Sainte Geneviève – Caen 0:3 (kon.) | Lorient – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:2 (po pr.)
Clermont Foot – Bordeaux 0:1 (kon.) | Lens – Metz 2:0 (kon.) | Granvillaise – Angers 1:2 (kon.)
Biarritz – Rennes 0:6 (kon.) | Croix – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Lyon – Montpellier 5:0 (kon.)
FC Lorient
2:1 (0:1)
OGC Nice
cz Nedeľa 08.01.2017, 14:15 • Stade du Moustoir, Lorient • Francúzsky pohár

Je to tady! Domácí si došli za vítězstvím po parádním výkonu ve druhém poločasu. Hosté působili ve druhém poločase úplně odevzdaně a nepřevedli absolutně nic. (16:07:47)

90+4

90+2
    Vypadá to, že domácím již dnešní vítězství neuteče.

90+1
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Ani standardní situace hostujícímu týmu nevyšla, jelikož centr zamířil až za branku soupeře.

86
    Jeden z hráčů hostujícího týmu se dostal na hranici pokutového území ke střele, ovšem bohužel pro hosty balon zamířil vysoko nad branku.

85
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Lautoa, přichází Bellugou.

84
    Hra se nám momentálně trochu vyrovnala a hosté to ještě nevzdávají.

81
    Hostujícímu týmu se nedaří ve druhém poločase absolutně nic. Hráči se nedostanou do žádné souvislé a rychlé kombinace a všechny balony rychle ztrácí.

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Marcel, přichází Bosetti.

79
    Neuvěřitelné. Poslední celek absolutně přehrává lídra tabulky a jde si za vítězstvím.
    75. MARVEAUX - 2:1

75
    Lorient právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné, domácí dokonávají obrat v utkání! SYLVAIN MARVEAUX obdržel parádní centr do pokutového území Nice, kdy se do balonu opřel nohou a poslal ho přesně do sítě – 2:1!

72
    A domácí jsou i po vstřelené brance lepším týmem a stále kombinují před pokutovým územím Nice.

71
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Henrique, přichází Burner.
    70. ALIADIÈRE - 1:1

70
    A domácí zaslouženě vyrovnávají! Obrovskou chybu předvedl brankář a obránce hostujícího týmu, kdy se oba srazili na hranici pokutového území. JÉRÉMIE ALIADIÈRE obdržel dlouhou přízemní přihrávku, a když dokázal obejít brankáře i s obráncem, ačkoliv střílel z velkého úhlu, tak trefil přesně a vyrovnal skóre – 1:1!

68
    A domácí měli velikou šanci k vyrovnání! Míč měl na kopačkách Cabot, který se zbavil obránce a měl před sebou pouze brankáře, ovšem tak dlouho váhal se zakončením, až vystřelil a trefil pouze obránce, který byl na zemi. Obrovská škoda pro domácí.

66
    Naštěstí pro hosty dokázal balon odvrátit hlavičkou jeden z hostujících obránců.

65
    Domácí mají k dispozici rohový kop.

62
    Jeden z domácích hráčů se momentálně dožadoval po jednom ze soubojů s brankářem odpískání pokutového kopu, ovšem rozhodčí zůstal chladný a pokutový kop neodpískal.

60
    Zatím největší šanci druhého poločasu však měli domácí! Domácí brankář špatně vyběhl proti centru a balon se dostal k osamocenému Pleaovi, který však minul poloprázdnou branku!

58
    Mvuemba se málem dostal do zakončení v bezprostřední blízkosti brankáři Benitezovi, ovšem veškeré nebezpečí na poslední chvíli zažehnali hostující obránci.

56
    V úvodu druhého poločasu je zatím lepší domácí celek, který z veliké části kombinuje neustále na polovině Nice, ale zatím se do žádné vyloženější šance nedostal.

55
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Guendouzi, přichází Mesloub.

54
    Hosté se dostali poprvé ve druhém poločase taktéž do rychlého protiútoku a dokázali z toho vytěžit alespoň střelecký pokus, který však zamířil vysoko nad branku Lorientu.

50
    Domácí rychle napadají rozehrávku Nice, což dělá hostujícímu celku značné problémy.

48
    Domácí jsou od úvodu druhého poločasu na polovině soupeře a budou se určitě snažit o vyrovnání.

46
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jeannot, přichází Aliadière.

46

První poločas je za námi. Sledovali jsme vcelku vyrovnanou partii, ale nakonec vede hostující tým, který dokázal skórovat v závěru poločasu.

45
    43. PLEA - 0:1

43
    Nice právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš! Do vedení jdou nakonec hosté, kdy se balon dostal k Vincentu Marcelovi, který poslal parádní centr do pokutového území, kde stál zcela osamocený útočník Nice ALESSANE PLEA, který hlavičkou poslal balon jednoduše do branky – 0:1!

41
    A veliká šance domácích! Balonu se zmocnil na hranici vápna Marveaux a technickou střelou nastřelil levou tyč hostující branky!

39
    V posledních minutách se veškeré dění na hřišti odehrává na polovině hřiště, kdy si oba týmy střídají držení balonu.

35
    Ačkoliv jsou oba týmy v tabulce Ligue 1 na opačných koncích, tak na hřišti to tak zatím vůbec nevypadá, jelikož domácí zatím s týmem Nice drží krok a utkání je vyrovnané.

32
    Hostující tým vstřelil branku, ovšem ještě předtím byl odpískán ofsajd, tudíž branka nemůže být pochopitelně uznána.

30
    Hosté měli výhodu standardní situace z nějakých třiceti metrů. Exekuci si vzal na starost Le Marchand, který tvrdě vypálil a nechal vyniknout skvělým zákrokem brankáře Lecomteho!

28
    Menší komplikace měl momentálně domácí brankář Lecomte, který obdržel pomalou přihrávku a málem z toho byla obrovská šance pro domácí. Všechno to nakonec vyřešil francouzský brankář dlouhým odkopem.

27
    Domácí se znovu dostali do protiútoku, ale ani tentokrát nedokázali nijak ohrozit brankáře Beniteze žádnou střelou.

24
    Z té však žádná nebezpečnější situace nevznikla a odkopávat míč od branky bude Lecomte.

23
    Hosté budou zahrávat standardní situaci kousek za hranicí pokutového území.

22
    Rohový kop však nebyl nijak nebezpečný pro brankáře Beniteze, který míč zachytil v poklidu do svých rukavic a následně ho rozehrál svým spoluhráčům.

22
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, ze kterého nakonec dokázali vytěžit pouze rohový kop.

20
    Hráči Nice mezi sebou kombinují na vlastní polovině hřiště a pomalu se dostávají směrem vpřed.

19
    Taktéž na druhé straně měli hosté výhodu rohového kopu, ovšem jeden z hráčů Nice se taktéž dopustil útočného faulu a hra byla přerušena.

18
    Koziello se dostal po několika soubojích ke střele z hranice pokutového území, ovšem brankář domácího týmu Lecomte stál v ideální pozici a balon v poklidu zachytil.

17
    Domácí měli k dispozici rohového kopu, ovšem ihned po zahrání se jeden z domácích hráčů dopustil v pokutovém území útočného faulu a celá situace byla přerušena.

17
    Žlutou kartu dostává Cyprien (OGC Nice).

16
    Domácí se dostali do situace tři na jednoho, ovšem trestuhodně tuto situaci nedokázali nijak využít a balon nakonec skončil po nepřesné přihrávce za brankou.

12
    Žlutou kartu dostává Guendouzi (FC Lorient).

11
    Lusamba byl faulován na polovině hřiště a balonu se znovu ujmou hráči hostujícího celku.

8
    Hosté měli první vážnější nebezpečnou šanci. Plea obdržel pěkný centr do pokutového území domácích a dokázal odhlavičkovat, ovšem jeho pokus zamířil těsně nad branku Lorientu.

6
    Guendouzi momentálně mohl vyvést balon směrem na polovinu Nice, ovšem o balon po pár sekundách přišel a musí se vracet znovu zpátky.

5
    Hosté zatím nepůjčili domácím balon na nějakou delší dobu, tudíž hráči Lorientu od počátku utkání jen brání a vyčkávají na svoji chvilku.

2
    Hned od úvodních minut jsou na balonu hostující hráči, kteří se přesunuli na polovinu domácího týmu a pomalu zde kombinují mezi sebou.

1

FC Lorient: Lecomte – Moreira, Ciani, Rose, Le Goff – Lautoa – Marveaux, Guendouzi, Mvuemba, Cabot – Jeannot
    Náhradníci: Delecroix – Aliadière, Mesloub, Cafu, Bellugou, Koffi, Mara

OGC Nice: Benitez – Souquet, Le Marchand, Sarr, Dalbert – Lusamba, Cyprien, Koziello – Ricardo, Marcel – Plea
    Náhradníci: Pouplin – Balmy, Burner, Perraud, Walter, Mahou, Bosetti

Rozhodčí: Thual – Saint-Cricq Lompre, Hebrard.
    Hráči hostujícího týmu se již prošli po trávníku v Lorientu

V letošní se v lize daří rozhodně více hostujícímu týmu z Nice, který se nachází na neskutečné první pozici s dvoubodovým náskokem na druhé Monaco. Lorient je však pravý opak Nice, jelikož se nachází na druhém konci tabulky, a to na poslední příčce se ziskem patnácti bodů. Ve francouzském poháru se tyto dva týmy ještě v historii nikdy nesetkaly, takže to bude o to zpečetěný souboj.

Krásné odpoledne Vám přeji u sledování fotbalového online přenosu francouzského poháru! Dnes se mezi sebou utkají prvoligové týmy Lorientu a Nice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.