Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový závod, skoky HS130
Vítěz: Norsko I
Jan Vojkůvka
Přepočet na běžecké intervaly
1. Norsko I 0:00
2. Německo I +0:57
3. Rakousko I +1:04
4. Norsko II +1:38
5. Německo II +1:49
6. Rakousko II +1:50
7. Francie +1:52
8. Polsko +2:11
9. Itálie I +2:16
10. Japonsko II +2:25
11. Japonsko I +3:07
12. Rusko +3:13
13. Finsko I +3:14
14. Slovinsko +3:17
15. Finsko II +3:25
16. Česko +3:54
17. USA I +3:58
18. Estonsko +4:12
19. Itálie II +5:16
20. USA II +5:46
Výsledky skokanské části
1. Norsko I 252.1
2. Německo I 223.7
3. Rakousko I 219.9
4. Norsko II 203.1
5. Německo II 197.5
6. Rakousko II 197.2
7. Francie 195.9
8. Polsko 186.6
9. Itálie I 183.9
10. Japonsko II 179.4
11. Japonsko I 158.5
12. Rusko 155.6
13. Finsko I 155.3
14. Slovinsko 153.8
15. Finsko II 149.8
16. Česko 135.3
17. USA I 133.1
18. Estonsko 126.2
19. Itálie I 94.1
20. USA II 79.2
Startovní listina:
1-1. Lukas Runggaldier (ITA II)
2-1. Adam Loomis (USA II)
3-1. Leevi Mutru (FIN II)
4-1. Aguri Šimizu (JPN II)
5-1. Philipp Orter (AUT II)
6-1. Jörgen Graabak (NOR II)
7-1. Tino Edelmann (GER II)
8-1. Erněst Jachin (RUS)
9-1. Kail Piho (EST)
10-1. Adam Cieslar (POL)
11-1. Gasper Berlot (SLO)
12-1. Petr Kutal (CZE)
13-1. Armin Bauer (ITA I)
14-1. Taylor Fletcher (USA I)
15-1. Jussi Salo (FIN I)
16-1. Francois Braud (FRA)
17-1. Hideaki Nagai (JPN I)
18-1. Bernhard Gruber (AUT I)
19-1. Jan Schmid (NOR I)
20-1. Johannes Rydzek (GER I)
1-2. Raffaele Buzzi (ITA II)
2-2. Ben Berend (USA II)
3-2. Mikke Leinonen (FIN II)
4-2. Jošito Watabe (JPN II)
5-2. Franz-Josef Rehrl (AUT II)
6-2. Haavard Klemetsen (NOR II)
7-2. Manuel Faisst (GER II)
8-2. Nijaz Nabejev (RUS)
9-2. Karl-August Tirmaa (EST)
10-2. Szczepan Kupczak (POL)
11-2. Marjan Jelenko (SLO)
12-2. Miroslav Dvořák (CZE)
13-2. Samuel Costa (ITA I)
14-2. Bryan Fletcher (USA I)
15-2. Matti Herola (FIN I)
16-2. Maxime Laheurte (FRA)
17-2. Takehiro Watanabe (JPN I)
18-2. Lukas Klapfer (AUT I)
19-2. Jarl Magnus Riiber (NOR I)
20-2. Fabian Riessle (GER I)
1. Norsko I 0:00
2. Německo I +0:57
3. Rakousko I +1:04
4. Norsko II +1:38
5. Německo II +1:49
6. Rakousko II +1:50
7. Francie +1:52
8. Polsko +2:11
9. Itálie I +2:16
10. Japonsko II +2:25
11. Japonsko I +3:07
12. Rusko +3:13
13. Finsko I +3:14
14. Slovinsko +3:17
15. Finsko II +3:25
16. Česko +3:54
17. USA I +3:58
18. Estonsko +4:12
19. Itálie II +5:16
20. USA II +5:46
Výsledky skokanské části
1. Norsko I 252.1
2. Německo I 223.7
3. Rakousko I 219.9
4. Norsko II 203.1
5. Německo II 197.5
6. Rakousko II 197.2
7. Francie 195.9
8. Polsko 186.6
9. Itálie I 183.9
10. Japonsko II 179.4
11. Japonsko I 158.5
12. Rusko 155.6
13. Finsko I 155.3
14. Slovinsko 153.8
15. Finsko II 149.8
16. Česko 135.3
17. USA I 133.1
18. Estonsko 126.2
19. Itálie I 94.1
20. USA II 79.2
Startovní listina:
1-1. Lukas Runggaldier (ITA II)
2-1. Adam Loomis (USA II)
3-1. Leevi Mutru (FIN II)
4-1. Aguri Šimizu (JPN II)
5-1. Philipp Orter (AUT II)
6-1. Jörgen Graabak (NOR II)
7-1. Tino Edelmann (GER II)
8-1. Erněst Jachin (RUS)
9-1. Kail Piho (EST)
10-1. Adam Cieslar (POL)
11-1. Gasper Berlot (SLO)
12-1. Petr Kutal (CZE)
13-1. Armin Bauer (ITA I)
14-1. Taylor Fletcher (USA I)
15-1. Jussi Salo (FIN I)
16-1. Francois Braud (FRA)
17-1. Hideaki Nagai (JPN I)
18-1. Bernhard Gruber (AUT I)
19-1. Jan Schmid (NOR I)
20-1. Johannes Rydzek (GER I)
1-2. Raffaele Buzzi (ITA II)
2-2. Ben Berend (USA II)
3-2. Mikke Leinonen (FIN II)
4-2. Jošito Watabe (JPN II)
5-2. Franz-Josef Rehrl (AUT II)
6-2. Haavard Klemetsen (NOR II)
7-2. Manuel Faisst (GER II)
8-2. Nijaz Nabejev (RUS)
9-2. Karl-August Tirmaa (EST)
10-2. Szczepan Kupczak (POL)
11-2. Marjan Jelenko (SLO)
12-2. Miroslav Dvořák (CZE)
13-2. Samuel Costa (ITA I)
14-2. Bryan Fletcher (USA I)
15-2. Matti Herola (FIN I)
16-2. Maxime Laheurte (FRA)
17-2. Takehiro Watanabe (JPN I)
18-2. Lukas Klapfer (AUT I)
19-2. Jarl Magnus Riiber (NOR I)
20-2. Fabian Riessle (GER I)
1. Norsko I 0:00
2. Německo I +0:57
3. Rakousko I +1:04
4. Norsko II +1:38
5. Německo II +1:49
6. Rakousko II +1:50
7. Francie +1:52
8. Polsko +2:11
9. Itálie I +2:16
10. Japonsko II +2:25
11. Japonsko I +3:07
12. Rusko +3:13
13. Finsko I +3:14
14. Slovinsko +3:17
15. Finsko II +3:25
16. Česko +3:54
17. USA I +3:58
18. Estonsko +4:12
19. Itálie II +5:16
20. USA II +5:46
1. Norsko I 252.1
2. Německo I 223.7
3. Rakousko I 219.9
4. Norsko II 203.1
5. Německo II 197.5
6. Rakousko II 197.2
7. Francie 195.9
8. Polsko 186.6
9. Itálie I 183.9
10. Japonsko II 179.4
11. Japonsko I 158.5
12. Rusko 155.6
13. Finsko I 155.3
14. Slovinsko 153.8
15. Finsko II 149.8
16. Česko 135.3
17. USA I 133.1
18. Estonsko 126.2
19. Itálie I 94.1
20. USA II 79.2