Bielorusko – Luxembursko 1:1 (kon.) | Holandsko – Francúzsko 0:1 (kon.) | Švédsko – Bulharsko 3:0 (kon.)
Andorra – Švajčiarsko 1:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Portugalsko 0:6 (kon.) | Lotyšsko – Maďarsko 0:2 (kon.)
Bosna – Cyprus 2:0 (kon.) | Estónsko – Grécko 0:2 (kon.) | Gibraltar – Belgicko 0:6 (kon.)
Andorra
1:2 (0:1)
Švajčiarsko
cz Pondelok 10.10.2016, 20:45 • Estadi Nacional, Andorra la Vella • Kvalifikácia MS (Európa)

90+3
    Hraje se druhá ze čtyř minuta nastavení a Andorra je nečekaně ve hře o body. Žlutou kartu po zákroku při vzdušném souboji navíc dostává Michael Lang (SUI).
    90+1. Alexandre MARTÍNEZ - 1:2

90+1
    Andorra právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla neuvěřitelná střela! ALEXANDRE MARTÍNEZ dostal ve středu hřiště hodně prostoru, postoupil zhruba na třicet metrů od brány Švýcarska a poté parádním projektilem nachytal Bürkiho v bráně hostující reprezentace!

88
    Pro Andorru mohlo být ještě hůře. Mehmedi se totiž řítil sám brankáře, ale ten ho dokázal rozhodit a z celé šance na třetí gól nic nebylo. Kdyby však Mehmedi spal, pískala by se penalta.

84
    Je tady zmíněné střídání. Hřiště opouští Marc Pujol, naopak kvalitu trávníku od teď může testovat Gabriel Riera.
    83. Granit Xhaka (SUI) mířil těsně nad

83
    Krásný moment! Granit Xhaka už nehodlal pokračovat v rozvážné kombinaci a tak natáhl ke střele, která prolétla jen pár centimetrů nad břevnem Gómesovy brány!

80
    A střídají také domácí. Ti na hřiště posílají Cristiana Martíneze, jenž nahradil nepříliš viditelného Marcia Vieiru.

80
    Odpracováno má pro dnešek Xherdan Shaqiri, jenž před chvílí asistoval při druhé brance Švýcarska. Poslední minuty si naopak zahraje Valentin Stocker.
    77. Admir MEHMEDI - 0:2

77
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Nyní už ale hosté pojišťují vedení! Elvedi výborně vybojoval míč pro Zakariu, který okamžitě vysunul rozběhnutého Shaqiriho. Maličký záložník posléze odcentroval přesně na hlavu ADMIRA MEHMEDIHO, jenž zblízka v pohodě skóroval.

73
    K prvnímu střídání sáhli také domácí. Z lavičky se zvedl Alexandre Martínez, jenž zaujal místo Ludovica Clementa.
    70. Dobrá střelaAdmira Mehmediho (SUI)

70
    Roh hosté rozehráli na krátko a hned z toho byla šance. Mehmedi si totiž od rohového praporku navedl míč na střelu a jeho pokus k tyči Gómes vytěsnil na poslední chvíli!

66
    Je tady druhé střídání, ke kterému sáhl hostující kouč Vladimir Petković. Místo defenzivního záložníka Gelsona Fernandese jde na plac Denis Zakaria.

50
    Při přerušení byla k vidění krátká strkanice, po které sudí tasí žlutou kartu. Vidí ji domácí Marc Vales (ANR) a také hostující Fabian Schär (SUI).

46
    Hosté jdou do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Na hřišti se objevuje Nico Elvedi, který nahradil Timma Kloseho. Ten byl zřejmě lehce zraněn po zákroku ze 36. minuty.

45+1
    Jenže nakonec se ještě cosi zajímavého pokusil vymyslet Shaqiri, kterého Jordi Rubio (ANR) poslal na trávník. Žlutá karta pro domácího hráče.
    35. Hlavička Fabiana Schära (SUI) šla těsně vedle

35
    Fabian Schär si do vápna skvěle naběhl na centr z volného kopu a hned byl blízko druhé branky. Hlavou však míč usměrnil pár decimetrů vedle tyče.
    19. Fabian SCHÄR - 0:1

19
    Hosté nabídnutý pokutový kop v pohodě proměňují! Zodpovědnost na sebe vzal FABIAN SCHÄR, který si počkal na pohyb brankáře a v pohodě zakončil doprostřed brány.

19
    Domácí Ildefons Lima (ANR) navíc dostává žlutou kartu a bude tak Andoře chybět v dalším kvalifikačním utkání.
    19. Penaltový zákrok Ildefonse Limy (ANR)

19
    POKUTOVÝ KOP! Admir Mehmedi byl první u propadnuvší přihrávky, Lima ho ve skluzu poslal k zemi a je z toho penalta.