Brugge – Anderlecht 1:4 (kon.) | Oostende – Liége 4:1 (kon.) | Gent – Kortrijk 3:0 (kon.)
KAA Gent
3:0 (1:0)
KV Kortrijk
cz Nedeľa 20.12.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 20. kolo

Zápas je u konce a domácí zvítězili 3:0. Domácí byli lepší hned od začátku druhého poločasu a Kortrijk po celou dobu přehrávali. V 57. minutě po faulu na Dejaegereho proměnil pokutový kop Kums. V 71. minutě zvýšil na 3:0 Miličevič a bylo rozhodnuto. Hosté neměli jak zaútočit a Gent už další branku také nepřidal. Zaslouženě tak domácí vítězí 3:0, získávají tři body a zůstavají v čele tabulky. Ode mě je to dnes také všechno, loučím se s vámi a zasě nekdy na shledanou. (21:51:37)

90+2

90+1
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Miličevič, přichází Raman.

90+1
    Rychlá rozehrávka skončila ve zdi a Gent může jít dopředu.

90
    V závěru jsou aktivní hosté, po faulu na Sarra budou rozehrávat přímý kop.

87
    Kortrijk rozehrával přímý kop, mohutná obrana ale nedovolila míči proletět dále.

86
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Depoitre, přichází Coulibaly.

85
    Hosté znenadání vypálili, konkrétně to byl De Mets. Jeho střela ale byla hodně nepřesná.

82
    Van der Bruggen v útoku fauluje a hrát mohou hosté.

80
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Van der Bruggen.

79
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Sarr.

78
    Domácí hrají stále naplno, Depoitre předával Simonovi, který nepřekonal Keeta.

75
    Kortrijk už ani nemá síly na útok a vypadá to, že Gent v tomhle utkání o body nepřijde.

71
    Gent právě vstřelil branku!
    Tlak domácích vyústil v další branku, Foket nacentroval na DANIJELA MILIČEVIČE, který hlavou se štěstím dostal balón až za brankovou čáru. 3:0!
    71. MILIČEVIČ - 3:0

69
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Poulain, přichází D'Haene.

67
    Depoitre nezamířil nejlépe, Keet mohl zůstat nehybně stát.

65
    Papazoglu dostal těžký míč, který mu odskočil a nemohl tak zakončovat.

62
    Další slibna šance hostů skončila po odpískání ofsajdu.

60
    Je za námi hodina hry a Gent vede 2:0. Jeho hra je sebevědomá a jistá, Kortrijk to bude mít hodně těžké, jestli chce pomýšlet na nějaké body.