Štafeta žen 4x6 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Německo (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Francie (kon.) |
SuperG žen, Čongson | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Tipsport Superliga | (kon.) |
Běh - muži 50 km volně, Lahti | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: D. Juskov (RUS) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Muži - 10000 metrů | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Tyron Woodley (USA) - Stephen Thompson (USA) | Vítěz: T. Woodley - na body (kon.) |
koniec udalosti
Muži - 1500 metrů
Vítěz: D. Juskov (RUS)
Jiří Sameš
Konečné pořadí:
1. Denis Juskov (RUS) 1:44.41
2. Sven Kramer (NED) 1:45.78
3. Patrick Roest (NED) 1:45.88
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 1:46.23
5. Haralds Silovs (LAT) 1:46.30
6. Bart Swings (BEL) 1:46.34
7. Šota Nakamura (JPN) 1:46.41
8. Sergej Trofimov (RUS) 1:46.57
9. Sindre Henriksen (NOR) 1:46.85
10. Jan Szymanski (POL) 1:47.12
11. Konrad Niedzwiedzki (POL) 1:47.60
12. Nicola Tumolero (ITA) 1:47.71
13. Shane Williamson (JPN) 1:47.83
14. Patrick Beckert (GER) 1:47.88
15. Jan Blokhuijsen (NED) 1:48.27
16. Andrea Giovannini (ITA) 1:48.48
17. Benjamin Donnelly (CAN) 1:48.52
18. Rjosuke Cučija (JPN) 1:48.97
19. Adrian Wielgat (POL) 1:50.01
20. Simen Spieler Nilsen (NOR) 1:50.05
21. Felix Maly (GER) 1:51.06
22. Danila Semerikov (RUS) 1:51.10
23. Michele Malfatti (ITA) 1:51.38
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 1:52.04
Startovní listina:
1. jízda:
Michele Malfatti (ITA)
Felix Maly (GER)
2. jízda:
Adrian Wielgat (POL)
Sebastian Druszkiewicz (CZE)
3. jízda:
Rjosuke Cučija (JPN)
Danila Smerikov (RUS)
4. jízda:
Simen Spieler Nilsen (NOR)
Sergej Trofimov (RUS)
5. jízda:
Nicola Tumorelo (ITA)
Benjamin Donnelly (CAN)
6. jízda:
Shane Williamson (JPN)
Patrick Beckert (GER)
7. jízda:
Konrad Niedzwiedzki (POL)
Haralds Silovs (LAT)
8. jízda:
Denis Juskov (RUS)
Jan Szymanski (POL)
9. jízda:
Sindre Henriksen (NOR)
Šota Nakamura (JPN)
10. jízda
Andrea Giovannini (ITA)
Bart Swings (BEL)
11. jízda:
Jan Blokhuijsen (NED)
Sverre Lunde Pedersen (NOR)
12. jízda:
Sven Kramer (NED)
Patrick Roest (NED)
1. Denis Juskov (RUS) 1:44.41
2. Sven Kramer (NED) 1:45.78
3. Patrick Roest (NED) 1:45.88
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 1:46.23
5. Haralds Silovs (LAT) 1:46.30
6. Bart Swings (BEL) 1:46.34
7. Šota Nakamura (JPN) 1:46.41
8. Sergej Trofimov (RUS) 1:46.57
9. Sindre Henriksen (NOR) 1:46.85
10. Jan Szymanski (POL) 1:47.12
11. Konrad Niedzwiedzki (POL) 1:47.60
12. Nicola Tumolero (ITA) 1:47.71
13. Shane Williamson (JPN) 1:47.83
14. Patrick Beckert (GER) 1:47.88
15. Jan Blokhuijsen (NED) 1:48.27
16. Andrea Giovannini (ITA) 1:48.48
17. Benjamin Donnelly (CAN) 1:48.52
18. Rjosuke Cučija (JPN) 1:48.97
19. Adrian Wielgat (POL) 1:50.01
20. Simen Spieler Nilsen (NOR) 1:50.05
21. Felix Maly (GER) 1:51.06
22. Danila Semerikov (RUS) 1:51.10
23. Michele Malfatti (ITA) 1:51.38
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 1:52.04
Startovní listina:
1. jízda:
Michele Malfatti (ITA)
Felix Maly (GER)
2. jízda:
Adrian Wielgat (POL)
Sebastian Druszkiewicz (CZE)
3. jízda:
Rjosuke Cučija (JPN)
Danila Smerikov (RUS)
4. jízda:
Simen Spieler Nilsen (NOR)
Sergej Trofimov (RUS)
5. jízda:
Nicola Tumorelo (ITA)
Benjamin Donnelly (CAN)
6. jízda:
Shane Williamson (JPN)
Patrick Beckert (GER)
7. jízda:
Konrad Niedzwiedzki (POL)
Haralds Silovs (LAT)
8. jízda:
Denis Juskov (RUS)
Jan Szymanski (POL)
9. jízda:
Sindre Henriksen (NOR)
Šota Nakamura (JPN)
10. jízda
Andrea Giovannini (ITA)
Bart Swings (BEL)
11. jízda:
Jan Blokhuijsen (NED)
Sverre Lunde Pedersen (NOR)
12. jízda:
Sven Kramer (NED)
Patrick Roest (NED)
1. Sven Kramer (NED)
2. Patrick Roest (NED) +3.40
3. Jan Blokhuijsen (NED) +22.52
4. Denis Juskov (RUS) +27.66
5. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +28.16
6. Bart Swings (BEL) +33.14
7. Šota Nakamura (JPN) +36.02
8. Sindre Henriksen (NOR) +37.40
9. Haralds Silovs (LAT) +43.86
10. Andrea Giovannini (ITA) +44.34
...
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) +133.14
1. Denis Juskov (RUS) 1:44.41
2. Sven Kramer (NED) 1:45.78
3. Patrick Roest (NED) 1:45.88
4. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 1:46.23
5. Haralds Silovs (LAT) 1:46.30
6. Bart Swings (BEL) 1:46.34
7. Šota Nakamura (JPN) 1:46.41
8. Sergej Trofimov (RUS) 1:46.57
9. Sindre Henriksen (NOR) 1:46.85
10. Jan Szymanski (POL) 1:47.12
11. Konrad Niedzwiedzki (POL) 1:47.60
12. Nicola Tumolero (ITA) 1:47.71
13. Shane Williamson (JPN) 1:47.83
14. Patrick Beckert (GER) 1:47.88
15. Jan Blokhuijsen (NED) 1:48.27
16. Andrea Giovannini (ITA) 1:48.48
17. Benjamin Donnelly (CAN) 1:48.52
18. Rjosuke Cučija (JPN) 1:48.97
19. Adrian Wielgat (POL) 1:50.01
20. Simen Spieler Nilsen (NOR) 1:50.05
21. Felix Maly (GER) 1:51.06
22. Danila Semerikov (RUS) 1:51.10
23. Michele Malfatti (ITA) 1:51.38
24. Sebastian Druszkiewicz (CZE) 1:52.04