Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprinty mužů a žen, Lahti
M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR)
Martin Dvořák
Výsledky kvalifikace žen:
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
1. Emil Iversen (NOR) 3:08,1
2. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,0,3
3. Petter Northug Jr. (NOR) +0,07
4. Federico Pellegrino (ITA) +1,00
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1,02
6. Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:33,81
2. Jessica Digginsová (USA) +0,25
3. Heidi Wengová (NOR) +0,31
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,41
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +2,27
6. Hanna Falková (SWE) +18,40
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Heidi Wengová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Federico Pellegrino (ITA) 3:14,41
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,67
3. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +0,96
4. Nikolaj Morilov (RUS) +1,29
5. Andrew Young (GBR) +1,68
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +1,87
Håvard Solås Taugbøl (NOR)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Andrew Young (GBR)
Nikolaj Morilov (RUS)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Emil Iversen (NOR) 3:09,02
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,10
3. Petter Northug Jr. (NOR) +0,19
4. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,27
5. Pål Golberg (NOR) +0,80
6. Alexej Peťuchov (RUS) +0,99
Emil Iversen (NOR)
Pål Golberg (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Alexej Peťuchov (RUS)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Heidi Wengová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
1. Heidi Wengová (NOR) 3:33,21
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +0,24
3. Therese Johaugová (NOR) +0,87
4. Stina Nilssonová (SWE) +0,92
5. Sadie Bjornsenová (USA) +1,75
6. Anne Kyllönenová (FIN) +1,97