Štafeta žen 4x6 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Německo (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Francie (kon.) |
SuperG žen, Čongson | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Tipsport Superliga | (kon.) |
Běh - muži 50 km volně, Lahti | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: D. Juskov (RUS) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Muži - 10000 metrů | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Tyron Woodley (USA) - Stephen Thompson (USA) | Vítěz: T. Woodley - na body (kon.) |
koniec udalosti
Muži - 10000 metrů
Vítěz: S. Kramer (NED)
Jan Mládek
Celkové pořadí víceboje
1. Sven Kramer (NED) 147,425
2. Patrick Roest (NED) 149,128
3. Jan Blokhuijsen (NED) 149,698
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 150, 539
5. Bart Swings (BEL) 150,590
6. Andrea Giovannini (ITA) 151,428
7. Patrick Beckert (GER) 151,730
8. Shota Nakamura (JPN) 152,598
9. Denis Juskov (RUS) 110,286
10. Sindre Henriksen (NOR) 110,773
...
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 115,560
Koneční pořadí
1. Sven Kramer (NED) 13:10,45
2. Jan Blokhuijsen (NED) +2,94
3. Bart Swings (BEL) +10,16
4. Patrick Beckert (GER) +10,39
5. Patrick Roest (NED) +10,66
6. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +14,12
7. Andrea Giovannini (ITA) +15,72
8. Shota Nakamura (JPN) +47,43
Startovní listina:
První dvojice:
Patrick Beckert (GER)
Andrea Giovannini (ITA)
Druhá dvojice:
Bart Swings (BEL)
Shota Nakamura (JPN)
Třetí dvojice:
Jan Blokhuijsen (NED)
Sverre Lunde Pedersen (NOR)
Čtvrtá dvojice:
Sven Kramer (NED)
Patrick Roest (NED)
1. Sven Kramer (NED) 147,425
2. Patrick Roest (NED) 149,128
3. Jan Blokhuijsen (NED) 149,698
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 150, 539
5. Bart Swings (BEL) 150,590
6. Andrea Giovannini (ITA) 151,428
7. Patrick Beckert (GER) 151,730
8. Shota Nakamura (JPN) 152,598
9. Denis Juskov (RUS) 110,286
10. Sindre Henriksen (NOR) 110,773
...
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 115,560
Koneční pořadí
1. Sven Kramer (NED) 13:10,45
2. Jan Blokhuijsen (NED) +2,94
3. Bart Swings (BEL) +10,16
4. Patrick Beckert (GER) +10,39
5. Patrick Roest (NED) +10,66
6. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +14,12
7. Andrea Giovannini (ITA) +15,72
8. Shota Nakamura (JPN) +47,43
Startovní listina:
První dvojice:
Patrick Beckert (GER)
Andrea Giovannini (ITA)
Druhá dvojice:
Bart Swings (BEL)
Shota Nakamura (JPN)
Třetí dvojice:
Jan Blokhuijsen (NED)
Sverre Lunde Pedersen (NOR)
Čtvrtá dvojice:
Sven Kramer (NED)
Patrick Roest (NED)
1. Sven Kramer (NED) 147,425
2. Patrick Roest (NED) 149,128
3. Jan Blokhuijsen (NED) 149,698
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 150, 539
5. Bart Swings (BEL) 150,590
6. Andrea Giovannini (ITA) 151,428
7. Patrick Beckert (GER) 151,730
8. Shota Nakamura (JPN) 152,598
9. Denis Juskov (RUS) 110,286
10. Sindre Henriksen (NOR) 110,773
...
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 115,560
1. Sven Kramer (NED) 13:10,45
2. Jan Blokhuijsen (NED) +2,94
3. Bart Swings (BEL) +10,16
4. Patrick Beckert (GER) +10,39
5. Patrick Roest (NED) +10,66
6. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +14,12
7. Andrea Giovannini (ITA) +15,72
8. Shota Nakamura (JPN) +47,43