Višňové – L. Mikuláš 1:4 (kon.) | Sereď – Zlaté Moravce 3:1 (kon.) | Tisovec – Poprad 0:4 (kon.)
Malženice – Prešov 0:1 (kon.) | Liptovská Štiavnica – Dunajská Streda 0:5 (kon.) | Veľký Meder – Trenčín 0:1 (kon.)
Slovenské Ďarmoty – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Ružomberok 1:7 (kon.)
TJ Višňové
1:4 (0:4)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Streda 28.09.2016, 15:30 • TJ Višňové • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní štvrtého kola v boji o Slovnaft Cup. V dnešnom dueli si zmerajú sily TJ Višňové s favorizovaným MFK Liptovským Mikulášom.

TJ Višňové sa muselo do štvrtého kola prebojovať cez trojicu súperov. V prvom kole si domáce Višňové hladko poradilo s FK Nižnou a to 5:0. V druhom kole to však také jednoznačné nebolo a v zápase proti MŠK Tesla Stropkov sa rozhodlo až zo značky pokutového kopu. Šťastnejším tímom z lotérie vyšli hráči TJ Višňového, ktorý napokon zápas vyhrali výsledkom 3:2. V poslednom kole privítalo Višňové na svojej pôde ŠK Vinicu a po gólovej prestrelke a presných zásahoch Jozefa Ondruša, Jakuba Majtanika a Michala Németha zdolalo TJ Višňové hostí 3:2. Účastník V.ligy skupiny A má dobré postavenie aj v ligovej tabuľke. Domácim momentálne patrí po 8. kolách siedma priečka s 19 bodmi.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš na opačnej strane máme tím, ktorý absolvoval zatiaľ len dve kolá v Slovnaft Cupe. Účastník druhej najvyššej súťaže v druhom kole zdolal hladko OFK Dlhé Klčovo a to 5:0- Liptovský Mikuláš nezaváhal ani v ďalšom kole a tesným rozdielom zdolal MFK Lokomotívu Zvolen jediným gólom, ktorý zaznamenal Branislav Poremba. Čo sa týka ligového postavenia vo východnej divízii: Liptovskému Mikulášu patrí stred tabuľky- konkrétne šiesta priečka s 12 bodmi a so stratou na prvé VSS Košice 7 bodov.

TJ Višňové: Kramar – Hubočan, Laš, Turský, Papajčík, Majtanik, Kočiš, Ondruš, Tažký, Németh(K), Drahno.
    Náhradníci: Kmecík – Ondák, Štefanica O., Štefanica A., Majtán, Gaško, Nimohaj.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Ferenčík, Janec, Gerec, Poremba, Matić, Staš, Jasenovský, Kreva, Kucharčík(K), Andrić
    Náhradníci: Mikušiak – Papaj, Kutlík, Lišivka, Lehotský, Žákovič.

1

2
    Liptovský Mikuláš začal zápas veľmi aktívne. Lopta sa ešte nedostala na kopačku domácich, ktorí sú v dnešnom zápase jasným outsiderom.

13
    Štvrťhodina hry je za nami a TV Višňovému sa napriek veľkénu tlaku darí držať čisté konto.

14
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptovskému Mikulášu sa darí ujať vedenia. Rozdiel medzi súťažami je jednoducho poznať a favorita dnešného stretnutia taktiež.
    Strelcom gólu je MATIĆ.

16

Tak a netrvá dlho a už je to o dva góly. MFK TaTran Liptovský Mikuláš ma nakročené k postupu tou správnou nohou.
    Strelcom gólu je PETER JASENOVSKÝ.

22

A hostia neknčia. Práve naopak. V 22 minúte zvyšujú svoj náskok na tri góly a TJ Višňové má pred sebou tažkú ba priam až nemožnú úlohu.

Strelcom gólu je FERENČÍK.

36

Tak a máme tu štvrtý presný zásah favorita tohto stretnutia. Kramar bol aj na tento projektil prikrátky a lopte nedokázal zabrániť rozvlniť sieť za jeho chrbtom. 4:0
    Strelcom gólu je GEREC.

45

46

55
    Višňové dáva gól!

TJ Višňové sa však stále nevzdalo bez boja. Kontaktný gól prišiel, no dorovnanie a prípadné predĺženie je ešte v nedohľadne.
    Gól domácich vsietil MICHAL NÉMETH.

90+2

MFK Tatran Liptovský Mikuláš zdolal v severskom dueli outsidera Slovnaft Cupu TJ Višňové 4:1. Prvý polčas jednoznačne patril hosťom, ktorí štvorgólovým rozdielom ovládli polku súpera. Druhý polčas bol o čosi vyrovnanejší a gólovo sa presadili len domáci, ktorým sa však dorovnať nepodarilo. (19:00:40)