Razgrad – Paríž 1:3 (kon.) | Arsenal – Bazilej 2:0 (kon.) | Besiktas – D.Kyjev 1:1 (kon.)
Neapol – Benfica 4:2 (kon.) | Mönchengladbach – Barcelona 1:2 (kon.) | Celtic – Manchester City 3:3 (kon.)
Rostov – Eindhoven 2:2 (kon.) | Atlético Madrid – Bayern 1:0 (kon.)
SSC Neapol
4:2 (1:0)
Benfica Lisabon
Streda 28.09.2016, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Liga majstrov • Skupina B

Druhý polčas mal všetko to, čo skvelý zápas má mať. Neapol si pripisuje tri veľmi zaslúžené body, najmä za sedem minútovú smršť v druhom polčase, kedy sa dokázali presadiť trikrát. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:39:45)

90+4

90+3
    Domácim to logicky hrá do kariet a získavajú cenné sekundy.

90+2
    V nadstavenom čase sa hosťujúci futbalisti dopustili faulu.

90+1
    Domáci sa už naozaj nikam neponáhľajú, najmä aby nedopustili blamáž.

90
    Hrať sa bude ešte 4 minút.

89
    Pri dlhom autovom vhadzovaní tesne, no napokon predsa zasahuje Pepe Reina.

88
    Záver zápasu bude ešte veľmi zaujímavý, keď to najprv vyzeralo v jasnú dominanciu domácich.

87
    Žltú kartu dostáva Pepe Reina (SSC Neapol).

86
    Benfica dala gól! Gól strelil EDUARDO SALVIO, ktorý okorenil skvelý nábeh na skvelú nahrávku gólom.
    86. Eduardo Salvio (BNF) - 4:2

85
    Salvio sa ocitol v ofsajde, a preto je hra prerušená.

84
    K priamemu ohrozeniu Reinovej bránky ešte neprišlo.

83
    Snaha o strelenie druhého gólu prebieha momentálne na strane Benfici.

82
    Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Dries Mertens, prichádza Emanuele Giaccherini.
    Striedanie v tíme Benfica Lisabon: z ihriska odchádza Ljubomir Fejsa, prichádza José Gomes.

81
    Futbalisti Neapolu si pohodlne kombinujú a nenechávajú svojich protihráčov hrať s loptou na nohe.

80
    Salvio to skúšal centrom z pravého krídla, no obrana Neapolu dokázala zareagovať v čas.

79
    Centrovaná lopta na Mitroglua našla len rukavice Reinu, ktorý skvele vybehol.

Matúš Macháč

Góly: 20. Hamšík, 51. D. Mertens, 54. Milik (pen.), 58. D. Mertens – 71. Guedes, 86. Salvio

Karty:   87. Reina (NEA) – 50. Lisandro López (BNF), 53. César (BNF), 65. Carrillo (BNF), 76. Fejsa (BNF)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 6:19.
    SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol (11. Maksimović), Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón (70. L. Insigne), Milik, D. Mertens (82. Giaccherini).
    Náhradníci: Sepe – Maksimović, Ch. Maggio, Piotr Zieliński, L. Insigne, Gabbiadini, Giaccherini.

Benfica Lisabon: César – Semedo, Lindelöf, Lisandro López, Grimaldo – Fejsa (82. Gomes), A. Almeida (C) – A. Horta (56. Salvio), Pizzi, Carrillo (67. Guedes) – Mitroglu.
    Náhradníci: Ederson – Luisão, Salvio, Guedes, Cervi, Celis, Gomes.

Rozhodca: Felix Brych