Argentína - India 5:0 (kon.) | Holandsko - Nemecko 2:0 (kon.)
Južná Kórea - Španielsko 2:3 (kon.) | Veľká Británia - USA 2:1 (kon.)
Južná Kórea - Španielsko

2:3

(0:0, 1:0, 0:2)

cz Sobota 13.08.2016, 22:00Olympijské hry - pozemný hokej - ženy • Skupina A

Španělky splnily roli favoritek a porazily Jižní Koreu 3:2, ale pořádně se nadřely a jsou rády, že utkání skončilo. Být delší, tak by asi prohrály. Equilazová vytasila parádní skok v poslední minutě a udržela ještě naději Španělek na postup do čtvrtfinále. Vše ale bude záležet na zápasu Nový Zéland – Čína. Číňankám stačí na postup bod. (23:32:44)

60:00
    Utkání právě skončilo.

59:37
    Ke střele se dostala Kim, ale Equilazová předvedla nejdůležitější zákrok dne.

59:28
    Hodně velký zmatek před španělskou branku, ale Španělky dokázaly dostat míček z čáry do bezpečí. Korejkám nepomohly ani protesty. Mají ale další roh.

59:20
    Budou však zahrávat trestný roh. Tohle je veliká šance pro korejský tým.

58:20
    Čas je ale neúprosný a Korejkám zbývá posledních sto sekund.

57:15
    Povedlo se jim to až nyní. Španělky ale dokázaly dostat míček do autu.

56:38
    Korejky se ale nemohou stále dostat před branku Španělek.

55:16
    Korejky zkouší hrát bez brankářky.

54:23
    A ten se jim povedl dokonale. BOMI KIM po zemi namířila míček přesně k tyči. Equilazová na něj nedosáhla a Korejky prohrávají už pouze o jednu branku.

54:15
    Velké štěstí pro Španělsko, když se míček zastavil těsně před brankovou. Korejky ale budou mít k dispozici trestný roh.

53:18
    Bekhendový pokus Bonastreové byl zablokován.

50:37
    Španělky chtějí přidat další banku a jsou opět před korejskou brankou.

49:00
    Domácí fanoušci se snaží povzbudit ještě korejské hokejistky a dodat jim síly do závěrečných jedenácti minut.

47:56
    Bekhend GLORIE COMERNOVÉ sice Jang zasáhla beton, ale už jej nedokázal zabránit do branky. Španělsku už vede 3:1.

47:49
    Z rychlého protiútoku vybojovaly Španělky trestný roh.

46:50
    Korejky se snaží o vyrovnání. ale střela Čeonové nedokázala projít přes tři obránkyně soupeře.