Razgrad – Paríž 1:3 (kon.) | Arsenal – Bazilej 2:0 (kon.) | Besiktas – D.Kyjev 1:1 (kon.)
Neapol – Benfica 4:2 (kon.) | Mönchengladbach – Barcelona 1:2 (kon.) | Celtic – Manchester City 3:3 (kon.)
Rostov – Eindhoven 2:2 (kon.) | Atlético Madrid – Bayern 1:0 (kon.)
FK Rostov
2:2 (2:2)
PSV Eindhoven
Streda 28.09.2016, 20:45 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Liga majstrov • Skupina D

V druhom polčase nepadol žiadny gól a hra nemala také vysoké tempo ako v prvom dejstve. Každopádne dnešný duel medzi Rostovom a Eindhovenom priniesol po výsledku 2:2 zaslúženú deľbu bodov. (22:39:16)

90+3

90+3
    Hostia v absolútnom závere nebezpečne obliehajú pokutové územie súpera. Na ľavom krídle operuje s loptou Guardado.

90+2
    Hostia mohli rozhodnúť, ale striedajúci Bergwijn pálil z ľavej strany vápna nepresne a bude z toho len odkop od domácej brány.

90+1
    Striedanie v tíme FK Rostov: z ihriska odchádza Dmitrij Poloz, prichádza Andrei Prepeliţă.

90
    Hrá sa posledná minúta riadnej hracej doby druhého polčasu, ku ktorému sa nadstavujú tri minúty.

89
    PSV zahrávalo priamy kop z pravej strany po Granatovom faule, ale hostia svoju šancu nevyužili a pir lopte je už defenzíva domáceho celku.

88
    Po útočnom faule Jerochina zahráva PSV voľný kop na vlastnej polovici ihriska.

87
    O útok po ľavom krídle sa pokúsili domáci, ale ich snaha nemala dlhé trvanie, pretože lopty sa zmocnil Willems.

86
    Hráči Rostova stratili v strede pola loptu a tak PSV momentálne kombinuje na ich obrannej polovici.

85
    Hráči Eindhovenu zahrávali voľný kop v strede pola, ale po ňom sa lopty ujal domáci tím. Pred nami posledných päť minút zápasu.

84
    Ospravedlňujeme sa za opätovný technický výpadok. Hrá sa 84.minúta zápasu, v držaní na vlastnej polovici Rostov za nezmeneného stavu 2:2.

77
    Striedanie v tíme FK Rostov: z ihriska odchádza Sardar Azmoun, prichádza Moussa Doumbia.

77
    Hráči Eindhovenu sa usadili na obrannej polovici súpera.

76
    K strele na bránu sa odhodlal Poloz, ale jeho pokus bol zblokovaný a do útoku tak môžu ísť hostia.

75
    Po rohovom kope Rostov pokračuje v kombinácii na súperovej polovici, ale už nie v bezprostrednej blízkosti pokutového územia PSV. Pred nami posledná štvrťhodinka hry.

74
    Domáci svojím útokom po ľavom krídle vybojovali rohový kop, ktorý bude zahrávať Kalačev.

73
    Striedanie v tíme PSV Eindhoven: z ihriska odchádza Luciano Narsingh, prichádza Siem de Jong.

73
    Rostov stratil loptu v strede pola a teraz hráči PSV kombinujú na polovici súpera.