Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
Jan Vojkůvka
Startovní listina 1. kola:
1-1. Hung-čchol Čchö (KOR)
2-1. Ilmir Chazetdinov (RUS)
3-1. Jarkko Määttä (FIN)
4-1. Jakub Janda (CZE)
5-1. Andrzej Stękała (POL)
6-1. Taku Takeuči (JPN)
7-1. Manuel Poppinger (AUT)
8-1. Andreas Wank (GER)
9-1. Domen Prevc (SLO)
10-1. Kenneth Gangnes (NOR)
1-2. Čchil-ku Kang (KOR)
2-2. Alexandr Baženov (RUS)
3-2. Niko Kytösaho (FIN)
4-2. Jan Matura (CZE)
5-2. Kamil Stoch (POL)
6-2. Kento Sakujama (JPN)
7-2. Philipp Aschenwald (AUT)
8-2. Richard Freitag (GER)
9-2. Anže Lanišek (SLO)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
1-3. So-u Čchö (KOR)
2-3. Jevgenij Klimov (RUS)
3-3. Lauri Asikainen (FIN)
4-3. Lukáš Hlava (CZE)
5-3. Klemens Murańka (POL)
6-3. Daiki Ito (JPN)
7-3. Stefan Kraft (AUT)
8-3. Andreas Wellinger (GER)
9-3. Robert Kranjec (SLO)
10-3. Anders Fannemel (NOR)
1-4. Hjon-ki Kim (KOR)
2-4. Děnis Kornilov (RUS)
3-4. Ville Larinto (FIN)
4-4. Roman Koudelka (CZE)
5-4. Stefan Hula (POL)
6-4. Noriaki Kasai (JPN)
7-4. Michael Hayböck (AUT)
8-4. Severin Freund (GER)
9-4. Peter Prevc (SLO)
10-4. Johann André Forfang (NOR)
1-1. Hung-čchol Čchö (KOR)
2-1. Ilmir Chazetdinov (RUS)
3-1. Jarkko Määttä (FIN)
4-1. Jakub Janda (CZE)
5-1. Andrzej Stękała (POL)
6-1. Taku Takeuči (JPN)
7-1. Manuel Poppinger (AUT)
8-1. Andreas Wank (GER)
9-1. Domen Prevc (SLO)
10-1. Kenneth Gangnes (NOR)
1-2. Čchil-ku Kang (KOR)
2-2. Alexandr Baženov (RUS)
3-2. Niko Kytösaho (FIN)
4-2. Jan Matura (CZE)
5-2. Kamil Stoch (POL)
6-2. Kento Sakujama (JPN)
7-2. Philipp Aschenwald (AUT)
8-2. Richard Freitag (GER)
9-2. Anže Lanišek (SLO)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
1-3. So-u Čchö (KOR)
2-3. Jevgenij Klimov (RUS)
3-3. Lauri Asikainen (FIN)
4-3. Lukáš Hlava (CZE)
5-3. Klemens Murańka (POL)
6-3. Daiki Ito (JPN)
7-3. Stefan Kraft (AUT)
8-3. Andreas Wellinger (GER)
9-3. Robert Kranjec (SLO)
10-3. Anders Fannemel (NOR)
1-4. Hjon-ki Kim (KOR)
2-4. Děnis Kornilov (RUS)
3-4. Ville Larinto (FIN)
4-4. Roman Koudelka (CZE)
5-4. Stefan Hula (POL)
6-4. Noriaki Kasai (JPN)
7-4. Michael Hayböck (AUT)
8-4. Severin Freund (GER)
9-4. Peter Prevc (SLO)
10-4. Johann André Forfang (NOR)
1-1. Hung-čchol Čchö (KOR)
2-1. Ilmir Chazetdinov (RUS)
3-1. Jarkko Määttä (FIN)
4-1. Jakub Janda (CZE)
5-1. Andrzej Stękała (POL)
6-1. Taku Takeuči (JPN)
7-1. Manuel Poppinger (AUT)
8-1. Andreas Wank (GER)
9-1. Domen Prevc (SLO)
10-1. Kenneth Gangnes (NOR)
1-2. Čchil-ku Kang (KOR)
2-2. Alexandr Baženov (RUS)
3-2. Niko Kytösaho (FIN)
4-2. Jan Matura (CZE)
5-2. Kamil Stoch (POL)
6-2. Kento Sakujama (JPN)
7-2. Philipp Aschenwald (AUT)
8-2. Richard Freitag (GER)
9-2. Anže Lanišek (SLO)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
1-3. So-u Čchö (KOR)
2-3. Jevgenij Klimov (RUS)
3-3. Lauri Asikainen (FIN)
4-3. Lukáš Hlava (CZE)
5-3. Klemens Murańka (POL)
6-3. Daiki Ito (JPN)
7-3. Stefan Kraft (AUT)
8-3. Andreas Wellinger (GER)
9-3. Robert Kranjec (SLO)
10-3. Anders Fannemel (NOR)
1-4. Hjon-ki Kim (KOR)
2-4. Děnis Kornilov (RUS)
3-4. Ville Larinto (FIN)
4-4. Roman Koudelka (CZE)
5-4. Stefan Hula (POL)
6-4. Noriaki Kasai (JPN)
7-4. Michael Hayböck (AUT)
8-4. Severin Freund (GER)
9-4. Peter Prevc (SLO)
10-4. Johann André Forfang (NOR)