Novokuzneck – Omsk | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Novosibirsk – Barys | 5:1 (kon.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – Viťaz | 2:3 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Petrohrad | 4:5 (kon.) | | | Záhreb – Dinamo Minsk | 3:2 (po pr.) | | | Čeljabinsk – D. Moskva | 4:3 (po pr.) |
Ufa – S.Moskva | 1:2 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Metallurg Novokuzneck
3:4
(1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
Avangard Omsk
56:55
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Burdasov - 2 min., držení).
|
|
54:43
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Lebeděv - 2 min., držení).
|
|
44:20
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Gluchov – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, hrubost). Trest odpyká Lemtjugov.
|
|
41:57
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Romanov - 2 min., vražení na hrazení).
|
|
31:05
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Glebov - 2 min., držení).
|
|
30:55
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kuljaš – 5 min., faul loktem + osobní trest do konce utkání, hrubost).
|
|
15:16
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Zubov - 2 min., sekání).
|
|
10:30
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vasiljev - 2 min., nedovolené bránění).
|
|
01:39
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (2 min. - příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Plotnikov.
|
|
00:59
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Chochrjakov - 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
12. Manuchov, 25. Lebeděv (Ljamkin), 59. Zemčenko – 10. Alexandrov (Paršin, Burdasov), 15. Gusev (Kazakov), 43. Kazakov (Sobotka, Lemťjugov), rozh. náj. Sobotka
Rozhodca: Odins, Buturlin – Goljak, Matjuša
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Petrov (OMS)
1:1 Semjonov (NOV)
2. séria:
1:2 Sobotka (OMS)
1:2 Lebeděv (NOV)
3. séria:
1:2 Zubov (OMS)
1:2 Zemčenko (NOV)
Metallurg Novokuzneck:
Podjapolskij (od 15. Karejev) – Fairchild, Manuchov, Kuklev, Ljamkin, Ščukin, Glebov, Skutar, Amirov – Poliščuk, Kousal, Plotnikov – Lebeděv, Dostojnov, Jerdakov – Romanov, Musin, Mitrjakov – Zemčenko, Makarenko, Semjonov.
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Reizvik (Furch) – Kempný, Gluchov, Alexandrov, Kuljaš, Gusev, Kulik, Vasiljev – Sobotka, Pěrežogin, Erat – Paršin, Zubov, Burdasov – Lemťjugov, Chochrjakov, Černikov – Kazakov, Petrov, Pjanov – Michejev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Reizvik (Furch) – Kempný, Gluchov, Alexandrov, Kuljaš, Gusev, Kulik, Vasiljev – Sobotka, Pěrežogin, Erat – Paršin, Zubov, Burdasov – Lemťjugov, Chochrjakov, Černikov – Kazakov, Petrov, Pjanov – Michejev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Odins, Buturlin – Goljak, Matjuša
Diváci:
Antonín Domanický
@ADomanicky