Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový závod, běh 2x7,5 km
Vítěz: Německo
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky:
1. Německo I 33:54.9
2. Rakousko I +18.0
3. Rakousko II +1:40.8
4. Německo II +1:40.9
5. Norsko II +1:41.4
6. Francie +1:41.6
7. Itálie I +1:43.8
8. Japonsko II +2:59.8
9. Polsko +3:35.0
10. Finsko I +3:37.1
11. Finsko II +3:57.0
12. Itálie II +4:57.0
Japonsko I, Rusko a Estonsko předjeti o 1 kolo
Norsko I nedokončili závod
Slovinsko, Česko, USA I a USA II nenastoupili do běžecké části
Startovní listina týmového závodu:
1. Norsko I 0:00
2. Německo I +0:57
3. Rakousko I +1:04
4. Norsko II +1:38
5. Německo II +1:49
6. Rakousko II +1:50
7. Francie +1:52
8. Polsko +2:11
9. Itálie I +2:16
10. Japonsko II +2:25
11. Japonsko I +3:07
12. Rusko +3:13
13. Finsko I +3:14
14. Slovinsko +3:17
15. Finsko II +3:25
16. Česko +3:54
17. USA I +3:58
18. Estonsko +4:12
19. Itálie II +5:16
20. USA II +5:46
Jmenná listina závodu:
1. Norsko I ( Jan Schmid, Jarl Magnus Riiber )
2. Německo I (Johannes Rydzek, Fabian Riessle)
3. Rakousko I (Lukas Klapfer, Bernhard Gruber)
4. Norsko II (Jörgen Graabak, Haavard Klemetsen)
5. Německo II (Tino Edelmann, Manuel Faisst)
6. Rakousko II (Franz-Josef Rehrl, Philipp Orter)
7. Francie (Francois Braud, Maxime Laheurte)
8. Polsko (Adam Cieslar, Sczepa Kupczak)
9. Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa)
10. Japonsko II (Jošito Watabe, Aguri Šimizu)
11. Japonsko I (Hideaki Nagai, Takehiro Watanabe)
12. Rusko (Erněst Jachin, Nijaz Nabejev)
13. Finsko I (Jussi Salo, Matti Herola)
14. Slovinsko (Marjan Jelenko, Gasper Berlot)
15. Finsko II (Mikke Leinonen, Leevi Mutru)
16. Česko (Petr Kutal, Miroslav Dvořák)
17. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher)
18. Estonsko (Karl-Augut Tirmaa, Kali Piho)
19. Itálie II (Raffaele Buzzi, Lukas Runggaldier)
20. USA II (Adam Loomis, Ben Berend)
1. Německo I 33:54.9
2. Rakousko I +18.0
3. Rakousko II +1:40.8
4. Německo II +1:40.9
5. Norsko II +1:41.4
6. Francie +1:41.6
7. Itálie I +1:43.8
8. Japonsko II +2:59.8
9. Polsko +3:35.0
10. Finsko I +3:37.1
11. Finsko II +3:57.0
12. Itálie II +4:57.0
Japonsko I, Rusko a Estonsko předjeti o 1 kolo
Norsko I nedokončili závod
Slovinsko, Česko, USA I a USA II nenastoupili do běžecké části
Startovní listina týmového závodu:
1. Norsko I 0:00
2. Německo I +0:57
3. Rakousko I +1:04
4. Norsko II +1:38
5. Německo II +1:49
6. Rakousko II +1:50
7. Francie +1:52
8. Polsko +2:11
9. Itálie I +2:16
10. Japonsko II +2:25
11. Japonsko I +3:07
12. Rusko +3:13
13. Finsko I +3:14
14. Slovinsko +3:17
15. Finsko II +3:25
16. Česko +3:54
17. USA I +3:58
18. Estonsko +4:12
19. Itálie II +5:16
20. USA II +5:46
Jmenná listina závodu:
1. Norsko I ( Jan Schmid, Jarl Magnus Riiber )
2. Německo I (Johannes Rydzek, Fabian Riessle)
3. Rakousko I (Lukas Klapfer, Bernhard Gruber)
4. Norsko II (Jörgen Graabak, Haavard Klemetsen)
5. Německo II (Tino Edelmann, Manuel Faisst)
6. Rakousko II (Franz-Josef Rehrl, Philipp Orter)
7. Francie (Francois Braud, Maxime Laheurte)
8. Polsko (Adam Cieslar, Sczepa Kupczak)
9. Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa)
10. Japonsko II (Jošito Watabe, Aguri Šimizu)
11. Japonsko I (Hideaki Nagai, Takehiro Watanabe)
12. Rusko (Erněst Jachin, Nijaz Nabejev)
13. Finsko I (Jussi Salo, Matti Herola)
14. Slovinsko (Marjan Jelenko, Gasper Berlot)
15. Finsko II (Mikke Leinonen, Leevi Mutru)
16. Česko (Petr Kutal, Miroslav Dvořák)
17. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher)
18. Estonsko (Karl-Augut Tirmaa, Kali Piho)
19. Itálie II (Raffaele Buzzi, Lukas Runggaldier)
20. USA II (Adam Loomis, Ben Berend)
1. Německo I 33:54.9
2. Rakousko I +18.0
3. Rakousko II +1:40.8
4. Německo II +1:40.9
5. Norsko II +1:41.4
6. Francie +1:41.6
7. Itálie I +1:43.8
8. Japonsko II +2:59.8
9. Polsko +3:35.0
10. Finsko I +3:37.1
11. Finsko II +3:57.0
12. Itálie II +4:57.0
Japonsko I, Rusko a Estonsko předjeti o 1 kolo
Norsko I nedokončili závod
Slovinsko, Česko, USA I a USA II nenastoupili do běžecké části