Bielorusko – Luxembursko 1:1 (kon.) | Holandsko – Francúzsko 0:1 (kon.) | Švédsko – Bulharsko 3:0 (kon.)
Andorra – Švajčiarsko 1:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Portugalsko 0:6 (kon.) | Lotyšsko – Maďarsko 0:2 (kon.)
Bosna – Cyprus 2:0 (kon.) | Estónsko – Grécko 0:2 (kon.) | Gibraltar – Belgicko 0:6 (kon.)
Andorra
1:2 (0:1)
Švajčiarsko
cz Pondelok 10.10.2016, 20:45 • Estadi Nacional, Andorra la Vella • Kvalifikácia MS (Európa)

84
    Je tady zmíněné střídání. Hřiště opouští Marc Pujol, naopak kvalitu trávníku od teď může testovat Gabriel Riera.

80
    A střídají také domácí. Ti na hřiště posílají Cristiana Martíneze, jenž nahradil nepříliš viditelného Marcia Vieiru.

80
    Odpracováno má pro dnešek Xherdan Shaqiri, jenž před chvílí asistoval při druhé brance Švýcarska. Poslední minuty si naopak zahraje Valentin Stocker.

73
    K prvnímu střídání sáhli také domácí. Z lavičky se zvedl Alexandre Martínez, jenž zaujal místo Ludovica Clementa.

66
    Je tady druhé střídání, ke kterému sáhl hostující kouč Vladimir Petković. Místo defenzivního záložníka Gelsona Fernandese jde na plac Denis Zakaria.

46
    Hosté jdou do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Na hřišti se objevuje Nico Elvedi, který nahradil Timma Kloseho. Ten byl zřejmě lehce zraněn po zákroku ze 36. minuty.