Ružomberok – Trenčín | 3:3 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Senica | 2:2 (kon.) |
Nitra – Dunajská Streda | 3:1 (kon.) |
Žilina B – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Šamorín – Podbrezová B | 0:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Inter Bratislava | 3:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Spiš. N. Ves | 2:2 (kon.) |
Karviná – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Brno – Sparta Praha | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Sigma Olomouc | 0:0 (kon.) |
Bournemouth – Manchester City | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Huddersfield Town – Southampton | 0:0 (kon.) |
Newcastle – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Watford – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Manchester United – Leicester | 2:0 (kon.) |
Alavés – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Levante – La Coruña | 2:2 (kon.) | | | Girona – Malaga | 1:0 (kon.) |
Las Palmas – Atlético Madrid | 1:5 (kon.) |
Brémy – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Frankfurt – Wolfsburg | 0:1 (kon.) | | | Leverkusen – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Augsburg – Mönchengladbach | 2:2 (kon.) | | | Stuttgart – Mainz | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Hertha | 2:0 (kon.) |
Benevento – Bologna | 0:1 (kon.) | | | CFC Janov – Juventus | 2:4 (kon.) | | | AS Rím – Inter | 1:3 (kon.) |
Charleroi – Waregem | 3:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 3:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) |
Genk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
Ferreira – Guimarães | 0:0 (kon.) | | | Moreirense – Tondela | 0:3 (kon.) | | | Chaves – Feirense | 0:2 (kon.) |
Rio Ave – Benfica | 1:1 (kon.) |
Arsenal Tula – Perm | 0:1 (kon.) | | | Kazaň – Tosno | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – FC Ural | 2:1 (kon.) |
Nantes – Lyon | 0:0 (kon.) | | | Amiens – Nice | 3:0 (kon.) | | | Bordeaux – Troyes | 2:1 (kon.) |
Caen – Metz | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Montpellier | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 3:2 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 2:1 (kon.) |
Wolfsberger – St. Pölten | 2:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Linz | 1:0 (kon.) |
Arnhem – Alkmaar | 1:2 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 1:2 (kon.) | | | Zwolle – Twente | 2:0 (kon.) |
Heracles – Excelsior | 2:2 (kon.) |
Korona – Termalica | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Gliwice | 0:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Gdańsk | 1:1 (kon.) |
koniec
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
3:2
(2:2)
FK Inter Bratislava
Viktor Kalinács
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Inter Bratislava. Viac informácií tu.
Góly:
41. Otruba, 44. doplníme neskôr, 87. Laco – 13. Prekop, 20. doplníme neskôr
Rozhodca: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Martin Vitko
Diváci: 380
Karty: 31. Prekop (INB)
Nepremenená penalta:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
Šavol – Očenáš, Papaj, Andrić, Staš, Lišivka (C), Kotora, Andrić, Kucharčík, Otruba, Ondrek
Náhradníci: Šimún, Poremba, Thomka, Laco, Kapláň, Mikušiak
Tréner:
FK Inter Bratislava: Kollár – Štrba, Vo. Tóth, Kochan, Prekop, Baldovský, Labuda, Petráš (C), Šulc, Mance, Osmani
Náhradníci: Bezák, Špak, Vi. Tóth, Fedor, Vaculík, Klooster, Strelčík
Tréner:
Náhradníci: Šimún, Poremba, Thomka, Laco, Kapláň, Mikušiak
Tréner:
FK Inter Bratislava: Kollár – Štrba, Vo. Tóth, Kochan, Prekop, Baldovský, Labuda, Petráš (C), Šulc, Mance, Osmani
Náhradníci: Bezák, Špak, Vi. Tóth, Fedor, Vaculík, Klooster, Strelčík
Tréner:
Rozhodca: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Martin Vitko
Diváci: 380
Tak predsa len vidíme ešte gól! Liptáci skórujú v čase, keď sa odpoveď bude hľadať už len ťažko. PATRIK LACO sa stáva hrdinom okamihu!
To je neskutočné! Tatran vyrovnáva v priebehu troch minút a na konci polčasu sa môže začínať prakticky odznova. Liptáci za to vďačia presnej koncovke, ktorú ma na svedomí TOMÁŠ STAŠ.
Domáci sa dokázali konečne presadiť! Po rýchlej akcii sa už Kollár iba prizeral na to, ako po strele MATÚŠA OTRUBU končí lopta v jeho sieti!
MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Očenáš, Papaj, Andrić, Staš, Lišivka (C), Kotora, Andrić, Kucharčík, Otruba, Ondrek
Náhradníci: Šimún, Poremba, Thomka, Laco, Kapláň, Mikušiak
FK Inter Bratislava: Kollár – Štrba, Vo. Tóth, Kochan, Prekop, Baldovský, Labuda, Petráš (C), Šulc, Mance, Osmani
Náhradníci: Bezák, Špak, Vi. Tóth, Fedor, Vaculík, Klooster, Strelčík
Rozhodca: Peter Kráľovič – Branislav Hancko, Martin Vitko.
Tatran je spolu so Skalicou posledným mužstvom, ktorý v druhej lige ešte neprehral. Z toho činí dobrá bilancia dvoch víťazstiev a rovnakého počtu remíz. Desať strelených a už spomínaný iba jeden inkasovaný gól robia z Liptovského Mikuláša favorita tohto merania síl.
Nováčik súťaže na tom nie je až tak zle. Po štyroch zápasoch má Inter šesť bodov za dve víťazstvá a dve prehry. Skóre 9:7 patrí k priemeru. Duel na Liptove rozhodne ľahký nebude, najmä z toho dôvodu, že domáci inkasovali za 360 minút iba raz.
V dnešnom súboji si zmerajú sily MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FK Inter Bratislava. Stretnutie sa začne o 17:00.