava. Viac informácií tu.

Góly: 41. Otruba, 44. doplníme neskôr, 87. Laco – 13. Prekop, 20. doplníme neskôr

Karty:   31. Prekop (INB)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Očenáš, Papaj, Andrić, Staš, Lišivka (C), Kotora, Andrić, Kucharčík, Otruba, Ondrek
    Náhradníci: Šimún, Poremba, Thomka, Laco, Kapláň, Mikušiak

FK Inter Bratislava: Kollár – Štrba, Vo. Tóth, Kochan, Prekop, Baldovský, Labuda, Petráš (C), Šulc, Mance, Osmani
    Náhradníci: Bezák, Špak, Vi. Tóth, Fedor, Vaculík, Klooster, Strelčík

Rozhodca: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Martin Vitko