Štafeta žen 4x6 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Německo (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Francie (kon.) |
SuperG žen, Čongson | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Tipsport Superliga | (kon.) |
Běh - muži 50 km volně, Lahti | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: D. Juskov (RUS) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Muži - 10000 metrů | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Tyron Woodley (USA) - Stephen Thompson (USA) | Vítěz: T. Woodley - na body (kon.) |
koniec udalosti
SP - štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang
Vítěz: Francie
Patrik Sandev
Konečné pořadí mužské štafety v SP
1. Rusko 259 bodů
2. Francie 242 bodů
3. Německo 237 bodů
4. Norsko 228 bodů
5. Rakousko 216 bodů
6. Ukrajina 207 bodů
7. Česko 173 bodů
8. Itálie 167 bodů
9. Kanada 150 bodů
10. Švýcarsko 146 bodů
11. Bulharsko 145 bodů
12. Kazachstán 144 bodů
13. Slovensko 137 bodů
14. USA 134 bodů
15 Slovinsko 130 bodů
16. Bělorusko 116 bodů
17. Estonsko 116 bodů
18. Japonsko 112 bodů
19. Finsko 108 bodů
20. Rumunsko 105 bodů
21. Švédsko 100 bodů
22. Lotyšsko 100 bodů
23. Polsko 98 bodů
24. Litva 97 bodů
25. Jižní Korea 71 bodů
26. Velká Británie 15 bodů
Koneční pořadí
1. Francie 1:12:09.5 (0)
2. Rakousko +33,8 (0)
3. Norsko +45,4 (1)
4. Rusko +1:11,1 (0)
5. Ukrajina +1:28,0 (0)
6. Německo 1:39,3 (1)
7. Kanada +3:03,1
8. Česko +3:11,8 (2)
9. Kazachstán +3:12,4 (0)
10. USA +3:12,8 (0)
11. Švýcarsko +3:25,5 (4)
12. Itálie +3:32,7 (3)
13. Slovensko +3:49,5 (0)
14. Lotyšsko +4:31,5 (0)
15. Bělorusko +4:31,6 (2)
16. Slovinsko +4:33,0 (1)
17. Japonsko +6:09,0 (2)
18. Estonsko +6:17,3 (1)
19, Finsko +6:58,9 (2)
20. Jižní Korea +7:20,0 (3)
21. Litva LPD (2)
22. Bulharsko LPD (4)
23. Rumunsko LPD (1)
24. Polsko LPD (2)
Po osmé střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 1:06:49,6
2. Dominik Landertinger (AUT) +38,8
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +45,3
4. Anton Šipulin (RUS) +1:03,5
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:21,6
...
12. Michal Krčmář (CZE) +3:17,8
13. Michal Šíma (SVK) +3:21,4
Po sedmé střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 1:00:11,8
2. Dominik Landertinger (AUT) +22,3
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +30,3
4. Anton Šipulin (RUS) +1:04,1
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:12,7
...
7. Michal Šíma (SVK) +2:37,5
13. Michal Krčmář (CZE) +3:08,2
Po třetí předávce
1. Francie 53:55,2
2. Rakousko +16,0
3. Norsko +36,2
4. Ukrajina +52,4
5. Německo +1:15,5
..
.8. Česko +2:08,6
9. Slovensko +2:09,8
Po šesté střelbě
1. Simon Desthieux (FRA) 48:48,5
2. Julian Eberhard (AUT) +17,0
3. Vladimir Semakov (UKR) +23,2
4. Vegard Bjørn Gjermundshaug (NOR) +29,5
5. Anton Babikov (RUS) +1:12,6
...
10. Tomáš Hasilla (SVK) +1:45,0
11. Jaroslav Soukup (CZE) +1:49,5
Po páté střelbě
1. Vegard Bjørn Gjermundshaug (NOR) 41:49,9
2. Simon Desthieux (FRA) +11,6
3. Vladimir Semakov (UKR) +36,5
4. Jeremy Finello (SUI) +43,2
5. Julian Eberhard (AUT) +45,1
...
9. Tomáš Hasilla (SVK) +1:24,3
12. Jaroslav Soukup (CZE) +1:50,7
Po druhé předávce
1. Norsko 35:42,2
2. Francie +0,1
3. Ukrajina +19,8
4. Rakousko +25,6
5. Švýcarsko +31,6
...
10. Slovensko +1:05,4
12. Česko +1:49,8
Po čtvrté střelbě
1. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 30:26,5
2. Simon Fourcade (FRA) +8,0
3. Sergej Semjonov (UKR) +13,8
4. Leif Nordgren (USA) +30,2
5. Simon Eder (AUT) +34,2
...
9. Martin Otčenáš (SVK) +58,8
12. Tomáš Krupčík (CZE) +1:34,1
Po třetí střelbě
1. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 23:50,4
2. Leif Nordgren (USA) +1,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +10,9
4. Vasilij Podkorytov (KAZ) +11,2
5. Simon Fourcade (FRA) +13,4
...
9. Martin Otčenáš (SVK) +33,2
10. Tomáš Krupčík (CZE) +38,8
Po první předávce
1. Norsko 17:39,6
2. USA +5,5
3. Ukrajina +5,8
4. Kazachstán +6,5
5. Německo +15,6
...
6. Slovensko +15,7
10. Česko +33,7
Po druhé střelbě
1. Lowell Bailey (USA) 12:33,8
2. Jan Savickij (KAZ) +0,4
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0,9
4. Artěm Prima (UKR) +1,9
5. Matej Kazár (SVK) +2,3
...
6. Michal Šlesingr (CZE) +3,1
Po první střelbě
1. Erik Lesser (GER) 5:51.4
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,3
3. Serafin Wiestner (SUI) +3,1
4. Artěm Prima (UKR) +3,9
5. Lowell Bailey (USA) +4,2
...
7. Matej Kazár (SVK) +6,4
11. Michal Šlesingr (CZE) +12,9
Startovní listina:
1. Rusko (Maxim Cvetkov, Jevgenij Garaničev, Anton Babikov, Anton Šipulin)
2. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)
3. Francie (Jean-Guillaume Beatrix, Simon Fourcade, Simon Desthieux, Martin Fourcade)
4. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Ole Einar Bjørndalen, Vegard Bjørn Gjermundshaug, Henrik L'Abee-Lund)
5. Ukrajina (Artěm Prima, Sergej Semjonov, Vladimir Semakov, Dmitro Pidručnij)
6. Rakousko (Lorenz Wäger, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger)
7. Česká republika (Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář)
8. Itálie (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Giuseppe Montello, Thomas Bormolini)
9. Bulharsko (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
10. Švýcarsko (Serafin Wiestner, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Mario Dolder)
11. Kanada (Christian Gow, Scott Gow, Nathan Smith, Brendan Green)
12. Kazachstán (Jan Savickij, Vasilij Podkorytov, Maxim Braun, Anton Pantov)
13. Slovensko (Matej Kazár, Martin Otčenáš, Tomáš Hasilla, Michal Šíma)
14. Slovinsko (Miha Dovžan, Klemen Bauer, Lenart Oblak, Rok Tršan)
15. USA (Lowell Bailey, Leif Nordgren, Paul Schommer, Sean Doherty)
16. Švédsko (Torstein Stenersen, Sebastian Samuelsson, Peppe Femling, Jesper Nelin)
17. Estonsko (Rene Zahkna, Kauri Koiv, Martin Remmelg, Kalev Ermits)
18. Bělorusko (Vladimir Čepelin, Maxim Varabej, Dzmitryj Abašau, Sergej Bočarnikov)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Takuto Terabajaši)
20. Rumunsko (George Buta, Gheorghe Pop, Cornel Puchianu, Remus Faur)
21. Finsko (Mikko Loukkaanhuhta, Tuomas Gronman, Sami Orpana, Matti Hakala)
22. Polsko (Mateusz Janik, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Rafal Penar)
23. Litva (Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Rokas Suslavičius)
24. Lotyšsko (Daumants Lūsa, Ilmars Bricis, Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs)
25. Jižní Korea (Čong-min Kim, Timofej Lapšin, Jong-kju Kim, Če-ok Čon)
1. Rusko 259 bodů
2. Francie 242 bodů
3. Německo 237 bodů
4. Norsko 228 bodů
5. Rakousko 216 bodů
6. Ukrajina 207 bodů
7. Česko 173 bodů
8. Itálie 167 bodů
9. Kanada 150 bodů
10. Švýcarsko 146 bodů
11. Bulharsko 145 bodů
12. Kazachstán 144 bodů
13. Slovensko 137 bodů
14. USA 134 bodů
15 Slovinsko 130 bodů
16. Bělorusko 116 bodů
17. Estonsko 116 bodů
18. Japonsko 112 bodů
19. Finsko 108 bodů
20. Rumunsko 105 bodů
21. Švédsko 100 bodů
22. Lotyšsko 100 bodů
23. Polsko 98 bodů
24. Litva 97 bodů
25. Jižní Korea 71 bodů
26. Velká Británie 15 bodů
Koneční pořadí
1. Francie 1:12:09.5 (0)
2. Rakousko +33,8 (0)
3. Norsko +45,4 (1)
4. Rusko +1:11,1 (0)
5. Ukrajina +1:28,0 (0)
6. Německo 1:39,3 (1)
7. Kanada +3:03,1
8. Česko +3:11,8 (2)
9. Kazachstán +3:12,4 (0)
10. USA +3:12,8 (0)
11. Švýcarsko +3:25,5 (4)
12. Itálie +3:32,7 (3)
13. Slovensko +3:49,5 (0)
14. Lotyšsko +4:31,5 (0)
15. Bělorusko +4:31,6 (2)
16. Slovinsko +4:33,0 (1)
17. Japonsko +6:09,0 (2)
18. Estonsko +6:17,3 (1)
19, Finsko +6:58,9 (2)
20. Jižní Korea +7:20,0 (3)
21. Litva LPD (2)
22. Bulharsko LPD (4)
23. Rumunsko LPD (1)
24. Polsko LPD (2)
Po osmé střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 1:06:49,6
2. Dominik Landertinger (AUT) +38,8
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +45,3
4. Anton Šipulin (RUS) +1:03,5
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:21,6
...
12. Michal Krčmář (CZE) +3:17,8
13. Michal Šíma (SVK) +3:21,4
Po sedmé střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 1:00:11,8
2. Dominik Landertinger (AUT) +22,3
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +30,3
4. Anton Šipulin (RUS) +1:04,1
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:12,7
...
7. Michal Šíma (SVK) +2:37,5
13. Michal Krčmář (CZE) +3:08,2
Po třetí předávce
1. Francie 53:55,2
2. Rakousko +16,0
3. Norsko +36,2
4. Ukrajina +52,4
5. Německo +1:15,5
..
.8. Česko +2:08,6
9. Slovensko +2:09,8
Po šesté střelbě
1. Simon Desthieux (FRA) 48:48,5
2. Julian Eberhard (AUT) +17,0
3. Vladimir Semakov (UKR) +23,2
4. Vegard Bjørn Gjermundshaug (NOR) +29,5
5. Anton Babikov (RUS) +1:12,6
...
10. Tomáš Hasilla (SVK) +1:45,0
11. Jaroslav Soukup (CZE) +1:49,5
Po páté střelbě
1. Vegard Bjørn Gjermundshaug (NOR) 41:49,9
2. Simon Desthieux (FRA) +11,6
3. Vladimir Semakov (UKR) +36,5
4. Jeremy Finello (SUI) +43,2
5. Julian Eberhard (AUT) +45,1
...
9. Tomáš Hasilla (SVK) +1:24,3
12. Jaroslav Soukup (CZE) +1:50,7
Po druhé předávce
1. Norsko 35:42,2
2. Francie +0,1
3. Ukrajina +19,8
4. Rakousko +25,6
5. Švýcarsko +31,6
...
10. Slovensko +1:05,4
12. Česko +1:49,8
Po čtvrté střelbě
1. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 30:26,5
2. Simon Fourcade (FRA) +8,0
3. Sergej Semjonov (UKR) +13,8
4. Leif Nordgren (USA) +30,2
5. Simon Eder (AUT) +34,2
...
9. Martin Otčenáš (SVK) +58,8
12. Tomáš Krupčík (CZE) +1:34,1
Po třetí střelbě
1. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 23:50,4
2. Leif Nordgren (USA) +1,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +10,9
4. Vasilij Podkorytov (KAZ) +11,2
5. Simon Fourcade (FRA) +13,4
...
9. Martin Otčenáš (SVK) +33,2
10. Tomáš Krupčík (CZE) +38,8
Po první předávce
1. Norsko 17:39,6
2. USA +5,5
3. Ukrajina +5,8
4. Kazachstán +6,5
5. Německo +15,6
...
6. Slovensko +15,7
10. Česko +33,7
Po druhé střelbě
1. Lowell Bailey (USA) 12:33,8
2. Jan Savickij (KAZ) +0,4
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0,9
4. Artěm Prima (UKR) +1,9
5. Matej Kazár (SVK) +2,3
...
6. Michal Šlesingr (CZE) +3,1
Po první střelbě
1. Erik Lesser (GER) 5:51.4
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,3
3. Serafin Wiestner (SUI) +3,1
4. Artěm Prima (UKR) +3,9
5. Lowell Bailey (USA) +4,2
...
7. Matej Kazár (SVK) +6,4
11. Michal Šlesingr (CZE) +12,9
Startovní listina:
1. Rusko (Maxim Cvetkov, Jevgenij Garaničev, Anton Babikov, Anton Šipulin)
2. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)
3. Francie (Jean-Guillaume Beatrix, Simon Fourcade, Simon Desthieux, Martin Fourcade)
4. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Ole Einar Bjørndalen, Vegard Bjørn Gjermundshaug, Henrik L'Abee-Lund)
5. Ukrajina (Artěm Prima, Sergej Semjonov, Vladimir Semakov, Dmitro Pidručnij)
6. Rakousko (Lorenz Wäger, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger)
7. Česká republika (Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář)
8. Itálie (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Giuseppe Montello, Thomas Bormolini)
9. Bulharsko (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
10. Švýcarsko (Serafin Wiestner, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Mario Dolder)
11. Kanada (Christian Gow, Scott Gow, Nathan Smith, Brendan Green)
12. Kazachstán (Jan Savickij, Vasilij Podkorytov, Maxim Braun, Anton Pantov)
13. Slovensko (Matej Kazár, Martin Otčenáš, Tomáš Hasilla, Michal Šíma)
14. Slovinsko (Miha Dovžan, Klemen Bauer, Lenart Oblak, Rok Tršan)
15. USA (Lowell Bailey, Leif Nordgren, Paul Schommer, Sean Doherty)
16. Švédsko (Torstein Stenersen, Sebastian Samuelsson, Peppe Femling, Jesper Nelin)
17. Estonsko (Rene Zahkna, Kauri Koiv, Martin Remmelg, Kalev Ermits)
18. Bělorusko (Vladimir Čepelin, Maxim Varabej, Dzmitryj Abašau, Sergej Bočarnikov)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Takuto Terabajaši)
20. Rumunsko (George Buta, Gheorghe Pop, Cornel Puchianu, Remus Faur)
21. Finsko (Mikko Loukkaanhuhta, Tuomas Gronman, Sami Orpana, Matti Hakala)
22. Polsko (Mateusz Janik, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Rafal Penar)
23. Litva (Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Rokas Suslavičius)
24. Lotyšsko (Daumants Lūsa, Ilmars Bricis, Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs)
25. Jižní Korea (Čong-min Kim, Timofej Lapšin, Jong-kju Kim, Če-ok Čon)
1. Rusko 259 bodů
2. Francie 242 bodů
3. Německo 237 bodů
4. Norsko 228 bodů
5. Rakousko 216 bodů
6. Ukrajina 207 bodů
7. Česko 173 bodů
8. Itálie 167 bodů
9. Kanada 150 bodů
10. Švýcarsko 146 bodů
11. Bulharsko 145 bodů
12. Kazachstán 144 bodů
13. Slovensko 137 bodů
14. USA 134 bodů
15 Slovinsko 130 bodů
16. Bělorusko 116 bodů
17. Estonsko 116 bodů
18. Japonsko 112 bodů
19. Finsko 108 bodů
20. Rumunsko 105 bodů
21. Švédsko 100 bodů
22. Lotyšsko 100 bodů
23. Polsko 98 bodů
24. Litva 97 bodů
25. Jižní Korea 71 bodů
26. Velká Británie 15 bodů
1. Francie 1:12:09.5 (0)
2. Rakousko +33,8 (0)
3. Norsko +45,4 (1)
4. Rusko +1:11,1 (0)
5. Ukrajina +1:28,0 (0)
6. Německo 1:39,3 (1)
7. Kanada +3:03,1
8. Česko +3:11,8 (2)
9. Kazachstán +3:12,4 (0)
10. USA +3:12,8 (0)
11. Švýcarsko +3:25,5 (4)
12. Itálie +3:32,7 (3)
13. Slovensko +3:49,5 (0)
14. Lotyšsko +4:31,5 (0)
15. Bělorusko +4:31,6 (2)
16. Slovinsko +4:33,0 (1)
17. Japonsko +6:09,0 (2)
18. Estonsko +6:17,3 (1)
19, Finsko +6:58,9 (2)
20. Jižní Korea +7:20,0 (3)
21. Litva LPD (2)
22. Bulharsko LPD (4)
23. Rumunsko LPD (1)
24. Polsko LPD (2)
1. Martin Fourcade (FRA) 1:06:49,6
2. Dominik Landertinger (AUT) +38,8
3. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +45,3
4. Anton Šipulin (RUS) +1:03,5
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:21,6
...
12. Michal Krčmář (CZE) +3:17,8
13. Michal Šíma (SVK) +3:21,4