Trnava – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Michalovce | 1:2 (kon.) | | | Senica – Nitra | 0:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Prešov | 4:1 (kon.) |
Podbrezová B – Spiš. N. Ves | 2:3 (kon.) | | | MFK Zvolen – Pohronie | 1:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – Bardejov | 5:0 (kon.) |
KFC Komárno – Sereď | 1:6 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Skalica – Šamorín | 2:0 (kon.) |
Poprad – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) |
Zlín – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Teplice | 3:3 (kon.) | | | Bohemians – Slavia | 0:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 0:3 (kon.) |
Swansea – Manchester United | 0:4 (kon.) | | | Liverpool – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Southampton – West Ham | 3:2 (kon.) |
Bournemouth – Watford | 0:2 (kon.) | | | Burnley – West Bromwich | 0:1 (kon.) | | | Leicester – Brighton | 2:0 (kon.) |
Stoke City – Arsenal | 1:0 (kon.) |
Valencia – Las Palmas | 1:0 (kon.) | | | Vigo – Sociedad | 2:3 (kon.) | | | Girona – Atlético Madrid | 2:2 (kon.) |
Sevilla – Espanyol | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – Brémy | 1:0 (kon.) | | | Hertha – Stuttgart | 2:0 (kon.) | | | Hamburger – Augsburg | 1:0 (kon.) |
Mainz – Hannover | 0:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Dortmund | 0:3 (kon.) | | | Schalke – Lipsko | 2:0 (kon.) |
Juventus – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Neapol | 1:3 (kon.) |
Genk – Charleroi | 0:1 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lokeren | 2:3 (kon.) |
Mechelen – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Tondela – Praia | 2:3 (kon.) | | | Guimarães – Lisabon | 0:5 (kon.) | | | Benfica – Belenenses | 5:0 (kon.) |
FC Ural – CSKA Moskva | 0:0 (kon.) | | | S. Moskva – Lok. Moskva | 3:4 (kon.) | | | Kazaň – Machačkala | 6:0 (kon.) |
Lyon – Bordeaux | 3:3 (kon.) | | | Montpellier – Štrasburg | 1:1 (kon.) | | | Nice – Guingamp | 2:0 (kon.) |
Rennes – Dijon | 2:2 (kon.) | | | Saint-Étienne – Amiens | 3:0 (kon.) | | | Troyes – Nantes | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Ústí n. L. | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Olympia Radotín | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Příbram | 0:2 (kon.) |
Opava – Sokolov | 0:0 (kon.) |
Rapid Viedeň – Sturm Graz | 1:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) |
Twente – Venlo | 1:2 (kon.) | | | Alkmaar – Den Haag | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Heracles | 1:1 (kon.) |
Arka – Pogoń | 0:3 (kon.) | | | Gliwice – Korona | 2:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Śląsk | 1:1 (kon.) |
koniec
MFK Zvolen
1:0
(0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Viktor Kalinács
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.
Góly:
73. Lupčo
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2.
Rozhodca: Gabriel Michlian – Marek Galo, Adam Jekkel
Diváci: 408
Karty: 22. Lupčo (ZVO), 34. Sombat (ZVO), 66. Jackuliak (ZVO) – 27. Pavúk (POH), 71. Pelegríni (POH)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2.
MFK Zvolen:
Jenčo – Mikinič, Memić, Dubeň, Kotora (C), Sombat, Jackuliak, Lupčo, Kmeť, Makela, Hrebík
Náhradníci: Deket, Bojda, Slovák, Pejović, Včelka, Mádel, Gábriš
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Župa, Nosko, Prikryl, Pelegríni (C), Frimmel, Garaj, Pavúk, Paraj, Sojka
Náhradníci: Pittner, Sekereš, Hudák, Nepšinský, Lipták, Packo
Tréner:
Náhradníci: Deket, Bojda, Slovák, Pejović, Včelka, Mádel, Gábriš
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Župa, Nosko, Prikryl, Pelegríni (C), Frimmel, Garaj, Pavúk, Paraj, Sojka
Náhradníci: Pittner, Sekereš, Hudák, Nepšinský, Lipták, Packo
Tréner:
Rozhodca: Gabriel Michlian – Marek Galo, Adam Jekkel
Diváci: 408
MFK Zvolen: Jenčo – Mikinič, Memić, Dubeň, Kotora (C), Sombat, Jackuliak, Lupčo, Kmeť, Makela, Hrebík
Náhradníci: Deket, Bojda, Slovák, Pejović, Včelka, Mádel, Gábriš
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Župa, Nosko, Prikryl, Pelegríni (C), Frimmel, Garaj, Pavúk, Paraj, Sojka
Náhradníci: Pittner, Sekereš, Hudák, Nepšinský, Lipták, Packo
Rozhodca: Gabriel Michlian – Marek Galo, Adam Jekkel.