Trenčín – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Ružomberok | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Žilina | 0:2 (kon.) |
Senica – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Dunajská Streda | 0:3 (kon.) |
Bardejov – MFK Zvolen | 2:1 (kon.) | | | Lipany – R. Sobota | 0:2 (kon.) | | | L. Mikuláš – Spiš. N. Ves | 2:1 (kon.) |
Skalica – B. Bystrica | 1:0 (kon.) | | | Svätý Jur – Šamorín | 0:1 (kon.) | | | Nitra – Nové Mesto n/V | 0:1 (kon.) |
Dukla Praha – Brno | 4:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 1:1 (kon.) |
Bohemians – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Teplice – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Manchester United – Leicester | 4:1 (kon.) | | | Bournemouth – Everton | 1:0 (kon.) | | | Liverpool – Hull City | 5:1 (kon.) |
Middlesbrough – Tottenham | 1:2 (kon.) | | | Stoke City – West Bromwich | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – Crystal Palace | 2:3 (kon.) |
Swansea – Manchester City | 1:3 (kon.) | | | Arsenal – Chelsea | 3:0 (kon.) |
Eibar – Sociedad | 2:0 (kon.) | | | Gijón – Barcelona | 0:5 (kon.) | | | Bilbao – Sevilla | 3:1 (kon.) |
Las Palmas – Real Madrid | 2:2 (kon.) |
Mönchengladbach – Ingolstadt | 2:0 (kon.) | | | Mainz – Leverkusen | 2:3 (kon.) | | | Hamburger – Bayern | 0:1 (kon.) |
Augsburg – Darmstadt | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hertha | 3:3 (kon.) | | | Brémy – Wolfsburg | 2:1 (kon.) |
Palermo – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Neapol – Chievo | 2:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Lokeren | 1:1 (kon.) | | | Gent – Sint-Truiden | 2:1 (kon.) | | | Mechelen – Waregem | 2:3 (kon.) |
Charleroi – Oostende | 2:1 (kon.) |
Lisabon – Praia | 4:2 (kon.) | | | Feirense – Nacional | 0:3 (kon.) | | | Chaves – Benfica | 0:2 (kon.) |
Braga – Setúbal | 2:1 (kon.) |
CSKA Moskva – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Rostov – Lok. Moskva | 1:0 (kon.) |
Lorient – Lyon | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Caen | 0:0 (kon.) | | | Bastia – Guingamp | 1:0 (kon.) |
Dijon – Rennes | 3:0 (kon.) | | | Monaco – Angers | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Ostrava | 0:0 (kon.) | | | Třinec – Ústí n. L. | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Znojmo | 1:1 (kon.) |
Prostějov – Vlašim | 0:3 (kon.) |
St. Pölten – Rapid Viedeň | 1:1 (kon.) | | | Austria – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) | | | Sturm Graz – Wolfsberger | 3:0 (kon.) |
Mattersburg – Ried | 1:1 (kon.) |
Den Haag – Heerenveen | 0:3 (kon.) | | | Groningen – Heracles | 0:0 (kon.) | | | Amsterdam – Zwolle | 5:1 (kon.) |
Alkmaar – GA Eagles | 2:2 (kon.) | | | Excelsior – Eindhoven | 1:3 (kon.) |
Pogoń – Górnik Ł. | 1:1 (kon.) | | | Gdańsk – Ruch Chorzów | 2:1 (kon.) | | | Zagłębie – Kraków | 1:1 (kon.) |
koniec
FC SILON Táborsko
1:1
(0:1)
1. SC Znojmo
89
|
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Javůrek, přichází Robert Bartolomeu.
|
|
86
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Elvist Ciku, přichází Jakub Fulnek.
|
|
75
|
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Petr Rybička.
|
|
73
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Tomáš Mrázek, přichází Tomáš Froněk.
|
|
60
|
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dominik Urbančok, přichází Radim Nepožitek.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Landovský, přichází Marek Hovorka.
|
Góly:
54. Javorek – 6. Javůrek
Rozhodca: Matějček – Kubec, Vít
Diváci: 647
Karty: 88. Javorek (TAB) – 75. Nepožitek (ZNO)
Nepremenená penalta:
FC SILON Táborsko:
Toma – Landovský (46. Hovorka), Cíferský, Hanzlík, Mráz – Kalvach, Ciku (86. Fulnek), Nešický, Džafić – Javorek, Mrázek (73. Froněk).
Náhradníci: Brych – Navrátil, Kočí, Presl, Fulnek, Hovorka, Froněk.
Tréner:
1. SC Znojmo: Doleček – Svozil, Čereda, Odehnal, Cihlář – Helísek, Javůrek (89. Bartolomeu), Šumbera (75. Rybička), Njire – Urbančok (60. Nepožitek), Klíma.
Náhradníci: Halouska – Mezlík, Bartolomeu, Nepožitek, Yilmaz, Rybička.
Tréner:
Náhradníci: Brych – Navrátil, Kočí, Presl, Fulnek, Hovorka, Froněk.
Tréner:
1. SC Znojmo: Doleček – Svozil, Čereda, Odehnal, Cihlář – Helísek, Javůrek (89. Bartolomeu), Šumbera (75. Rybička), Njire – Urbančok (60. Nepožitek), Klíma.
Náhradníci: Halouska – Mezlík, Bartolomeu, Nepožitek, Yilmaz, Rybička.
Tréner:
Rozhodca: Matějček – Kubec, Vít
Diváci: 647
Josef Janda