Grécko - Brazília 9:4 (kon.) | Španielsko - Francúzsko 10:4 (kon.)

cz Sobota 13.08.2016, 03:10Olympijské hry - vodné pólo - muži • Skupina A

Další timeout Srbů. (03:41:36)

6:13
    Další střelou zaměstnal Prlainovic Dennerleyho, ten ale stále odolává.

5:23
    Střelu Andrija Prlainovice zlikvidoval pohotově dnes rozhodně hráč zápasu Dennerley.

4:35
    20 sekund si bude odpykávat trest Randelovic, to vše ale až timeoutu sbrského týmu.

3:16
    A máme tu dokonce i vyrovnání. V přesilové hře ke střele z dálky natáhl Milos CUK, který srovnává stav utkání na 4:4!

2:33
    Záhy ale snižují Srbové na rozdíl jediného gólu, konkrétně ráně autora branky, kterým je Milan ALEKSIC! 3:4

2:12
    A Austrálie trestá! Nedáš, dostaneš. Joe KAEYS 2:4!

1:47
    A výborný zákrok Dennerleyho, který chytá penaltový pokus Filipovice!

1:47
    20 sekund si odpočine George Ford.

1:32
    A máme tu opět vedení Australanů! Prosadil se Joel SWIFT! 2:3!

2. čtvrtina začala.

1. čtvrtina skončila.

7:54
    A do 2. čtvrtiny nepůjde s výhodou nikdo! Aaron YOUNGER vyslal svůj projektil z levé strany a usadil míč pod břevno. 2:2!

7:10
    20 sekund si odpočine i autor zatím poslední branky Pijetlovic.

6:20
    Dusko PJETLOVIC a jeho dělovka z velké dálky! Nádhera. 2:1!

6:02
    Přesilovku bude mít na 20 sekund tým Srbska, každý z týmů by chtěl jít do druhé části s výhodou lepšího skóre. Třeba se do konce čtvrtiny ještě něčeho dočkáme.

5:30
    Škoda blokované střely, kterou na srbskou branku vyslal Roach. Obránci jsou ale pozorní!