Štafeta žen 4x6 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Německo (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Pchjong-čchang | Vítěz: Francie (kon.) |
SuperG žen, Čongson | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: S. Gross (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Matt (AUT) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Tipsport Superliga | (kon.) |
Běh - muži 50 km volně, Lahti | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: D. Juskov (RUS) (kon.) |
Ženy - 5000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Muži - 10000 metrů | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Tyron Woodley (USA) - Stephen Thompson (USA) | Vítěz: T. Woodley - na body (kon.) |
koniec udalosti
Běh na lyžích - muži 50 km volně, Lahti
Vítěz: A. Harvey (CAN)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí závodu
1. Alex Harvey (CAN) 1:46:28,9
2. Sergej Ustjugov (RUS) +0,6
3. Matti Heikkinen (FIN) +1,4
4. Andrew Musgrave (GBR) +2,9
5. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +3,0
6. Sjur Røthe (NOR) +3,4
7. Dario Cologna (SUI) +8,9
8. Even Northug (NOR) +12,3
9. Maurice Manificat (FRA) +13,4
10. Hans Christer Holund (NOR) +14,3
11. Anders Gløersen (NOR) +16,4
12. Marcus Hellner (SWE) +16,9
13. Alexej Červotkin (RUS) +24,6
14. Martin Jakš (CZE) +27,5
15. Jens Burman (SWE) +28,3
...
33. Petr Knop (CZE) 4:40,4
36. Michal Novák (CZE) +5:28,6
48. Aleš Razým (CZE) 8:39,1
Startovní listina
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
2. Matti Heikkinen (FIN)
3. Alex Harvey (CAN)
4. Sergej Ustjugov (RUS)
5. Marcus Hellner (SWE)
6. Dario Cologna (SUI)
7. Hans Christer Holund (NOR)
8. Maurice Manificat (FRA)
9. Sjur Røthe (NOR)
10. Andrew Musgrave (GBR)
11. Pjotr Sedov (RUS)
12. Jean Marc Gaillard (FRA)
13. Jens Burman (SWE)
14. Anders Gløersen (NOR)
15. Toni Livers (SUI)
16. Florian Notz (GER)
17. Keišin Jošida (JPN)
18. Petter Northug Jr. (NOR)
19. Robin Duvillard (FRA)
20. Clement Parisse (FRA)
21. Alexej Červotkin (RUS)
22. Lari Lehtonen (FIN)
23. Johan Olsson (SWE)
24. Lucas Bögl (GER)
25. Devon Kershaw (CAN)
26. Andrej Melničenko (RUS)
27. Bernhard Tritscher (AUT)
28. Martin Johansson (SWE)
29. Martin Jakš (CZE)
30. Perttu Hyvärinen (FIN)
31. Jonas Dobler (GER)
32. Graeme Killick (CAN)
33. Curdin Perl (SUI)
34. Paul Constantin Pepene (ROU)
35. Noah Hoffman (USA)
36. Sergio Rigoni (ITA)
37. Roman Furger (SUI)
38. Veselin Cinzov (BUL)
39. Juryj Astapenka (BLR)
40. Michail Semjonov (BLR)
41. Tad Elliott (USA)
42. Sebastiano Pellegrin (ITA)
43. Kyle Bratrud (USA)
44. Sergej Dolidovič (BLR)
45. Michail Kuklin (BLR)
46. Kusti Kittilä (FIN)
47. Vitalij Puchkalo (KAZ)
48. Aleš Razým (CZE)
49. Michal Novák (CZE)
50. Max Hauke (AUT)
51. Imanol Rojo (ESP)
52. Petr Knop (CZE)
53. Sergej Mikajeljan (ARM)
54. Jevgenij Veličko (KAZ)
55. Petrica Hogiu (ROU)
56. Andreas Veerpalu (EST)
57. Jan Antolec (POL)
58. Aivar Rehemaa (EST)
59. Olžas Klimin (KAZ)
60. Knute Johnsgaard (CAN)
61. Indulis Bikse (LAT)
62. Callum Smith (GBR)
63. Callum Watson (AUS)
64. Dauler Rachmbajev (KAZ)
65. Phillip Bellingham (AUS)
66. Lasse Hulgaard (DEN)
67. Jens Hulgaard (DEN)
68. Tue Römer (DEN)
69. Paul Kovacs (AUS)
1. Alex Harvey (CAN) 1:46:28,9
2. Sergej Ustjugov (RUS) +0,6
3. Matti Heikkinen (FIN) +1,4
4. Andrew Musgrave (GBR) +2,9
5. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +3,0
6. Sjur Røthe (NOR) +3,4
7. Dario Cologna (SUI) +8,9
8. Even Northug (NOR) +12,3
9. Maurice Manificat (FRA) +13,4
10. Hans Christer Holund (NOR) +14,3
11. Anders Gløersen (NOR) +16,4
12. Marcus Hellner (SWE) +16,9
13. Alexej Červotkin (RUS) +24,6
14. Martin Jakš (CZE) +27,5
15. Jens Burman (SWE) +28,3
...
33. Petr Knop (CZE) 4:40,4
36. Michal Novák (CZE) +5:28,6
48. Aleš Razým (CZE) 8:39,1
Startovní listina
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
2. Matti Heikkinen (FIN)
3. Alex Harvey (CAN)
4. Sergej Ustjugov (RUS)
5. Marcus Hellner (SWE)
6. Dario Cologna (SUI)
7. Hans Christer Holund (NOR)
8. Maurice Manificat (FRA)
9. Sjur Røthe (NOR)
10. Andrew Musgrave (GBR)
11. Pjotr Sedov (RUS)
12. Jean Marc Gaillard (FRA)
13. Jens Burman (SWE)
14. Anders Gløersen (NOR)
15. Toni Livers (SUI)
16. Florian Notz (GER)
17. Keišin Jošida (JPN)
18. Petter Northug Jr. (NOR)
19. Robin Duvillard (FRA)
20. Clement Parisse (FRA)
21. Alexej Červotkin (RUS)
22. Lari Lehtonen (FIN)
23. Johan Olsson (SWE)
24. Lucas Bögl (GER)
25. Devon Kershaw (CAN)
26. Andrej Melničenko (RUS)
27. Bernhard Tritscher (AUT)
28. Martin Johansson (SWE)
29. Martin Jakš (CZE)
30. Perttu Hyvärinen (FIN)
31. Jonas Dobler (GER)
32. Graeme Killick (CAN)
33. Curdin Perl (SUI)
34. Paul Constantin Pepene (ROU)
35. Noah Hoffman (USA)
36. Sergio Rigoni (ITA)
37. Roman Furger (SUI)
38. Veselin Cinzov (BUL)
39. Juryj Astapenka (BLR)
40. Michail Semjonov (BLR)
41. Tad Elliott (USA)
42. Sebastiano Pellegrin (ITA)
43. Kyle Bratrud (USA)
44. Sergej Dolidovič (BLR)
45. Michail Kuklin (BLR)
46. Kusti Kittilä (FIN)
47. Vitalij Puchkalo (KAZ)
48. Aleš Razým (CZE)
49. Michal Novák (CZE)
50. Max Hauke (AUT)
51. Imanol Rojo (ESP)
52. Petr Knop (CZE)
53. Sergej Mikajeljan (ARM)
54. Jevgenij Veličko (KAZ)
55. Petrica Hogiu (ROU)
56. Andreas Veerpalu (EST)
57. Jan Antolec (POL)
58. Aivar Rehemaa (EST)
59. Olžas Klimin (KAZ)
60. Knute Johnsgaard (CAN)
61. Indulis Bikse (LAT)
62. Callum Smith (GBR)
63. Callum Watson (AUS)
64. Dauler Rachmbajev (KAZ)
65. Phillip Bellingham (AUS)
66. Lasse Hulgaard (DEN)
67. Jens Hulgaard (DEN)
68. Tue Römer (DEN)
69. Paul Kovacs (AUS)
1. Alex Harvey (CAN) 1:46:28,9
2. Sergej Ustjugov (RUS) +0,6
3. Matti Heikkinen (FIN) +1,4
4. Andrew Musgrave (GBR) +2,9
5. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +3,0
6. Sjur Røthe (NOR) +3,4
7. Dario Cologna (SUI) +8,9
8. Even Northug (NOR) +12,3
9. Maurice Manificat (FRA) +13,4
10. Hans Christer Holund (NOR) +14,3
11. Anders Gløersen (NOR) +16,4
12. Marcus Hellner (SWE) +16,9
13. Alexej Červotkin (RUS) +24,6
14. Martin Jakš (CZE) +27,5
15. Jens Burman (SWE) +28,3
...
33. Petr Knop (CZE) 4:40,4
36. Michal Novák (CZE) +5:28,6
48. Aleš Razým (CZE) 8:39,1