Višňové – L. Mikuláš 1:4 (kon.) | Sereď – Zlaté Moravce 3:1 (kon.) | Tisovec – Poprad 0:4 (kon.)
Malženice – Prešov 0:1 (kon.) | Liptovská Štiavnica – Dunajská Streda 0:5 (kon.) | Veľký Meder – Trenčín 0:1 (kon.)
Slovenské Ďarmoty – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Ružomberok 1:7 (kon.)
TJ Višňové
1:4 (0:4)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Streda 28.09.2016, 15:30 • TJ Višňové • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

55
    Višňové dáva gól!

TJ Višňové sa však stále nevzdalo bez boja. Kontaktný gól prišiel, no dorovnanie a prípadné predĺženie je ešte v nedohľadne.
    Gól domácich vsietil MICHAL NÉMETH.

36
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Tak a máme tu štvrtý presný zásah favorita tohto stretnutia. Kramar bol aj na tento projektil prikrátky a lopte nedokázal zabrániť rozvlniť sieť za jeho chrbtom. 4:0
    Strelcom gólu je GEREC.

22

A hostia neknčia. Práve naopak. V 22 minúte zvyšujú svoj náskok na tri góly a TJ Višňové má pred sebou tažkú ba priam až nemožnú úlohu.

Strelcom gólu je FERENČÍK.

16

Tak a netrvá dlho a už je to o dva góly. MFK TaTran Liptovský Mikuláš ma nakročené k postupu tou správnou nohou.
    Strelcom gólu je PETER JASENOVSKÝ.

14

Liptovskému Mikulášu sa darí ujať vedenia. Rozdiel medzi súťažami je jednoducho poznať a favorita dnešného stretnutia taktiež.