Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
SP - sjezd mužů, Chamonix
Vítěz: D. Paris (ITA)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky závodu:
1. Dominik Paris (ITA)
2. Steven Nyman (USA) +0.35
3. Beat Feuz (SUI) +0.38
4. Guillermo Fayed (FRA) +0.80
5. Peter Fill (ITA) +0.89
6. Adrien Théaux (FRA) +1.15
7. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1.16
8. Erik Guay (CAN) +1.29
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1.32
10. Hannes Reichelt (AUT) +1.35
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.36
12. Johan Clarey (FRA) +1.39
13. Otmar Striedinger (AUT) +1.46
14. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.47
15. Mattia Casse (ITA) +1.48
16. Klaus Kröll (AUT) +1.60
17. Boštjan Kline (SLO) +1.62
18. Ralph Weber (SUI) +1.66
18. Andrew Weibrecht (USA) +1.66
20. Romed Baumann (AUT) +1.68
21. Niels Hintermann (SUI) +1.73
21. Kjetil Jansrud (NOR) +1.73
23. Carlo Janka (SUI) +1.79
24. Thomas Dressen (GER) +1.85
24. Andreas Sander (GER) +1.85
26. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.86
27. Patrick Schweiger (AUT) +1.87
28. David Poisson (FRA) +1.99
29. Nils Mani (SUI) +2.04
30. Christof Innerhofer (ITA) +2.13
Startovní listina:
1. Benjamin Thomsen (CAN)
2. Otmar Striedinger (AUT)
3. Patrick Schweiger (AUT)
4. Mattia Casse (ITA)
5. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
6. Andrew Weibrecht (USA)
7. Klaus Kröll (AUT)
8. Johan Clarey (FRA)
9. Romed Baumann (AUT)
10. Carlo Janka (SUI)
11. Erik Guay (CAN)
12. Steven Nyman (USA)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. David Poisson (FRA)
16. Kjetil Jansrud (NOR)
17. Dominik Paris (ITA)
18. Adrien Théaux (FRA)
19. Guillermo Fayed (FRA)
20. Peter Fill (ITA)
21. Hannes Reichelt (AUT)
22. Beat Feuz (SUI)
23. Andrej Šporn (SLO)
24. Andreas Sander (GER)
25. Vincent Kriechmayr (AUT)
26. Marc Gisin (SUI)
27. Marco Sullivan (USA)
28. Valentin Giraud Moine (FRA)
29. Werner Heel (ITA)
30. Bryce Bennett (USA)
31. Boštjan Kline (SLO)
32. Tyler Werry (CAN)
33. Emanuele Buzzi (ITA)
34. Ralph Weber (SUI)
35. Frederic Berthold (AUT)
36. Johannes Kröll (AUT)
37. Silvano Varettoni (ITA)
38. Klemen Kosi (SLO)
39. Jared Goldberg (USA)
40. Blaise Giezendanner (FRA)
41. Thomas Dressen (GER)
42. Jeffrey Frisch (CAN)
43. Siegmar Klotz (ITA)
44. Martin Čater (SLO)
45. Andreas Romar (FIN)
46. Paolo Pangrazzi (ITA)
47. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
48. Christian Walder (AUT)
49. Niels Hintermann (SUI)
50. Klaus Brandner (GER)
51. Wiley Maple (USA)
52. Nils Mani (SUI)
53. Nicolas Raffort (FRA)
54. Fernando Schmed (SUI)
55. Henrik von Appen (CHI)
56. Ryo Sugaj (JPN)
57. Broderick Thompson (CAN)
58. William Delberghe (FRA)
59. Michal Klusak (POL)
60. Marc Oliveras (AND)
61. Arnaud Alessandria (MON)
62. Pavel Trichičev (RUS)
1. Dominik Paris (ITA)
2. Steven Nyman (USA) +0.35
3. Beat Feuz (SUI) +0.38
4. Guillermo Fayed (FRA) +0.80
5. Peter Fill (ITA) +0.89
6. Adrien Théaux (FRA) +1.15
7. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1.16
8. Erik Guay (CAN) +1.29
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1.32
10. Hannes Reichelt (AUT) +1.35
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.36
12. Johan Clarey (FRA) +1.39
13. Otmar Striedinger (AUT) +1.46
14. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.47
15. Mattia Casse (ITA) +1.48
16. Klaus Kröll (AUT) +1.60
17. Boštjan Kline (SLO) +1.62
18. Ralph Weber (SUI) +1.66
18. Andrew Weibrecht (USA) +1.66
20. Romed Baumann (AUT) +1.68
21. Niels Hintermann (SUI) +1.73
21. Kjetil Jansrud (NOR) +1.73
23. Carlo Janka (SUI) +1.79
24. Thomas Dressen (GER) +1.85
24. Andreas Sander (GER) +1.85
26. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.86
27. Patrick Schweiger (AUT) +1.87
28. David Poisson (FRA) +1.99
29. Nils Mani (SUI) +2.04
30. Christof Innerhofer (ITA) +2.13
Startovní listina:
1. Benjamin Thomsen (CAN)
2. Otmar Striedinger (AUT)
3. Patrick Schweiger (AUT)
4. Mattia Casse (ITA)
5. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
6. Andrew Weibrecht (USA)
7. Klaus Kröll (AUT)
8. Johan Clarey (FRA)
9. Romed Baumann (AUT)
10. Carlo Janka (SUI)
11. Erik Guay (CAN)
12. Steven Nyman (USA)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. David Poisson (FRA)
16. Kjetil Jansrud (NOR)
17. Dominik Paris (ITA)
18. Adrien Théaux (FRA)
19. Guillermo Fayed (FRA)
20. Peter Fill (ITA)
21. Hannes Reichelt (AUT)
22. Beat Feuz (SUI)
23. Andrej Šporn (SLO)
24. Andreas Sander (GER)
25. Vincent Kriechmayr (AUT)
26. Marc Gisin (SUI)
27. Marco Sullivan (USA)
28. Valentin Giraud Moine (FRA)
29. Werner Heel (ITA)
30. Bryce Bennett (USA)
31. Boštjan Kline (SLO)
32. Tyler Werry (CAN)
33. Emanuele Buzzi (ITA)
34. Ralph Weber (SUI)
35. Frederic Berthold (AUT)
36. Johannes Kröll (AUT)
37. Silvano Varettoni (ITA)
38. Klemen Kosi (SLO)
39. Jared Goldberg (USA)
40. Blaise Giezendanner (FRA)
41. Thomas Dressen (GER)
42. Jeffrey Frisch (CAN)
43. Siegmar Klotz (ITA)
44. Martin Čater (SLO)
45. Andreas Romar (FIN)
46. Paolo Pangrazzi (ITA)
47. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
48. Christian Walder (AUT)
49. Niels Hintermann (SUI)
50. Klaus Brandner (GER)
51. Wiley Maple (USA)
52. Nils Mani (SUI)
53. Nicolas Raffort (FRA)
54. Fernando Schmed (SUI)
55. Henrik von Appen (CHI)
56. Ryo Sugaj (JPN)
57. Broderick Thompson (CAN)
58. William Delberghe (FRA)
59. Michal Klusak (POL)
60. Marc Oliveras (AND)
61. Arnaud Alessandria (MON)
62. Pavel Trichičev (RUS)
1. Dominik Paris (ITA)
2. Steven Nyman (USA) +0.35
3. Beat Feuz (SUI) +0.38
4. Guillermo Fayed (FRA) +0.80
5. Peter Fill (ITA) +0.89
6. Adrien Théaux (FRA) +1.15
7. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1.16
8. Erik Guay (CAN) +1.29
9. Blaise Giezendanner (FRA) +1.32
10. Hannes Reichelt (AUT) +1.35
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.36
12. Johan Clarey (FRA) +1.39
13. Otmar Striedinger (AUT) +1.46
14. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.47
15. Mattia Casse (ITA) +1.48
16. Klaus Kröll (AUT) +1.60
17. Boštjan Kline (SLO) +1.62
18. Ralph Weber (SUI) +1.66
18. Andrew Weibrecht (USA) +1.66
20. Romed Baumann (AUT) +1.68
21. Niels Hintermann (SUI) +1.73
21. Kjetil Jansrud (NOR) +1.73
23. Carlo Janka (SUI) +1.79
24. Thomas Dressen (GER) +1.85
24. Andreas Sander (GER) +1.85
26. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.86
27. Patrick Schweiger (AUT) +1.87
28. David Poisson (FRA) +1.99
29. Nils Mani (SUI) +2.04
30. Christof Innerhofer (ITA) +2.13