Belgicko - Nový Zéland 1:3 (kon.) | Írsko - Argentína 2:3 (kon.)
Írsko - Argentína

2:3

cz Sobota 13.08.2016, 00:30Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Skupina B

Ode mě je to vše, přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (02:04:46)

Zápas je u konce. Argentinci dokázali porazit irské hokejisty v poměru 3:2, což znamená, že ve skupině B nakonec končí na třetím místě. Se ziskem osmi bodů mají totiž o bod víc než Indie. Pro irské reprezentanti účast na olympijských hrách končí, v tabulce totiž obsadili pátou nepostupovou pozici.

60:00

59:40
    Argentina si s velkou pravděpodobností dokráčí k vítězství, míček totiž drží na polovině soupeře.

59:01
    Poslední minuta utkání. Vypadá to, že to bude poslední minuta irského mužstva na letošních olympijských hrách.

57:16
    Irové riskují a hrají bez brankáře. Harteho totiž nahrazuje na hrací ploše Magee.

56:40
    Přihrávka před argentinskou branku irskému týmu teď nevyšla, naopak se míčku zmocnil soupeř.

55:50
    Žlutou kartu teď dostal i argentinský hráč, a to Ignacio Ortiz.

55:00
    Irsko má na svůj obrat přesně pět minut. Podle toho také momentálně vypadá dění na hřišti, Irové se tlačí do útoku.

53:12
    Další trable pro Irsko. Jonathan Bell dostal žlutou kartu, čímž svůj tým oslabil na pět minut.

51:58
    Situace pro irské hráče je nyní už krajně kritická, dá se očekávat, že hokejisté z Britských ostrovů svou hru hodně otevřou.

50:50
    ARGENTINA PRÁVĚ VSTŘELILA BRANKU!

Situace se opakuje, Argentinci stejně jako po první irské brance bleskurychle reagují! Trestný roh využil k navrácení vedení pro hráče v modrém GONZALO PEILLAT, který se dnes prosadil už podruhé.

50:47
    Nyní budou zahrávat trestný roh Argentinci. Po první inkasované brance dokázali rychle odpovědět, jak tomu bude teď?

50:04
    IRSKO PRÁVĚ VSTŘELILO BRANKU!

Tentokrát už ale Irové nabídnutou šancí nepohrdli! Přesně mezi chrániče brankáře Vivaldiho se trefil SHANE O'DONOGHUE!

50:02
    Nic se nestalo, nyní však následuje další trestný roh v podání Irska.

48:55
    Šance na vyrovnání pro Iry! Mají totiž výhodu trestného rohu.

48:17
    Mazzilli teď po rychlém kontru Argentinců mohl navýšit vedení svého celku, brankář Harte ale drží naděje Irska nad vodou.

46:21
    Irové se hned od úvodu čtvrté čtvrtiny tlačí do útoku, potřebují totiž vstřelit dvě branky. Ba co víc, žádnou neinkasovat.