Štafeta žen 4x6 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Německo (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Francie (kon.) |
SuperG žen, Čongson | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Tipsport Superliga | (kon.) |
Běh - muži 50 km volně, Lahti | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: D. Juskov (RUS) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Muži - 10000 metrů | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Tyron Woodley (USA) - Stephen Thompson (USA) | Vítěz: T. Woodley - na body (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1500 metrů
Vítěz: I. Wüstová (NED)
Jan Prošek
Konečné pořadí
1. Ireen Wüstová (Nizozemsko) 1:55.49
2. Miho Takagiová (Japonsko) 1:55.81
3. Martina Sáblíková (Česká republika) 1:56.15
4. Olga Grafová (Rusko) 1:56.43
5. Antoinette de Jongová (Nizozemsko) 1:56.77
6. Marije Jolingová (Nizozemsko) 1:57.14
7. Natalia Czerwonká (Polsko) 1:57.21
8. Ida Njåtunová (Norsko) 1:57.72
9. Nana Takagiová (Japonsko) 1:58.13
10. Ayano Satová (Japonsko) 1:58.25
11. Natalia Voroninaová (Rusko) 1:58.39
12. Ivanie Blondinová (Kanada) 1:59.10
13. Anna Yuraková (Rusko) 1:59.18
14. Francesca Lollobrigidaová (Itálie) 1:59.43
15. Luiza Zlotkowská (Polsko) 1:59.91
16. Bente Krausová (Německo) 2:00.15
17. Katarzyna Wozniaková (Polsko) 2:00.39
18. Nikola Zdráhalová (Česká republika) 2:00.71
19. Jelena Peetersová (Belgie) 2:01.19
20. Sofie Karoline Haugenová (Norsko) 2:02.01
21. Marina Zuevaová (Bělorusko) 2:02.18
22. Saskia Alusaluová (Estonsko) 2:03.61
23. Carlijn Schoutensová (USA) 2:03.77
24. Camilla Lundová (Norsko) 2:08.43
Startovní listina
1. Saskia Alusaluová (Estonsko)
Camilla Lundová (Norsko)
2. Sofie Karoline Haugenová (Norsko)
Carlijn Schoutensová (USA)
3. Katarzyna Wozniaková (Polsko)
Jelena Peetersová (Belgie)
4. Nikola Zdráhalová (Česká republika)
Marina Zuevaová (Bělorusko)
5. Luiza Zlotkowska (Polsko)
Anna Yurakovaová (Rusko)
6. Bente Krausová (Německo)
Francesca Lollobrigidaová (Itálie)
7. Nana Takagiová (Japonsko)
Marije Jolingová (Nizozemsko)
8. Natalia Czerwonka (Polsko)
Natalia Vorininaová (Rusko)
9. Olga Grafová (Rusko)
Ayano Satová (Japonsko)
10. Ivanie Blondinová (Kanada)
Ida Njåtunová (Norsko)
11. Antoinette de Jongová (Nizozemsko)
Martina Sáblíková (Česká republika)
12. Miho Takagiová (Japonsko)
Ireen Wüstová (Nizozemsko
1. Ireen Wüstová (Nizozemsko) 1:55.49
2. Miho Takagiová (Japonsko) 1:55.81
3. Martina Sáblíková (Česká republika) 1:56.15
4. Olga Grafová (Rusko) 1:56.43
5. Antoinette de Jongová (Nizozemsko) 1:56.77
6. Marije Jolingová (Nizozemsko) 1:57.14
7. Natalia Czerwonká (Polsko) 1:57.21
8. Ida Njåtunová (Norsko) 1:57.72
9. Nana Takagiová (Japonsko) 1:58.13
10. Ayano Satová (Japonsko) 1:58.25
11. Natalia Voroninaová (Rusko) 1:58.39
12. Ivanie Blondinová (Kanada) 1:59.10
13. Anna Yuraková (Rusko) 1:59.18
14. Francesca Lollobrigidaová (Itálie) 1:59.43
15. Luiza Zlotkowská (Polsko) 1:59.91
16. Bente Krausová (Německo) 2:00.15
17. Katarzyna Wozniaková (Polsko) 2:00.39
18. Nikola Zdráhalová (Česká republika) 2:00.71
19. Jelena Peetersová (Belgie) 2:01.19
20. Sofie Karoline Haugenová (Norsko) 2:02.01
21. Marina Zuevaová (Bělorusko) 2:02.18
22. Saskia Alusaluová (Estonsko) 2:03.61
23. Carlijn Schoutensová (USA) 2:03.77
24. Camilla Lundová (Norsko) 2:08.43
Startovní listina
1. Saskia Alusaluová (Estonsko)
Camilla Lundová (Norsko)
2. Sofie Karoline Haugenová (Norsko)
Carlijn Schoutensová (USA)
3. Katarzyna Wozniaková (Polsko)
Jelena Peetersová (Belgie)
4. Nikola Zdráhalová (Česká republika)
Marina Zuevaová (Bělorusko)
5. Luiza Zlotkowska (Polsko)
Anna Yurakovaová (Rusko)
6. Bente Krausová (Německo)
Francesca Lollobrigidaová (Itálie)
7. Nana Takagiová (Japonsko)
Marije Jolingová (Nizozemsko)
8. Natalia Czerwonka (Polsko)
Natalia Vorininaová (Rusko)
9. Olga Grafová (Rusko)
Ayano Satová (Japonsko)
10. Ivanie Blondinová (Kanada)
Ida Njåtunová (Norsko)
11. Antoinette de Jongová (Nizozemsko)
Martina Sáblíková (Česká republika)
12. Miho Takagiová (Japonsko)
Ireen Wüstová (Nizozemsko
Vzdálenost 5 000 metrů sedí české závodnici, otázkou ovšem je, zda dokáže zajet takový čas, aby mohla atakovat vyšší umístění než je třetí místo. (14:24:49)
1. Ireen Wüstová (Nizozemsko) 1:55.49
2. Miho Takagiová (Japonsko) 1:55.81
3. Martina Sáblíková (Česká republika) 1:56.15
4. Olga Grafová (Rusko) 1:56.43
5. Antoinette de Jongová (Nizozemsko) 1:56.77
6. Marije Jolingová (Nizozemsko) 1:57.14
7. Natalia Czerwonká (Polsko) 1:57.21
8. Ida Njåtunová (Norsko) 1:57.72
9. Nana Takagiová (Japonsko) 1:58.13
10. Ayano Satová (Japonsko) 1:58.25
11. Natalia Voroninaová (Rusko) 1:58.39
12. Ivanie Blondinová (Kanada) 1:59.10
13. Anna Yuraková (Rusko) 1:59.18
14. Francesca Lollobrigidaová (Itálie) 1:59.43
15. Luiza Zlotkowská (Polsko) 1:59.91
16. Bente Krausová (Německo) 2:00.15
17. Katarzyna Wozniaková (Polsko) 2:00.39
18. Nikola Zdráhalová (Česká republika) 2:00.71
19. Jelena Peetersová (Belgie) 2:01.19
20. Sofie Karoline Haugenová (Norsko) 2:02.01
21. Marina Zuevaová (Bělorusko) 2:02.18
22. Saskia Alusaluová (Estonsko) 2:03.61
23. Carlijn Schoutensová (USA) 2:03.77
24. Camilla Lundová (Norsko) 2:08.43
Miho Takagiová 1:55.81 (2)
Ireen Wüstová 1:55.49 (1)
Martina Sáblíková 1:56.15 (1)
Antoinette de Jongová 1:56.77 (3)
Ivanie Blondinová 1:59.10 (8)
Ida Njåtunová 1:57.72 (4)
Olga Grafová 1:56.43 (1)
Ayano Satová 1:58.25 (5)
Natalia Czerwonká 1:57.21 (2)
Natalia Vorininaová 1:58.39 (4)
Nana Takagiová 1:58.13 (2)
Marije Jolingová 1:57.14 (1)
Bente Krausová 2:00.15 (4)
Francesca Lollobrigidaová 1:59.43 (2)
Luiza Zlotkowská 1:59.91 (2)
Anna Yurakovaová 1:59.18 (1)